Super Mario

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Super Sandy World

1.7.2021
85%
Hra - Super Sandy World
Legendárny Mario prichádza v novej plošinovke, v ktorej je vašou úlohou prekonať všetky prekážky a dostať sa k svojej princeznej. Dokážete to?

Super Jesse Pink

23.3.2020
85%
Hra - Super Jesse Pink
V tejto roztomilej skákačke je vašou úlohou prejsť do cieľa a vyhnúť sa pritom všetkým prekážkam, ktoré tu na vás čakajú. Zákerné prácu a potvorky sa vám budú vo vašom postupe snažiť zabrániť. Vy ich musíte buď obehnúť a alebo preskočiť, čím je zničíte. Zároveň musíte pozbierať aj čo najviac mincí,…

Seasonland

23.2.2020
85%
Hra - Seasonland
V tejto odpočinkovej hre bude vaším cieľom s roztomilým panáčikom preskákať cez všetky prekážky a dostať sa do cieľového portálu, ktorý ťa teleportuje do ďalšieho levelu. Po ceste však však musíš zničiť všetky príšerky, ktoré na teba číhajú a preskákať všetky výšky.

Super Onion Boy

20.11.2019
90%
Hra - Super Onion Boy
Zachráň princeznú v tejto retro pixelové skákačce, ktorá je podobná legendárnym hrám so Super Mariom. Zachrániš princeznú?

Super Bunny World

8.7.2016
75%
Hra - Super Bunny World
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru na motívy super maria. V tejto hre sa budete snažiť dostať čo najďalej to pôjde. V ceste vám však bude stáť veľa nebezpečných prekážok.

CG Mario

4.8.2015
71%
Hra - CG Mario
Video sa načíta
Mario sa vydáva na ďalšie dobrodružstvo, ktoré bude prebiehať v jemu známom svete. Dajte si pozor na protivníkov a pamätajte, že máte iba jeden jediný život.

Mario Mushroom Cupcake

11.6.2015
76%
Hra - Mario Mushroom Cupcake
Video sa načíta
Najprv pomôžte Mariovi nazbierať všetky potrebné ingrediencie a potom začnite s jeho pomocou piecť. Recept nemusíte poznať, pretože hra vám bude pravidelne napovedať.

Mario Spin World

11.5.2015
84%
Hra - Mario Spin World
Video sa načíta
V tejto zaujímavej logickej hre budete mať za úlohu dostať Super Maria v každom kole do cieľa. To nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám stoja vražedné ostne a ďalšie nebezpečné prekážky. Navyše pohyb Maria budete kontrolovať za pomoci otáčania hracej plochy.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta
Pomôžte známemu Máriovi prekonať všetky prekážky, zničiť nepriateľov a dostať sa do cieľa. Počas cesty dbajte na to, aby ste zbierali mince a hubky, ktoré vám dodajú silu. Podarí sa vám vyhrať?

Mario Racing Tournament

26.12.2014
65%
Hra - Mario Racing Tournament
Video sa načíta
Závodná hra s Mariom v hlavnej úlohe. Pretekať budete v motokárach s niekoľkými ďalšími súpermi. Na ceste budete prekonávať mnohé prekážky, ale môžete tiež získať bonusy. Stačí rozbiť otáznik a môžete získať krídla, rýchlosť alebo zbrane.

Mario New Extreme 2

23.12.2014
72%
Hra - Mario New Extreme 2
Video sa načíta
Zaskáčte si s Mariom v tejto parádnej hre. V každom leveli na vás čaká mnoho skvelých prekvapení, bonusov, ale tiež aj prekážok a nebezpečných nepriateľov. Podarí sa vám ich všetky prekonať a dostať sa do cieľa?

Mario Moto Race

30.11.2014
70%
Hra - Mario Moto Race
Video sa načíta
Ďalšia zábava s Mariom. Sadnite na motorku a porazte všetkých ostatných pretekárov. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Dobre využívajte nitro, ktoré Vás postrčí opäť o kúsok bližšie cieľu. Do ďalšieho kola vedie cesta len cez prvé miesto.

Mario KaBoom

28.11.2014
70%
Hra - Mario KaBoom
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru s Mariom v hlavnej úlohe. Vašou úlohou bude v každej úrovni pozbierať všetky bomby skôr, než vybuchnú.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie