Deathmatch

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Janissary Battles

22.2.2020
95%
Hra - Janissary Battles
Táto vynikajúca hra pre dvoch hráčov ukáže, ako vrtkí a presní dokážete byť. V sérii minihier musíte protivníka dostať z hracej plochy, zničiť pomocou rôznych zbraní či snáď dosiahnuť väčší skóre ako protivník. Minihier je tu množstvo a zábavy si užije snáď každý.

Faith Fighter

12.5.2014
80%
Hra - Faith Fighter
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú bojovku, v ktorej môžete hrať napríklad za postavu Budhu, Mohameda alebo samotného boha!! Stačí si vybrať postavu a potom sa stretnúť v tvrdom súboji na život a na smrť!! Každá postava má navyše špeciálne vlastnosti!!

Strike Force Heroes 2

8.1.2014
65%
Hra - Strike Force Heroes 2
Video sa načíta
Strike Force Heroes 2 je akčná strieľačka, v ktorej ako člen bojovej jednotky budete bojovať proti nepriateľským jednotkám. V boji vám pomôžu rôzne vylepšenia, v podobe nových zbraní, ochrannej výzbroje a podobne, ktoré môžete získať počas hry. Podarí sa vám zdolať všetky misie?

Super Duck Punch!Hra na skóreHra o medaily

30.12.2013
65%
Hra - Super Duck Punch!
Video sa načíta
V bojovej hre Super Duck Punch! sa ocitnete v aréne, kde budete musieť so svojím bojovníkom poraziť rozličných súperov. Zápasiť môžete proti jednomu silnému súperovi alebo proti desiatkám slabších. V hre nechýba ani množstvo zaujímavých vylepšení.
Hra - Anime Fighting Jam Wing
Video sa načíta
Vrhnite sa do ringu v akčnej hre Anime Fighting Jam Wing a pokúste sa zdolať protivníka, ktorí stojí proti vám. Hrať môžete proti počítaču, ale môžte si zahrať i s kamarátom a vyskúšať si tak niektoré zo špeciálnych útokov či úderov.

Barbarian Onslaught

12.11.2012
75%
Hra - Barbarian Onslaught
Video sa načíta
Barbarian Onslaught je akčná bojovka, v ktorej sa vydáte s odvážnym barbarom na dobrodružnú výpravu plnú nepriateľských bojovníkov. Vašou úlohou tak bude presekať si cestu pomedzi hordy nepriateľov a dôjsť úspešne nakoniec každého kola.

St. Pattack

9.5.2012
75%
Hra - St. Pattack
Video sa načíta
Ako hrdinný bojovník St. Pattak ste sa rozhodli pomôcť obyvateľom Írskam, ktorých zužujú zakerné zelené stvorenia - leprechauni. Tí navyše ukradli i všetko zlato, takže je len na vás obyvateľov pomstiť a zničiť každého leprechauna, ktorý sa vám postaví do cesty.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)