Omaľovánky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Pixel Coloring

17.5.2020
90%
Hra - Pixel Coloring
Máte radi veselé a jednoduché omalovávání? V tom prípade bude táto hra práve pre vás. Na začiatku si vyberiete jeden z mnohých pripravených obrázkov a potom sa už vrhnete do samotného kreslenia. Obrázkov je naozaj veľa, od roztomilých zvieratiek, cez dopravné prostriedky až po robotika a iné veci.…
Hra - Cute Vehicle Coloring Book
Pre všetky milovníčky veselých maľovaniek vám prinášame túto oddychovú hru, v ktorej budete proste len vymaľovavá rôzne dopravné prostriedky a ťažkú ​​stavebnú techniku. Môžete si teda vymaľovať auto, jašteričku, nákladné vozidlo alebo cisternu. Maľovať môžete buď podľa predlohy, alebo jednoducho…
Hra - Princess of Pets Coloring
Chcela omalováváš? Vyskúšaj si tieto oddychové omaľovánky. Proste si vyber jeden z pripravených obrázkov roztomilých zvieratiek a potom sa už vrhni do roztomilého vymaľovávanie. Farebná paleta je veľmi široká a fantázii sa medze nekladú. Hru ovládaš myšou.
Hra - Blonde Princess Mood Swings
Pomôž princeznej s jej osobitnými náladami. V jednej chvíli je princezná šťastná a veselá, za pár okamihov sa jej chce zase plakať. Pomôžeš jej? najskôr si vylosuj náhodou náladu a potom môžete spoločne urobiť lahodný drink, pozrieť sa do jej šatníka či si proste len vyfarbovať veselé omaľovánky.…
Hra - Baby Taylor Painting Class
Malá školáčka Taylor dostala za úlohu vypracovať pekný obrázok, ktorý by si následne mohli dať do verejnej školskej výstavy. Vydaj sa s malou Taylor namaľovať pekný obrázok, ktorý si následne škola vystaví. Na záver môžeš dievčatko obliecť a spoločne sa vydať na výstavu, kde sa môžu všetci spoločne…
Hra - Cute Cars for Kids Coloring
V tejto hre sa po vás chce jediné. V kľude si sadnúť a vymaľovať si roztomilými farbičkami tieto jednoduché omaľovánky. Tak hor sa do toho. Farbičiek je na výber veľa a trocha odreagovanie každému len prospeje.

Princess Cool Graffiti

19.11.2019
90%
Hra - Princess Cool Graffiti
V tejto hre si budeš môcť vyfarbiť street artový nápis a uložiť si ho do svojho počítača. Ktorý nápis si vyberieš?

Ice Kingdom Coloring Book

30.10.2016
79%
Hra - Ice Kingdom Coloring Book
Video sa načíta
Vyberte si obrázok, ktorý chcete vymaľovať a veselo do toho!
Hra - Betsy's Crafts: Perler Beads Christmas
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť vytvoriť vlastný obrázok z farebných koliesok, ktoré na koniec zažehlíte do jedného obrazce. Za hotové obrázky dostanete peniaze. Za tie si potom môžete nakúpiť nové vzory alebo farby.

Easter Eggs Coloring

31.3.2016
76%
Hra - Easter Eggs Coloring
Video sa načíta
Blíži sa Veľká noc, takže vám prinášame zábavnú hru s touto tématikou. Vašou úlohou bude vyfarbiť veľkonočné vajíčka. K dispozícii budete mať širokú paletu farieb, takže je len na vás, ako bude vyzerať výsledný obrázok.

LoliRock Coloring Game

14.2.2016
70%
Hra - LoliRock Coloring Game
Video sa načíta
Vyfarbite si tri známe postavičky, podľa vlastnej fantázie alebo predlohy, ktorú nájdete na pravej strane. Príjemnú zábavu.
Hra - Barbie In Rock'n Royals Fashion Design Sketchbook
Video sa načíta
Obleč si Barbie, vyber jej všetky doplnky a vyfarbi jej oblečenie, podľa vlastných predstáv, aby to na koncerte mohla poriadne roztočiť.

Elsa Coloring

28.1.2016
70%
Hra - Elsa Coloring
Video sa načíta
Vymaľuj si obrázok s Elsou a vyber jej farby, ktoré by sa jej mohli hodiť. Príjemnú zábavu.
Hra - Glitter Force Coloring Game
Video sa načíta
Vymaľujte si postavičky podľa vlastnej fantázie alebo si nechajte poradiť obrázkom v dolnom rohu. Nebojte sa experimentovať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)