Monster Truck

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Race Monster Truck

16.5.2023
80%
Hra - Race Monster Truck
Video sa načíta

Desert Monster 2

16.12.2013
62%
Hra - Desert Monster 2
Video sa načíta
Desert Monster 2 je závodná hra, v ktorej si vyskúšate jazdu cez rozľahlú púšť na úžasnom monster trucku. Svoj truck si môžete neustále vylepšovať, avšak najdôležitejšie je skontrolovať si pred každým kolom, či máte dostatok paliva. Podarí sa vám nazbierať všetky upgrady?

Police Monster Truck

31.10.2013
94%
Hra - Police Monster Truck
Video sa načíta
Jednoduchá závodná hra, v ktorej musíte prejsť po nerovnom teréne s policajným Monstertruck. V ceste vám navyše budú stáť autá, ktorá je potrebná prajete a najlepšie aj rozdrviť.

Truck Wars

2.11.2012
76%
Hra - Truck Wars
Video sa načíta
Závodná hra Truck Wars poteší všetkých, ktorý majú radi silné autá a hry s poriadnou dávkou akcie. V tejto hre sa totiž ocitnete s obrovským truckom na trati plnej prekážok, pričom vďaka zbrani na prednej časti auta môžete ľahko zlikvidovať všetkých vašich súperov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie