Trololo

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

My #Fun Meme Review

3.11.2020
86%
Hra - My #Fun Meme Review
Vytvorte si vlastné meme obrázky spoločne s našimi princeznami. Každé z princezien pomôžte vytvoriť vtipný obrázok a k nemu pridajte vtipný komentár. Potom váš výtvor nahrajte na internet a sledujte reakcie vašich internetových fanúšikov.
Hra - Troll Face Quest Video Games
Video sa načíta
Vytrolte každý level! Aby ste sa dostali cez každú úroveň, musíte vyriešiť logické úlohy.

Trollface

8.12.2014
66%
Hra - Trollface
Táto hra vás slušne potrolí. Počkajte, akonáhle sa nahrá a potom ju spustite;)

The Unfair Platformer

18.11.2014
70%
Hra - The Unfair Platformer
Video sa načíta
Máme tu zábavnú hru, ktorá sa pohrá s vašimi nervami. Neviete totiž, kde na vás čaká aká nástraha. Mnohokrát umriete, než sa vám podarí prejsť daný level. Snažte sa vždy dosiahnuť checkpointy.

Unfair Mario

17.11.2014
72%
Hra - Unfair Mario
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra s Máriom v hlavnej úlohe. Tentoraz na vás však čaká veľa nečakaných pascí a prekážok. Dávajte si pozor kam šliapete a snažte sa poučiť z vlastných chýb. Hra obsahuje desať levelov.

Cat Mario

9.4.2014
68%
Hra - Cat Mario
Video sa načíta
Máš rada Super Maria? Zahraj si veľmi podobnú hru, kde je hlavným hrdinom malé mačiatko. Čaká ťa veľa nástrah a nebezpečenstiev, a to na každom kroku. Ľahké to každopádne nebude. Jedná sa však o skvelú skákačku!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie