1001 hry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video sa načíta
Dino Home je ďalšia skvelá hra, v ktorej budete ovládať dva dinosaurami, ktorí si navzájom musia pomáhať. Jeden vie hádzať rybie kosti, po ktorých môžete skákať. Druhý zase vie hlavou rozbiť pevné prekážky.

Douchebag Life

27.2.2014
70%
Hra - Douchebag Life
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú hru, v ktorej sa budete musieť vžiť do úlohy mladého muža. Hlavným cieľom jeho života je zábava a hlavne dievčatá. Vašou úlohou bude dostať tohto mladého muža na tú najlepšiu párty a randiť s najkrajšími dievčatami. Máte iba 14 dní na to, aby ste mladíka dostali do formy.

World Flag Memory 2

15.9.2013
71%
Hra - World Flag Memory 2
Video sa načíta
Milovníci pexesa si môžu opäť preveriť svoje mozgové závity v hre World Flag Memory 2. Ide o pexeso, ktoré obsahuje obrázky vlajok. Od prvého kola sa hra samozrejme stále sťažuje. Veľkou pomocou pre Vás môžu byť zemepisné znalosti, kedy si vlajky lepšie zapamätáte.

Bear Grills

12.9.2013
86%
Hra - Bear Grills
Video sa načíta
Bear Grills je super postrehovka, v ktorej budete hrať za medveďa na kolieskových korčuliach, ktorého budete odpaľovať z natiahnutého lana. Odrážajte sa od mostíkov, zbierajte jedlo, po ktorom potom prdí (fart) a vynesie ho do nebies. Za utŕžené peniaze potom môžete kúpiť raketu, ktorá ho vynesie do…

Bomb Pong

10.9.2013
68%
Hra - Bomb Pong
Video sa načíta
V tejto hre budete miesto balónov odpaľovať bomby. Nastavte si obtiažnosť na medium, bomba sa odpáli až po 15 sekundách. Hra sa ovláda iba pohybom myši. Nie je na tom nič zložité, snažte sa len nevyoutovat a nahádzať súperovi čo bodov.

Jump It

30.8.2013
76%
Hra - Jump It
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete potrebovať dobrý odhad. Budete totiž musieť za stáleho behu preskakovať priepasti medzi jednotlivými priepasťami. Navyše, čím presnejšie sa odrazíte, tým ďalej doskočíte. Presnosť tu budete potrebovať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie