Karty

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Uno Heores

30.9.2022
80%
Hra - Uno Heores
Video sa načíta
-
Hra - Mr Beast Solitaire Adventures
Zábavná kartová soliter hra s kartami na motív slávneho kresleného mr. Beana.

4 Colors Classic

17.11.2021
85%
Hra - 4 Colors Classic
Dokážete poraziť všetkých vašich súperov v obľúbenej 4colors game?

Four Colors MultiplayerNÁŠ TIP

26.10.2020
92%
Hra - Four Colors Multiplayer
V tejto vynikajúcej hre bude vašou úlohou zvíťaziť v kartovej Uno hre proti ostatným hráčom. Hrať môžete buď proti kamarátom či súrodencom na jednom počítači alebo zmerať svoje sily online a to až s troma ďalšími hráčmi. Hru ovládate myšou.

Aloha Solitaire

29.9.2016
75%
Hra - Aloha Solitaire
Video sa načíta
Máme to parádny kartovú hru, v ktorej budete spájať vždy dve rovnaké hodnoty, ktoré sú na hracej ploche. Takto sa snažíte postupne odkryť všetky karty.

Tingly Solitaire

12.7.2016
76%
Hra - Tingly Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si super karty, kde si môžete vybrať aj obtiažnosť hry. Cieľom v hre je potom naskladať všetky karty do horných chlívečků od esa až po kráľa.

Super Mega Solitaire

25.2.2016
74%
Hra - Super Mega Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si parádne karty, kde budete skladať karty podľa hodnoty. Hlavnou úlohou je však zložiť všetky karty do horných riadkov, od esa až po kráľa.

5-Dice

23.2.2016
74%
Hra - 5-Dice
Video sa načíta
Zahrajte si parádne kocky, ktoré môže hrať aj viac hráčov online. V každom kole môžete kocky miešať trikrát. Ide vám o najlepšiu kombináciu a teda čo najviac bodov. Za každú kombináciu však dostanete body len raz.

Tri-Fruit Solitaire

10.2.2016
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video sa načíta
V tejto hre máte jednoduchú úlohu dostať všetky karty z hernej plochy do balíčka dole. Karty skladáte na otočenú kartu z balíčka. Ak nemáte vhodnú kartu, môžete vytiahnuť jednu z balíčka.

3 Pyramid Tripeaks 2

4.2.2016
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video sa načíta
V tejto verzii kartovej hry solitair budete skladať karty na dolnú kartu z balíčka. Vždy musia ísť číselne po sebe. Teda na eso môžete položiť dvojku alebo kráľa. Na farbe karty nezáleží. Môžete využiť kartu s chrobákom ako žolíka.

Sea Tower Solitaire

29.11.2015
71%
Hra - Sea Tower Solitaire
Video sa načíta
Ďalšia parádna solitaire hra je tu! Karty na seba budete musieť skladať podľa hodnoty, farby a druhu. Môžete si tiež odložiť 4 karty, ktoré môžete využiť neskôr.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie