Spolupráca

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Heart Star

11.5.2021
85%
Hra - Heart Star
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať dvojicu postavičiek v každom kole do cieľa. Každá s postavičiek sa pritom pohybuje v inom svete, medzi ktorými je možné ľubovoľne prepínať. Postavičky si musia navzájom pomáhať, aby sa bezpečne dostali k cieľu.

Donkey Sean

7.5.2016
75%
Hra - Donkey Sean
Video sa načíta
Využite vzájomnú spoluprácu, aby ste sa mohli dostať s týmito zvieracími kamarátmi až na koniec. Musíte nájsť hviezdu a východ, tak sa poriadne snažte,

Kitty Elves

19.4.2016
75%
Hra - Kitty Elves
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôzne nástrahy a dostali sa spoločne do cieľa. Aby každú cestu dokázali prejsť musíte využívať obe. Pomôžete im so splnením všetkých úloh?

Aztec Adventure

18.4.2016
70%
Hra - Aztec Adventure
Video sa načíta
Dvaja hrdinovia chcú preskúmať hrobku a zozbierať všetky vzácne drahokamy. Pomôžte im so splnením ich nápadu a použite oboch k vzájomnej spolupráci.

Back to Home

2.2.2016
70%
Hra - Back to Home
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačičkám, aby sa dostali späť domov. Počas hry musia mačičky spolupracovať, aby spoločne prekonali prekážky. Dokážeš ich správne navigovať?

Wendigo Brothers

11.12.2015
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video sa načíta
Vhodná skákačka pre dvoch hráčov, v ktorej sa budete musieť vzájomnou spoluprácou prepracovať až do domčeka. V ceste vám budú stáť zlí tučniaci a rôzne prekážky.

3 Pandas in Fantasy

6.12.2015
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video sa načíta
Zlý čarodejník uväznil tri pandy vo svojom sídle. Pomôžte im uprchnúť a dostaňte sa skrz krajinu plnú najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste všetky prekážky mohli zdolať, musia pandy navzájom spolupracovať.

Kitty Princess

18.11.2015
77%
Hra - Kitty Princess
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôznorodé nástrahy a prekážky. Každá z nich je originálna a má iné schopnosti, na vás je aby ste každú z nich správne využili. Dostaňte ich až do cieľa.

Minerics

11.11.2015
73%
Hra - Minerics
Video sa načíta
Pomôžte dvom horníkom v podzemných chodbách so zberom drahocenných drahokamov a pomôžte im v rámci vzájomnej spolupráce nájsť cestu von.

Monster Escape

21.10.2015
74%
Hra - Monster Escape
Video sa načíta
Dve malé monštrá sa musia vzájomnou pomocou dostať ku všetkým hviezdičkám, pozbierať ich a potom sa dostať do portálu do ďalšieho kola. Jedno z monštier vie strieľať a druhé pre zmenu zbiera hviezdičky.

The Pyramid Maze

28.9.2015
76%
Hra - The Pyramid Maze
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke sa vydáte s párom hrdinov na nebezpečnú misiu do starovekej pyramídy, pričom vašou úlohou bude získať všetky vzácne poklady, ktoré sa tu ukrývajú. Aby ste zdolali všetky prekážky, musia si hrdinovia navzájom pomáhať, kedže každý z nich má iné schopnosti.

Dogs in Space

16.9.2015
77%
Hra - Dogs in Space
Video sa načíta
Vyriešte záhadu, ako dostať dva psy z tajomnej vesmírnej stanice. Musíte kombinovať ich schopnosti, pretože iba tak sa dostanete do ďalších kôl. Musíte si skrátka vzájomne pomáhať.

Shape Shifter

15.9.2015
67%
Hra - Shape Shifter
Video sa načíta
Dopravte hlavného hrdinu k cieľovým dverám a snažte sa prekonať nástrahy, ktoré na vás čakajú. Pred jej prekonaním sa môžete premeniť na jedno z troch zvierat. Zvážte, ktoré to bude.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie