Scooby doo

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Velma Vision

25.9.2015
72%
Hra - Velma Vision
Video sa načíta
Dokážete si zapamätať tvár gaunera a potom ho identifikovať? Najskôr ho musíte popísať polícii.

Scooby-Doo! Fast & Fury

25.12.2014
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video sa načíta
Zahrajte sa s dvomi kamarátmi Shagym a Scoobym, ktorí sa rozhodli zalietať. Po výbere z jedného z nich bude vašou úlohou zozbierať, čo najviac bodov. Podarí sa vám nad tým druhým vyhrať?

Scooby Doo Beach BMX

12.11.2014
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video sa načíta
Skvelá zábava a tiež adrenalín sú veci, ktoré budú Scoobyho stretávať v tejto hre. Len potrebuje trochu pomôcť s ovládaním bicykla a tiež s veľkými skokmi. Dokážete mu pomôcť udržať rovnováhu a dôjsť do cieľa?

Run Run Scooby

1.11.2014
55%
Hra - Run Run Scooby
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu prekonať zložitú dráhu s množstvom prekážok. Počas skákania bude vašou úlohou zbierať hamburgery. Podarí sa vám nahrať, čo najviac bodov?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu s jeho novou reštauráciou, ktorú si otvoril. Aby sa mu darilo musí obsluhovať hostí, prinášať im jedlo a usadzovať. Vašou úlohou je, aby boli vaši hostia spokojní a nečakali dlho. V každom dni musíte zarobiť určitý počet peňazí, za tie ktoré vám zostali si môžete niečo kúpiť. Tak čo…
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej musíte brániť krabičku s vločkami. Duchovia, ktorí lietajú okolo sa budú jednotlivých dobrôt snažiť zmocniť, vy to však nesmiete dovoliť.
Hra - Scoobyho dobrodružstvá 8
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu pecku so Scoobym a Shaggym, s vašimi obľúbenými postavami! Tentoraz budú musieť vliezť do ponorky a nájsť tajuplný chrám. Zvládnete sa tam dostať a rozlúsknuť jeho tajomstvo?

Scooby Shadow Race

11.4.2014
65%
Hra - Scooby Shadow Race
Video sa načíta
Scooby je pes, ktorý vie veľa vecí. Jednou z nich je aj jazda na bicykli. V hre Scooby Shadow Race musíte poraziť svoj ​​vlastný tieň, inak sa do ďalšieho kola nedostanete. V správnych okamihoch využite zrýchlenie.
Hra - Scoobyho dobrodružství 4
Video sa načíta
Pomôžte Shaggymu a Scoobymu nájsť krík plný najostrejších chilli papričiek na svete. Títo známi žrúti chilli sa rozhodli navštíviť posvätný mayský chrám, v ktorom sa podľa legendy má tento ker nachádzať. Nebude to vôbec jednoduché, chrám je plný nebezpečenstva a nástrah. Riešte rôzne úlohy, ktoré…
Hra - Scoobyho dobrodružství 7
Video sa načíta
Scoobyho poznáme všetci z televíznych obrazoviek. Teraz prichádza ďalšia hra zo série Scoobyho dobrodružstvá. Musíte sa dostať zo všetkých problémov, ktoré si na Vás hra nachystala. Ako prvá úloha je ujsť na gondole nebezpečnému duchovia, ktorý sa Vás snaží chytiť. Dajte si pozor na prekážky.

Scooby Perfect Teeth

24.11.2013
73%
Hra - Scooby Perfect Teeth
Video sa načíta
Scooby Doo je známa seriálová postava. V našej hre sa stanete jeho vrchným zubárom. Cieľ je teda jasný. Snažte sa mu opraviť a vyčistiť všetky zuby, ktoré pôjdu. Potom sa môžete pustiť do samotnej dekorácie zubov. Môžete ich pestro nafarbiť a tiež na ne nalepiť obrázky.

Scooby Doo 3

23.6.2013
84%
Hra - Scooby Doo 3
Video sa načíta
Zahrajte si postrehové Scooby Doo 3! Všetci Scoobyho kamaráti okrem Shagyho sú uväznení v hrade. Vašou úlohou bude ich nájsť, lenže hrad je plný duchov, ktorých sa Scooby tak bojí. Máte 3 životySbírejte predmety a v správny okamih je použite. Podarí sa vám zachrániť všetky?

Scooby Doo Shag a Snack

22.5.2013
75%
Hra - Scooby Doo Shag a Snack
Video sa načíta
Zachráňte Scoobyho! Hráte za Shagyho a ste držaní v žalári a váš kamarát Scooby je priviazaný k stoličke. Aby ste ho oslobodili, musíte Scoobymu nahádzať priamo do papule pár kusov jedla, aby získal silu a pretrhol lano. Akonáhle sa vám toto podarí, postupujete do ďalšieho levelu. Hra je časovo…

Motor Madness

26.4.2012
68%
Hra - Motor Madness
Video sa načíta
Motor Madness je pekná hra pre dievčatá aj chlapcov inšpirovaná seriálom Scooby Doo. Nasadnite s partiou tohto psieho detektíva do auta a vydajte sa mestom prenasledovať ďalšieho zloducha. Dokážete ho sledovať a chytiť? Hra sa veľmi dobre ovláda a určite poteší nielen automobilových nadšencov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie