Parkovacie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Frozen Elsa Driving Test

22.9.2015
58%
Hra - Frozen Elsa Driving Test
Video sa načíta
Elsa má dneska vodičské skúšky a preto potrebuje krásne oblečenie a vaše skúsenosti v riadení auta. Pomôžete jej ich úspešne zložiť?

Bratz Car Parking

26.8.2015
75%
Hra - Bratz Car Parking
Video sa načíta
Pomôžte hrdinke z Bratz s parkovaním nového auta. Musíte byť skutočne opatrní, aby ste ho nijak nepoškodili. Dokážete ho dostať na vyznačené miesto?

Minion Parking

26.8.2015
68%
Hra - Minion Parking
Video sa načíta
Všetci vieme, že Mimmoni sú sem tam nešikovní a preto je na vás, aby ste im v tejto hre pomohli s parkovaním auta. Dokážete to?

Cute Cat Parking

4.8.2015
74%
Hra - Cute Cat Parking
Video sa načíta
Veľmi netradičná vec na zaparkovanie je ukrytá v tejto hre. Pokúste sa zaparkovať mačku, ktorú budete ovládať. Nebude to jednoduché, ale musíte si poradiť. Skúste sa tiež vyhnúť všetkým prekážkam.

Parking Expert

22.5.2015
72%
Hra - Parking Expert
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, kde budete parkovať autá pre zákazníkov hotela. Pred hotelom je niekoľko miest s číslami, kam auto môžete zaparkovať. Hosť potom vyjde von, povie číslo a vy mu auto doveziete.

Valet Parking 2

10.1.2015
65%
Hra - Valet Parking 2
Video sa načíta
Ak máte radi autá a parkovanie, je táto hra priamo pre vás. Vašou úlohou je parkovať autá svojim zákazníkom na požadované miesta. Po niekoľkých hodinách si zákazník svoje auto vyzdvihne a vašou úlohou je ho doručiť v nepoškodenom stave.

Parking Zone

27.12.2014
73%
Hra - Parking Zone
Video sa načíta
Máme tu parádny logickú Parbat, v ktorej budete parkovať autá podľa ich farieb. Každé parkovacie miesto má farbu ak nej aj príslušné auto. S autami budete musieť aj hýbať, aby ste ich dostali do správneho miesta.

Park My PlaneHra na skóreHra o medaily

24.9.2014
73%
Hra - Park My Plane
Video sa načíta
Zaparkujte každé lietadlo včas a hlavne správne! Keď lietadlo priletí, tak na neho kliknete a prídete s ním k správnemu miestu. Akonáhle bude lietadlo obsadené pasažiermi, tak s ním musíte odletieť.

Pig Parking

15.9.2014
74%
Hra - Pig Parking
Video sa načíta
Cieľ hry je veľmi jednoduchý. Stačí len navigovať prasa tak, aby ste ho dostali ku korytu, kde sa môže nažrať.

Line ParkingHra na skóreHra o medaily

26.8.2014
73%
Hra - Line Parking
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú parkovaciu hru s názvom Line Parking. Vašou úlohou bude nakresliť cestu pre auto. Kresliť musíte tak, aby ste po ceste pozbierali najviac bodov a dostali auto v poriadku na parkovacie miesto.

3D Parking

11.1.2014
70%
Hra - 3D Parking
Video sa načíta
V tejto hre nebudete pretekať alebo súťažiť, práve naopak naučíte sa správne parkovať. V hre budete mať možnosť vyskúšať si niekoľko áut, ktoré majú rôzne vlastnosti preto musíte byť, pri parkovaní obozretní a mať veľa trpezlivosti.

School Bus License

13.9.2013
71%
Hra - School Bus License
Video sa načíta
Riadit auto nie je nič lahké, ale nie je to nič proti tomu, Ked by si chcela riadit skolsky autobus. Teraz si to môžeš skusit. Snaž sa riadit opatrnost'ou, ale pritom rýchlo, aby si stihla deti doviezť do školy. Plň danej úlohy a dávajú si pozor, aby si nevošiel na žltú plochu.

Tractor Parking

2.8.2013
83%
Hra - Tractor Parking
Video sa načíta
Riadili ste niekedy traktor? Nie? Tak si skúste túto parkovaciu hru, ktorá otestuje vaše reakcie a presnosť. Nie je to taká sranda, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Prvý level zvládne každý z vás, ale ďalšie kolá budete ťahať vozíky plné sena a tak ďalej. Dávajte pozor, aby ste po ceste nezrazili…

LL City Parking 2

1.3.2013
75%
Hra - LL City Parking 2
Video sa načíta
Zaparkujte svoje auto presne a hlavne bezpečne. Druhý diel tejto parkovacie hry prináša nové a ťažšie kolesá a nové autá. Parkovať sa snažte presne, rýchlo a hlavne bez poškodenia.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie