Parkovacie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Bus Parking Simulator

11.12.2022
80%
Hra - Bus Parking Simulator
Video sa načíta

Frozen Elsa Driving Test

22.9.2015
58%
Hra - Frozen Elsa Driving Test
Video sa načíta
Elsa má dneska vodičské skúšky a preto potrebuje krásne oblečenie a vaše skúsenosti v riadení auta. Pomôžete jej ich úspešne zložiť?

Bratz Car Parking

26.8.2015
75%
Hra - Bratz Car Parking
Video sa načíta
Pomôžte hrdinke z Bratz s parkovaním nového auta. Musíte byť skutočne opatrní, aby ste ho nijak nepoškodili. Dokážete ho dostať na vyznačené miesto?

Minion Parking

26.8.2015
68%
Hra - Minion Parking
Video sa načíta
Všetci vieme, že Mimmoni sú sem tam nešikovní a preto je na vás, aby ste im v tejto hre pomohli s parkovaním auta. Dokážete to?

Cute Cat Parking

4.8.2015
74%
Hra - Cute Cat Parking
Video sa načíta
Veľmi netradičná vec na zaparkovanie je ukrytá v tejto hre. Pokúste sa zaparkovať mačku, ktorú budete ovládať. Nebude to jednoduché, ale musíte si poradiť. Skúste sa tiež vyhnúť všetkým prekážkam.

Parking Expert

22.5.2015
72%
Hra - Parking Expert
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, kde budete parkovať autá pre zákazníkov hotela. Pred hotelom je niekoľko miest s číslami, kam auto môžete zaparkovať. Hosť potom vyjde von, povie číslo a vy mu auto doveziete.

Valet Parking 2

10.1.2015
65%
Hra - Valet Parking 2
Video sa načíta
Ak máte radi autá a parkovanie, je táto hra priamo pre vás. Vašou úlohou je parkovať autá svojim zákazníkom na požadované miesta. Po niekoľkých hodinách si zákazník svoje auto vyzdvihne a vašou úlohou je ho doručiť v nepoškodenom stave.

Parking Zone

27.12.2014
73%
Hra - Parking Zone
Video sa načíta
Máme tu parádny logickú Parbat, v ktorej budete parkovať autá podľa ich farieb. Každé parkovacie miesto má farbu ak nej aj príslušné auto. S autami budete musieť aj hýbať, aby ste ich dostali do správneho miesta.

Park My PlaneHra na skóreHra o medaily

24.9.2014
73%
Hra - Park My Plane
Video sa načíta
Zaparkujte každé lietadlo včas a hlavne správne! Keď lietadlo priletí, tak na neho kliknete a prídete s ním k správnemu miestu. Akonáhle bude lietadlo obsadené pasažiermi, tak s ním musíte odletieť.

Pig Parking

15.9.2014
74%
Hra - Pig Parking
Video sa načíta
Cieľ hry je veľmi jednoduchý. Stačí len navigovať prasa tak, aby ste ho dostali ku korytu, kde sa môže nažrať.

Line ParkingHra na skóreHra o medaily

26.8.2014
73%
Hra - Line Parking
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú parkovaciu hru s názvom Line Parking. Vašou úlohou bude nakresliť cestu pre auto. Kresliť musíte tak, aby ste po ceste pozbierali najviac bodov a dostali auto v poriadku na parkovacie miesto.

3D Parking

11.1.2014
70%
Hra - 3D Parking
Video sa načíta
V tejto hre nebudete pretekať alebo súťažiť, práve naopak naučíte sa správne parkovať. V hre budete mať možnosť vyskúšať si niekoľko áut, ktoré majú rôzne vlastnosti preto musíte byť, pri parkovaní obozretní a mať veľa trpezlivosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie