Naruto

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Naruto Bike Delivery

22.9.2015
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Narutovi s jeho rozvozom? Bude potrebné mu pomôcť s doručením zásielok. Dobre sledujte, kto si čo praje a vždy sa u neho zastavte a odovzdajte mu to.

Sakura Dress Up

19.1.2014
65%
Hra - Sakura Dress Up
Video sa načíta
Poznáte postavičky z Naruta? Sasuke, Sakura a Naruto by potrebovali od teba pomôcť s výberom šiat. Pomôžeš im?

Snowy Battle Field

19.1.2014
55%
Hra - Snowy Battle Field
Video sa načíta
Porazte s Narutom v guľovačke jeho malých kamarátov z dediny. Váš najväčší nepriateľ je Konohamaru, ktorý vás bude v hre najviac ohrozovať. Preto ho musíte trafiť guľou, skôr než on.
Hra - Anime Fighting Jam Wing
Video sa načíta
Vrhnite sa do ringu v akčnej hre Anime Fighting Jam Wing a pokúste sa zdolať protivníka, ktorí stojí proti vám. Hrať môžete proti počítaču, ale môžte si zahrať i s kamarátom a vyskúšať si tak niektoré zo špeciálnych útokov či úderov.

Naruto NG

10.2.2013
70%
Hra - Naruto NG
Video sa načíta
Bojová hra, v ktorej sa ujmete hrdinu zo seriálu Naruto. S ním sa potom budete musieť prebojovať cez ostatné postavičky a získať najväčšiu moc!

Naruto Ultimate Battle

3.2.2013
70%
Hra - Naruto Ultimate Battle
Video sa načíta
Skvelá bojová hra v podaní komiksovej série Naruto. Hra Vám ponúkne vlastné nastavenia a aj hru pre viacerých hráčov. Potom si len vyberiete jedného z niekoľkých bojovníkov, nastavíte obtiažnosť a hurá do boja.

Naruto Match

31.1.2013
73%
Hra - Naruto Match
Video sa načíta
Spojte všetky potrebné obrázky pre postup do ďalšieho kola! V tejto hre z Naruto série budete musieť spájať minimálne 3 rovnaké obrázky hrdinov. K dispozícii budete mať určitý počet nápoved a list s požiadavkami na dokončenie kola.

Naruto dress up

28.1.2013
68%
Hra - Naruto dress up
Video sa načíta
Zábavná Oblékací hra, v ktorej si do šiat navlečiete známej postavičky zo seriálu Naruto. Postavičky, ktoré si budete môcť obliecť, sú Sakura, Temari a Hinata. K dispozícii budete mať veľkú veľa šiat a doplnkov.

Naruto Monster Car 2

6.5.2012
66%
Hra - Naruto Monster Car 2
Video sa načíta
V tejto hre s hrdinom Narutom zasadnete za volant poriadneho trucku a vydáte sa zdolávať neľahký terén. Aby ste postúpili do ďalšieho levelu nesmiete urobiť žiadnu chybu a prejsť trasu bez havárie.
Hra - Naruto Create a Character
Video sa načíta
Vytvorte nový vzhľad obľúbenému hrdinovi akčného seriálu Narutovi. Zmeňte ho od vlasov, až po topánky. Vyberte mu podľa seba tvár, doplnky, zbraň a samozrejme aj oblečenie. Ako bude vo Vašom podaní vyzerať?

Naruto Blast Battle

30.4.2012
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video sa načíta
V tejto hre inšpirovanej obľúbeným seriálom Naruto sa postavíte do hracieho poľa proti počítaču alebo priamo proti svojmu kamarátovi. Výbušninou si budete prebojovávať cestu, zbierať cenné artefakty a snažiť sa k nepriateľovi dostať skôr, než vyprší časový limit.

Ktorý je to Naruto?

21.3.2012
60%
Hra - Ktorý je to Naruto?
Video sa načíta
Iste poznáte hry sa škrupiniek. Pod jednou je vždy ukrytá výhra, sú rýchlo zamiešané a vy musíte potom uhádnuť, pod ktorou bola. Rovnako je to s hrdinami Naruto v tejto hre. Všetci sú rovnakí, začnú sa vzájomne preskakovať a vy musíte veľmi dobre sledovať, na ktorom mieste skončil ten pôvodný.…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie