MMORPG hry online

My Free Zoo

5.6.2014
My Free Zoo
Video sa načíta
Vytvorte si vlastné zoologickú farmu!! V hre My Free Zoo je možné prakticky čokoľvek. Na začiatku si musíte síce prejsť pár rád s riaditeľom Zimmermann, ktorý vám ukáže základy správy zoologickej záhrady a taky, ako sa starať o zvieratá. Akonáhle však s trpezlivosťou prekonáte túto časť, ďalší vývoj zoo je len na vás. Nebude to však vôbec jednoduchá úloha! Budete sa musieť… (viac)
Hrať

4Story

13.2.2014
4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete, si budete môcť vybrať jednu z niekoľkých rás, na výber máte víly, ľudí alebo… (viac)
Hrať

My Little Farmies

13.2.2014
My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo mať pod palca úplne všetko. Čo sa týka rozvoja, nie sú žiadne obmedzenia. Môžete… (viac)
Hrať

Metin2

13.2.2014
Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu však nie je a zlom prišiel v podobe zlovestných kameňov nazývaných Metin! Kamene… (viac)
Hrať

Demon Crusade

30.9.2014
Demon Crusade
Video sa načíta
Podarí sa vám v tejto skvelej prohlížečové hre ubrániť sídlo s názvom Demon Temple? Nič nemusíte inštalovať, a stačí si otvoriť hru vo vašom prehliadači! Príbeh sa odehrýává v podsvetí, konkrétne v krajine s názvom Devil Land. Akonáhle si vyberiete jednu z 3 postáv, kúzelníka, bojovníka či lukostrelca, môžete sa pustiť do plnenia mnohých úloh a hlavne ostrých bojov s… (viac)
Hrať

Farmerama

1.7.2014
Farmerama
Video sa načíta
Milovníci farmárskych hier, držte sa! Je tu Farmerama, inak tiež skvelá online browserová farmárska hra, ktorú si môže zahrať ktokoľvek z vás. Stačí sa len registrovať a môžete sa stať naozajstným farmárom. Ako každý poctivý farmár dostanete statok a stodolu. Naučte sa, ako správne viesť vašu farmu, pestovať rôzne poľnohospodárske plodiny stavať ovocné sady, obrábať svoje… (viac)
Hrať

Howrse

4.6.2014
Howrse
Video sa načíta
Máte radi kone? Tak to je hra Howrse presne pre vás. V tejto skvelej hre, ktorú môžete hrať online zadarmo vo vašom prehliadači, môžete mať vlastné kone, poníky a stajne. Hlavným cieľom v tejto hre je mať najlepšie stajne zo všetkých stajní a tých nie je v hre práve málo! Hra ponúka veľkú slobodu, ale aj veľkú zodpovednosť! O vášho koňa sa musíte starať so starostlivosťou a… (viac)
Hrať

Na ryby

20.5.2014
Na ryby
Video sa načíta
Staňte sa naozajstným rybárom! Pripravte sa na veľa hodín zábavy, v tejto podarené prohlížečové hre, áno prohlížečové! Jediné, čo sa po vás bude chcieť je sa zaregistrovať a rovno môžete hrať v pohodlí vášho domova. Na začiatku hry sa vám predstaví váš mentor, ktorý vás zoznámi s ovládaním celej hry. Zistíte ako chytať ryby, kde zohnať návnady a všetko potrebné vybavenie.… (viac)
Hrať

Garbage Garage

20.5.2014
Garbage Garage
Video sa načíta
Kto z vás má rád autá tak by si mohol obľúbiť aj túto zaujímavú hru, v ktorej sa stanete majiteľom vlastného vrakovisko! Je to jednoduché, stačí sa len registrovať a rovno začať hrať priamo vo vašom prehliadači. Hlavnou náplňou tejto hry bude demontovanie vozidiel a predávanie súčiastok. Nemyslite si, že je to úplne všetko, budete musieť riešiť aj rôzne manažérske problémy.… (viac)
Hrať

Zelené imperium

25.4.2014
Zelené imperium
Video sa načíta
Chceli by ste sa stať úspešným farmárom za pár minút? V tom prípade by ste si nemali nechať ujsť hru s názvom Zelené Impérium. Akonáhle spustíte hru, budete mať k dispozícii záhradu, ktorá je z väčšej časti zamorená krtkov, burinou a kamene. Našťastie sa na nej nachádza políčko, na ktorom svoje plodiny môžete pestovať ihneď. Zo začiatku máte k dispozícii len mrkvu a šalát. Po… (viac)
Hrať

My Free Farm

25.4.2014
My Free Farm
Video sa načíta
Pre tých z vás, čo majú radi farmárske hry tak si určite obľúbite My Free Farm. Staňte sa skutočným farmárom v tejto podarené poľnohospodárskej hre. Stačí sa iba registrovať, nemusíte nič sťahovať a môžete rovno začať hrať priamo vo vašom prehliadači! Začnite pestovaním obilnín a zeleniny a pokračujte cez včelárenie, chov rýb a kôz. Hra vám ponúkne naozaj veľké možnosti.… (viac)
Hrať

Kapi Hospital

25.4.2014
Kapi Hospital
Video sa načíta
Kapi Hospital je vydarený simulátor od Nemeckej vývojárskej firmy Upjers. Staňte skutočným doktorom a manažérom celej nemocnice! Jediné čo k tomu potrebujete, je sa zaregistrovať a môžete hrať vo vašom prehliadači. Na začiatku celej hry dostanete starú budovu plnú, prachu, sutiny a neporiadku. Vašou úlohou bude vypratať časť a postaviť si vašej prvej ordinácii, kde sa budete… (viac)
Hrať

Imperia Online

25.4.2014
Imperia Online
Video sa načíta
Zoznámte sa s novou hrou Imperia prihlásený, ktorá vám ukáže realistický pohľad na stredovek. Vašou úlohou, ako aj kedysi kráľov, je získať čo najväčšie impérium a to buď hrubou silou, alebo za pomocou ekonomiky. Je len na vás, či si v hre nájdete spojenca alebo naopak nepriatelia, proti ktorým sa budete musieť brániť a naopak útočiť. Jednotlivé kroky stratégie zostávajú už len… (viac)
Hrať
Shakes a fidget hra online
Video sa načíta
Vitajte v kúzelnom svete hry Shakes and Fidget! Pôvodne je hra vytvorená podľa komiksu, v ktorom figurujú dve hlavné postavy, kúzelník Fidget a bojovníka Shakes. Ich spoločná cesta potom vedie k hľadaniu kúzelné lysohlávky, ktorá vlastníka urobí všemocným! V tejto hre sa tak vydávate na dobrodružnú cestu, kde sa stretnete s ostatnými hráčmi alebo monštrami z ciest a podzemia.… (viac)
Hrať

My Lands

13.2.2014
My Lands
Video sa načíta
My Lands je jedna z veľmi kvalitných MMO hier, ktoré si vo svojom prehliadači môžete zahrať. Hra je zadarmo a navyše, vďaka nej môžete aj nejaké peniaze získať! Hra My Lands je klasická budovateľská stratégia, v ktorej si na začiatku vyberiete jednu zo 4 rás, za ktorú budete po zvyšok hry bojovať. Na výber máte Démoni, Rytiera, Temné alebo Svetlé Elfov. Každá rasa má iné… (viac)
Hrať

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie