Tom a Jerry

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Tom & Jerry Run

30.7.2020
85%
Hra - Tom & Jerry Run
Užite si zábavu a vzrušenie v tejto podarené nekonečne běhačce na motív Subway Surfers. V každej hre musíte uniknúť nahnevanému kocúrovi a pritom pozbierať čo najväčšie množstvo syra. Dokážete utiecť?
Hra - Tom And Jerry Halloween Ghost
Video sa načíta
Dokážete nazbierať všetky syry a tiež sa vyhnúť ďalším nástrahám na trati? Pomôžte malému Jerrymu s prebehnutím náročnej trati. Skrz duchov môžete prebehnúť.

Jerry Way

2.9.2014
74%
Hra - Jerry Way
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Jerrymu pozbierať všetko ovocie, ktoré sa nachádza okolo? Dajte si pozor najmä na veľké skoky.

Tom And Jerry Tractor

29.8.2014
64%
Hra - Tom And Jerry Tractor
Video sa načíta
Jerry má za úlohu pozbierať do svojho traktora syr a odniesť ho na určité miesto. Pomôžte mu s touto prácou a dávajte si pozor, aby vám z traktora žiaden nevypadol.

Toms BMX Race

1.8.2014
71%
Hra - Toms BMX Race
Video sa načíta
Preteky na náročnom teréne v hre Toms BMX Race sú veľká zábava. Vyberte si jednu zo známych komiksových postáv a vyrazte na trať. Dokážete si poradiť so všetkými skokmi a ďalšími nástrahami?
Hra - Boutique Character Color Plate
Video sa načíta
Vymaľujte si postavičky z rozličných animovaných filmov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Hello Kitty, Dora a iní.

Jerry Escape

31.3.2014
80%
Hra - Jerry Escape
Video sa načíta
Utečte rozzúrenému Jerrymu zo známeho kresleného seriálu Tom a Jerry. Jerry vyprovokoval Toma a teraz pred ním musí utiecť. Vašou úlohou bude zbierať syry, mlátiť toma panvicami alebo kladivom, ktoré nájdete po ceste. Snažte sa ho tiež navádzať do prekážok. Zvládnete sa umiestniť?

Tom and Jerry Ice Jump

3.1.2014
79%
Hra - Tom and Jerry Ice Jump
Video sa načíta
Pomôžte Jerrymu preskákať po kusoch ľadu čo najďalej. Nebude to ľahké, pretože sa budete musieť vyhýbať rôznym prekážkam a hlavne musíte pristáť na kuse ľadu. Ťahom myši nastavte uhol, silu a kliknutím skočíte. Zvládnete sa dostať čo najďalej?

Tom And Jerry Killer

22.12.2013
79%
Hra - Tom And Jerry Killer
Video sa načíta
Zahrajte si túto postrehovku, v ktorej budete hrať za vaše obľúbené kreslené postavičky Toma a Jerryho! Najskôr si vyberte, za koho budete hrať a hurá na to. Keď hráte za Jerryho, tak budete vykrádať chladničku a hádzať jedlo vášmu malému parťákovi. Za Toma budete hádzať balóniky plné vody na…

Jerry's Dinner

16.8.2013
85%
Hra - Jerry's Dinner
Video sa načíta
Chceli by ste akčnejšiu hru, pri ktorej z času na čas nebudete ani stíhať? V tom prípade by ste si mali zahrať novú hru s myšiakom Jerrym, ktorý si otvoril reštauráciu. Počas večere, sa predávajú syrové výrobky. Vašou úlohou v tejto hre je usadiť hosťa, vypýtať si objednávku a priniesť mu to, čo si…
Hra - Tom and Jerry in Super Cheese Bounce!
Video sa načíta
Tom and Jerry in Super Cheese Bounce! Je hra so známymi postavičkami z animovaného seriálu. V tejto hre bude vašou úlohou za pomoci Jerryho ukradnúť syry Tomovi a to pomocou toho, že sa syry budú odrážať od hlavy a to až do fúrika. Prekážať v hre vám bude Tom, ktorý vám bude hádzať napríklad…

Jerry Dress-Up

10.6.2013
73%
Hra - Jerry Dress-Up
Video sa načíta
Poznáte obľúbený seriál Tom a Jerry? Práve roztomilého myšiaka Jerryho, ktorý svojho mačacieho súpera vždycky nejako nahnevá, budete môcť podľa svojej fantázie obliecť v tejto naozaj podarenej obliekačke so super grafikou. Aké pre neho zvolíte nohavice, tričko, topánky a zaujímavé doplnky?

Tom and Jerry Chase

15.9.2012
85%
Hra - Tom and Jerry Chase
Video sa načíta
Kto by nepoznal Toma a Jerry s ich nekončiacimi zábavnými naháňačkami a spory. V tejto výbornej skákačce s krásnou grafikou si budete Prado, akoby sa ocitli priamo v seriáli. Dostátiu na starosť Jerryho a budete utekať bytom pred Tomom. Cestou musíte preskakovať všetky přkážky a zbierať cenný syr.…
Hra - Jerryho polnočné desiata
Video sa načíta
Pomôžte Jerrymu pozbierať všetok jeho obľúbený syr. Nebude to ale tak jednoduché. Jerry je totiž náměsíčný a tak mu budete musieť pripraviť cestu pomocou šípok. Aby sa dostal do svojej druhej diery, musí zobrať tiež kľúč a vyhnúť sa všetkým nebezpečným miestam.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie