Autá

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Princesses City Break

12.5.2016
90%
Hra - Princesses City Break
Video sa načíta
Rúženka a Ariel chcú navštíviť Rím a Paríž a preto potrebuju pomôcť s výberom oblečenia. Pomôž im vybrať destináciu a prispôsob k nej aj oblečenie, ktoré si môžu vziať na cestu.
Hra - Cars Capital City Contest
Video sa načíta
Vytvorte si svoje originálne auto a zúčastni sa všetkých pretekov. Každý level je iný a budeš sa musieť vyhýbať iným nástrahám. Zvládneš to?

Wheely 7 Detective

1.3.2016
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video sa načíta
Zažite s Wheelym nové dobrodružstvo a pomôžte mu nájsť rôzne stopy a prekonať prekážky, aby sa dostal do cieľa. Poradíte si ?

Elsa's Fancy Car

19.2.2016
71%
Hra - Elsa's Fancy Car
Video sa načíta
Elsa si kúpila v bazare staršie auto, ktoré potrebuje pár úprav, aby vyzeralo ako nové. Pomôžte jej s kosmetickými úpravami a výberom novej farby a rôznych dekorácií, aby sa jej auto páčilo viac.

Doodle Car

17.2.2016
78%
Hra - Doodle Car
Video sa načíta
Vašou úlohou bude v tejto hre otáčať s priamkami tak, aby ste dostali správny tvar obrázku. Čaká na vás niekoľko desiatok rôznych obrázkov áut.

Barbie Driving Test

31.1.2016
81%
Hra - Barbie Driving Test
Video sa načíta
Barbie skladá skúšky z autoškoly a preto sa na to musí pripraviť. Najskôr sa musí obliecť, upraviť auto a nakoniec splniť podmienky na vodičský preukaz. Zvládnete to spoločne?
Hra - Rapunzel Bachelorette Challenge
Video sa načíta
Pomôžte Rapunzel s niekoľkými výzvami a pomôžte jej s ich splnením. Rapunzel budete obliekať, strihať, ale aj pomáhať s nájdením pár vecí, ktoré potrebuje. Príjemnú zábavu.

Christmas Elf Delivery

22.12.2015
64%
Hra - Christmas Elf Delivery
Video sa načíta
Pomôžte vianočnému elfovi, aby dopravil darčeky na určené miesto. Problém je v tom, že terén je náročný a darčeky budú vypadávať, vy sa musíte postarať o to, aby ste na vlečke mali dostatok darčekov a mohli ste postúpiť do ďalšieho levelu.

Christmas Traffic

28.11.2015
59%
Hra - Christmas Traffic
Video sa načíta
Myslíte si, že viete viesť dopravu a zabezpečiť súvislý chod aut? Overte si to touto hrou, kde bude nepozornosť vaším nepriateľom. Aby sa nestala zrážka musíte byť počas zelenej opatrní. Zvládnete to?

Belle & Ariel Car Wash

23.11.2015
76%
Hra - Belle & Ariel Car Wash
Video sa načíta
Bella a Ariel si otvorili umývačku áut a chceli by zarobiť peniaze. vyberte im na túto prácu vhodné oblečenie a pomôžte im s umývaním áut.

Wheely 6 Fairytale

14.11.2015
32%
Hra - Wheely 6 Fairytale
Video sa načíta
Wheely musí zachrániť svoju princeznu, ktorú mu uniesli. Aby sa dostal k nej musí prejsť rozličnými logickými hádankami. Pomôžte mu ich prekonať a dopraviť k jeho milej.

Frozen Elsa Driving Test

22.9.2015
58%
Hra - Frozen Elsa Driving Test
Video sa načíta
Elsa má dneska vodičské skúšky a preto potrebuje krásne oblečenie a vaše skúsenosti v riadení auta. Pomôžete jej ich úspešne zložiť?

Weesix

16.9.2015
70%
Hra - Weesix
Video sa načíta
Pomôžte červenému autíčku, aby sa z neho stal profesionálne pretekárske auto. Počas cesty musíte nástrahy prekonať a jednotlivé predmety k vylepšeniu nájsť. Podarí sa vám to?

Super Drift 3

11.9.2015
64%
Hra - Super Drift 3
Video sa načíta
Myslíte si, že ste rýchli jazdci? Overte si to v autách, kde bude vašou úlohou doraziť do cieľa, ako prví! Podarí sa vám to?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)