Autá

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Cross That Road

22.5.2020
85%
Hra - Cross That Road
V tejto hre bude vašou úlohou prebehnúť so svojím roztomilým zvieratkom čo najďalej a pritom prekonávať všetky prekážky, ktoré na vás čakajú. Vyhýbať sa tak musíte najmä idúcim autám, autobusom a iným prekážkam.
Hra - Box Delivery Trucks Hidden
Hľadaj ukryté hviezdy z mnohých pripravených obrázkoch áut. V každom sa schovalo celkom 10 hviezd a tvojou úlohou bude všetky je nájsť a to pred vypršaním časového limitu. Hviezdy odhaluješ kliknutím na ne ľavým tlačidlom myši.
Hra - Cute Vehicle Coloring Book
Pre všetky milovníčky veselých maľovaniek vám prinášame túto oddychovú hru, v ktorej budete proste len vymaľovavá rôzne dopravné prostriedky a ťažkú ​​stavebnú techniku. Môžete si teda vymaľovať auto, jašteričku, nákladné vozidlo alebo cisternu. Maľovať môžete buď podľa predlohy, alebo jednoducho…

Pixel Coloring

17.5.2020
90%
Hra - Pixel Coloring
Máte radi veselé a jednoduché omalovávání? V tom prípade bude táto hra práve pre vás. Na začiatku si vyberiete jeden z mnohých pripravených obrázkov a potom sa už vrhnete do samotného kreslenia. Obrázkov je naozaj veľa, od roztomilých zvieratiek, cez dopravné prostriedky až po robotika a iné veci.…

Princesses City Break

12.5.2016
90%
Hra - Princesses City Break
Video sa načíta
Rúženka a Ariel chcú navštíviť Rím a Paríž a preto potrebuju pomôcť s výberom oblečenia. Pomôž im vybrať destináciu a prispôsob k nej aj oblečenie, ktoré si môžu vziať na cestu.
Hra - Cars Capital City Contest
Video sa načíta
Vytvorte si svoje originálne auto a zúčastni sa všetkých pretekov. Každý level je iný a budeš sa musieť vyhýbať iným nástrahám. Zvládneš to?

Wheely 7 Detective

1.3.2016
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video sa načíta
Zažite s Wheelym nové dobrodružstvo a pomôžte mu nájsť rôzne stopy a prekonať prekážky, aby sa dostal do cieľa. Poradíte si ?

Elsa's Fancy Car

19.2.2016
71%
Hra - Elsa's Fancy Car
Video sa načíta
Elsa si kúpila v bazare staršie auto, ktoré potrebuje pár úprav, aby vyzeralo ako nové. Pomôžte jej s kosmetickými úpravami a výberom novej farby a rôznych dekorácií, aby sa jej auto páčilo viac.

Doodle Car

17.2.2016
78%
Hra - Doodle Car
Video sa načíta
Vašou úlohou bude v tejto hre otáčať s priamkami tak, aby ste dostali správny tvar obrázku. Čaká na vás niekoľko desiatok rôznych obrázkov áut.

Barbie Driving Test

31.1.2016
81%
Hra - Barbie Driving Test
Video sa načíta
Barbie skladá skúšky z autoškoly a preto sa na to musí pripraviť. Najskôr sa musí obliecť, upraviť auto a nakoniec splniť podmienky na vodičský preukaz. Zvládnete to spoločne?
Hra - Rapunzel Bachelorette Challenge
Video sa načíta
Pomôžte Rapunzel s niekoľkými výzvami a pomôžte jej s ich splnením. Rapunzel budete obliekať, strihať, ale aj pomáhať s nájdením pár vecí, ktoré potrebuje. Príjemnú zábavu.

Christmas Elf Delivery

22.12.2015
64%
Hra - Christmas Elf Delivery
Video sa načíta
Pomôžte vianočnému elfovi, aby dopravil darčeky na určené miesto. Problém je v tom, že terén je náročný a darčeky budú vypadávať, vy sa musíte postarať o to, aby ste na vlečke mali dostatok darčekov a mohli ste postúpiť do ďalšieho levelu.

Christmas Traffic

28.11.2015
59%
Hra - Christmas Traffic
Video sa načíta
Myslíte si, že viete viesť dopravu a zabezpečiť súvislý chod aut? Overte si to touto hrou, kde bude nepozornosť vaším nepriateľom. Aby sa nestala zrážka musíte byť počas zelenej opatrní. Zvládnete to?

Belle & Ariel Car Wash

23.11.2015
76%
Hra - Belle & Ariel Car Wash
Video sa načíta
Bella a Ariel si otvorili umývačku áut a chceli by zarobiť peniaze. vyberte im na túto prácu vhodné oblečenie a pomôžte im s umývaním áut.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie