Karty

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Four Colors MultiplayerNÁŠ TIP

26.10.2020
92%
Hra - Four Colors Multiplayer
V tejto vynikajúcej hre bude vašou úlohou zvíťaziť v kartovej Uno hre proti ostatným hráčom. Hrať môžete buď proti kamarátom či súrodencom na jednom počítači alebo zmerať svoje sily online a to až s troma ďalšími hráčmi. Hru ovládate myšou.

Aloha Solitaire

29.9.2016
75%
Hra - Aloha Solitaire
Video sa načíta
Máme to parádny kartovú hru, v ktorej budete spájať vždy dve rovnaké hodnoty, ktoré sú na hracej ploche. Takto sa snažíte postupne odkryť všetky karty.

Tingly Solitaire

12.7.2016
76%
Hra - Tingly Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si super karty, kde si môžete vybrať aj obtiažnosť hry. Cieľom v hre je potom naskladať všetky karty do horných chlívečků od esa až po kráľa.

Super Mega Solitaire

25.2.2016
74%
Hra - Super Mega Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si parádne karty, kde budete skladať karty podľa hodnoty. Hlavnou úlohou je však zložiť všetky karty do horných riadkov, od esa až po kráľa.

5-Dice

23.2.2016
74%
Hra - 5-Dice
Video sa načíta
Zahrajte si parádne kocky, ktoré môže hrať aj viac hráčov online. V každom kole môžete kocky miešať trikrát. Ide vám o najlepšiu kombináciu a teda čo najviac bodov. Za každú kombináciu však dostanete body len raz.

Tri-Fruit Solitaire

10.2.2016
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video sa načíta
V tejto hre máte jednoduchú úlohu dostať všetky karty z hernej plochy do balíčka dole. Karty skladáte na otočenú kartu z balíčka. Ak nemáte vhodnú kartu, môžete vytiahnuť jednu z balíčka.

3 Pyramid Tripeaks 2

4.2.2016
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video sa načíta
V tejto verzii kartovej hry solitair budete skladať karty na dolnú kartu z balíčka. Vždy musia ísť číselne po sebe. Teda na eso môžete položiť dvojku alebo kráľa. Na farbe karty nezáleží. Môžete využiť kartu s chrobákom ako žolíka.

Sea Tower Solitaire

29.11.2015
71%
Hra - Sea Tower Solitaire
Video sa načíta
Ďalšia parádna solitaire hra je tu! Karty na seba budete musieť skladať podľa hodnoty, farby a druhu. Môžete si tiež odložiť 4 karty, ktoré môžete využiť neskôr.

Moorhuhn solitaire

6.6.2015
72%
Hra - Moorhuhn solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu kartovú hru s motívom sliepok. V klasickej solitaire hre budete musieť skladať na seba jednotlivé karty podľa čísel a striedať farby. Do horných riadkov potom prídu karty od esa až po kráľa.

1 Suit Spider Solitaire

20.5.2015
77%
Hra - 1 Suit Spider Solitaire
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto kartovej hre bude odstrániť z hracej plochy všetky karty. Karty musíte postupne na seba ukladať od kráľa až po eso. V prípade, že nebudete môcť vykonať žiadny ťah, môžete otočiť ďalšie karty.

Solitaire GolfHra na skóreHra o medaily

18.10.2014
70%
Hra - Solitaire Golf
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu kartovú hru! Vašou úlohou bude skladať karty z hracej plochy. Karty umiestňujete na kartu, ktorá je vedľa balíčka. Ak je tam karta s hodnotou 5, tak na ne môžete umiestniť karty 4 alebo 6. Hra obsahuje dve obtiažnosti.

Olaf Solitaire

14.10.2014
70%
Hra - Olaf Solitaire
Video sa načíta
Dokážete preskládať štyri balíčky kariet? Musíte si poradiť a na pomocných balíčkoch striedať karty jednotlivých farieb. Vyhráte len v prípade, že sa Vám podarí preskladať všetky balíčky.

King Of Solitaire

6.10.2014
75%
Hra - King Of Solitaire
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalší solitaire, ori ktorom sa určite dobre pobavíte. Skladajte karty podľa čísel zostupne alebo vzostupne na spodný balíček. Nezáleží na farbe ale na hodnotách. Takže akonáhle vám dôjdu možnosti, stačí len vybrať ďalšiu kartu z balíka, na ktorú budete hrať.

Crazy Quilt Solitaire

5.10.2014
81%
Hra - Crazy Quilt Solitaire
Video sa načíta
Skúste si, aký máte postreh, táto hra ho zaručene preverí. Vašou úlohou bude skladať karty nielen vzostupne, ale aj zostupne, navyše bude tiež záležať na farbe. Keď nebudete mať žiadnu možnosť, tak môžete karty z ľavej strany umiestňovať do balíčka v pravom hornom rohu. Zvládnete ju dohrať celú?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie