Bejeweled

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Skydom

19.3.2020
95%
Hra - Skydom
Táto vynikajúca spoj3 hra ponúkne príjemný vzhľad, prepracovaný systém úloh, levelovací systém, mnoho činností a v neposlednom rade aj multiplayer, v ktorom sa budete snažiť uhrať viac bodov alebo posunúť prasiatko po hernom poli ďalej než váš protihráč. Hra toho ponúkne naozaj veľmi veľa, tak hor…

Angry Owls

19.3.2020
80%
Hra - Angry Owls
V tejto jednoduchej hre bude vašou úlohou jediné. Ničiť bloky vyzerajúce ako sovy tým spôsobom, aby ste sa s nimi nedostali na vrchol hracieho poľa. Potom je koniec hry a vy musíte začať od začiatku.

Tasty Jewel

5.3.2020
85%
Hra - Tasty Jewel
V tejto hre na vás čaká množstvo zábavných levelov sa spoj 3 tematikou a sladkosťami. Vašou úlohou bude spájať sladkosti a iné dobroty a tým tak čistiť herné pole, prípadne plniť rôzne úlohy. Dokážete prejsť všetky levely?

Candy Smash

27.2.2020
85%
Hra - Candy Smash
V tejto hre typu spoj 3 bude tvojou úlohou zozbierať určitý počet rovnakých tvarov, ktoré po tebe dané kolo vyžaduje. Farebné tvary však nie sú usporiadané v rovnomernej mriežke, pôsobí na ne však gravitácie a tie padajú voľným pádom dole. Na splnenie úlohy máš však obmedzený počet ťahov, za ktoré…

Santalicious

19.6.2016
70%
Hra - Santalicious
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej sa snaží spojiť všetky požadované kamene. Spájať môžete minimálne tri rovnaké kamene. Dávajte si pozor na časový limit.

Bubble Charms

17.6.2016
74%
Hra - Bubble Charms
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude odstrániť všetky bubliny. Takže ich musíte spájať, aby ste mohli vyhrať. Najmenej môžete spojiť 3 rovnakej farby.

1001 Arabian Nights 7

21.3.2016
78%
Hra - 1001 Arabian Nights 7
Video sa načíta
Spojte všetky rovnako farebné kamene, získajte všetky kľúče a odomknite jeden z mnohých legendárnych príbehov.

Magic Stones 2

4.3.2016
78%
Hra - Magic Stones 2
Video sa načíta
Zahrajte si pokračovanie parádnej hry, v ktorej budete spájať rovnako farebné kamene. Snažte sa dosiahnuť požadované body na zlatú medailu.

Magic Stones

22.2.2016
77%
Hra - Magic Stones
Video sa načíta
V tejto hre budete spájať rovnako farebné kamene živlov. Pre spojenie musíte mať minimálne dva rovnako farebné. Ak odstránite trikrát po sebe kamene rovnakej farby, môžete dostať bonus v podobe prírodného živlu.

Candy Rain 3

9.2.2016
76%
Hra - Candy Rain 3
Video sa načíta
Parádna postrehovka, v ktorej spájate rovnaké sladkosti. Pre spojenie musia byť vždy minimálne tri. Pri spojení viacerých sladkostí navyše získate lepšie kocky. Navyše získavate zlatky, za ktoré môžete nakúpiť bonus do ďalšej hry.

Shell Shock Match 3

30.10.2015
75%
Hra - Shell Shock Match 3
Video sa načíta
Spojujte rovnaké symboly a pokúste sa vytvoriť rad alebo stĺpec s najmenej tromi rovnakými znakmi. Ak ich bude viac, ako odmenu dostanete symbol so špeciálnou vlastnosťou, ktorý má väčšie ničivé účinky.

Kitty Town

13.9.2015
70%
Hra - Kitty Town
Video sa načíta
Spájajte vždy tri rovnaké obrázky vedľa seba. Ich motívom sú mačky, ktoré sú mnohokrát veľmi podobné. Dokážete si poradiť a postupovať do ďalších kôl?

Call Of Atlantis

11.9.2015
69%
Hra - Call Of Atlantis
Video sa načíta
Zahrajte si známu logickú hru a nazbierajte množstvo bodov. Vašou úlohou nebude len spájať 3 rovnaké symboly, ale aj zložiť zbraň, ktorú nájdete v ľavom hornom rohu. Podarí sa vám to, čo najskôr?

Athens Treasure

4.8.2015
74%
Hra - Athens Treasure
Video sa načíta
Spojte pokiaľ možno čo najväčšie množstvo znakov vedľa seba. Najmenej to však musia byť tri a nachádzať sa musí v rade alebo v stĺpci.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)