Duchovia

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video sa načíta
Prekonajte spoločne s príšerami strašidelnú dráhu, ktorú máte vy pod kontrolou. Musíte ich vyľakať, avšak musíte dbať na to, aby vaši cestujúci prežili a dopravili sa v poriadku do cieľa. Dokážete to ?

Ghostscape

16.12.2014
78%
Hra - Ghostscape
Video sa načíta
Bojíte sa radi? Máme tú skvelú adventúru, ktorá strašidelností len prekypuje. Pozrite sa do strašidelného domu, ktorý je plný duchov. Zaznamenajte tieto paranormálne javy a rozlúšti záhadu domu.

Crazy Old Man

28.11.2014
80%
Hra - Crazy Old Man
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke budete mať za úlohou dostať starého muža k dverám na konci každého kola. V ceste vám bude stáť množstvo prekážok, ktoré môžete zdolať za pomoci ducha muža. I duch je však smrteľný, takže si dávajte pozor na rôzne nástrahy.

Silly Ghost

3.11.2014
75%
Hra - Silly Ghost
Video sa načíta
Cieľom tejto postrehovej hry je zabrániť duchovi, aby sa dostal mimo hraciu plochu a mohol tak páchať neplechu. Ducha drží na hracej ploche ohrada zo solničiek, ktorá je však na viacerých miestach poškodená. Opravte poškodené miesta skôr, než sa k ním duch dostane.
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej musíte brániť krabičku s vločkami. Duchovia, ktorí lietajú okolo sa budú jednotlivých dobrôt snažiť zmocniť, vy to však nesmiete dovoliť.

Haunted House

24.5.2013
74%
Hra - Haunted House
Video sa načíta
Haunted House je podarená krátka adventúra. Ste uväznení v strašidelnom dome plnom nástrah, nebezpečných duchov a kostlivcov. Hľadajte kľúče a postupujte ďalej v hre. Zbierajte cukríky, ktoré vám doplnia zdravie a nezabudnite, že sa nesmiete s nikým stretnúť, inak prichádzate o zdravie. Podarí sa…

Haunt the House

30.4.2013
84%
Hra - Haunt the House
Video sa načíta
Haunt the House je skvelá oddychová hra, v ktorej v roli duch bude vašou úlohou vystrašiť všetkých obyvateľov veľkého a starého domu. Tí sa budú rôzne prechádzať po miestnostiach, pričom vy ich musíte následovať a v pravý čas sa prevteliť do predmetu v ich bízkosti.

Ghosts Stole My Puppy

6.10.2012
92%
Hra - Ghosts Stole My Puppy
Video sa načíta
Vydajte sa zachrániť svoje šteniatko z pazúrov zlých duchov, ktorí ho uniesli. Budete sa pohybovať domom, kde môžete zbierať najrôznejšie predmety a za ne získavať body. Ohrozovať Vás budú samotní duchovia, ktorí Vás samozrejme nechcú nechať prejsť. Zbavíte sa ich tak, že je vysajete svojím…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie