Poker

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Girl Player Dress Up

7.8.2013
70%
Hra - Girl Player Dress Up
Video sa načíta
Girl Player Dress up je hra pre dievčatá, s ktorou sa nudiť rozhodne nebudete. Vašou úlohou bude obliecť modelku tak, aby zapadla medzi ľudí v Las Vegas. Vytvorte si i vy moderný outfit vhodný aj pre partičku pokru.

Governor of Poker 2

3.7.2012
62%
Hra - Governor of Poker 2
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi poker, táto hra vás dozaista zaujme. V roli kovboja budete prechádzať Divokým Západom, príčom v každom meste máte možnosť zarobiť si nejaké peniaze pri partičke pokru. Okrem toho môžete kupovať i rôzne budovy či rozprávať sa s obyvateľmi, ktorí budú mať pre vás vždy nejakú dobrú…

Goodgame Poker

16.1.2012
77%
Hra - Goodgame Poker
Video sa načíta
Goodgame Poker je online kartová hra pre tie pravé hráčov. Budete totiž hrať túto hru plnú napätia, blufovaní, ale aj náhody ktorú ide vždy obrátiť vo svoj prospech, s reálnymi ľuďmi. Na začiatku si vytvoríte svoju postavu, dostane pridelené nejaké žetóny do začiatku a potom už to bude len na Vás.…

Governor of Poker

30.5.2011
55%
Hra - Governor of Poker
Video sa načíta
Hráte radi poker a jeho obľúbenú verzii Texas Holdem? V tom prípade tu pre vás máme jednu hru, v ktorej je hranie pokru hlavným princípom. Cieľom hry je vyhrať vo všetkých texaských salónoch - potom sa stanete naozajstným Governor pokeru.

Texas Hold´em

30.5.2011
45%
Hra - Texas Hold´em
Video sa načíta
Zahrajte si obmenené verziu pokeru - Texas Hold'em. V tejto hre máte len 2 karty vlastné a 5, ktoré zdieľate so všetkými proti hráči. Vaším cieľom je získať čo najlepšia kombinácia, vďaka ktorej môžete svojich protivníkov poraziť a získať od nich kredity.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)