Formule

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Coaster Racer 3

11.5.2014
87%
Hra - Coaster Racer 3
Video sa načíta
Skvelá závodná hra, ktorá sa dočkala aj 3. pokračovania je tu! Tentokrát na Vás čaká omnoho viac tratí, po ktorých sa budete so svojím vozidlom alebo motocyklom preháňať. Vozidlá sa odomykajú postupne, podľa dosiahnutej úrovne a všetky je možné upravovať za zarobené peniaze. Tak hurá na horskú…

3D Kartz

8.1.2013
90%
Hra - 3D Kartz
Video sa načíta
Skvelá závodná hra, v ktorej musíte splniť vždy určitý počet bodov skôr, než vyprší čas. Jazdiť budete s formulkou av ceste vám budú stáť rôzne prekážky a súperovi. Za tesné predbiehanie alebo vyhnutie sa prekážke, dostanete špeciálne kombo.

SandStorm

24.4.2012
79%
Hra - SandStorm
Video sa načíta
Zapretekajte si v skvelej závodnej hre SandStorm. Čaká na vás niekoľko levelov, v ktorej si so súpermi zmeriate svoje pretekárske schopnosti v púštnych závodoch. Za vyhraté zápasy budete získavať peniaze, ktoré môžete použiť na vylepšenie svojho auta.

Formula Racer

28.2.2012
56%
Hra - Formula Racer
Video sa načíta
Sadnite si za volant pravej závodnej formule a zúčastnite sa super rýchlych pretekov F1. Poteší Vás jednoduché ovládanie aj turbo, vďaka ktorému môžete byť ešte rýchlejší. Len sa nenechať vytlačiť z cesty a včas vychytať všetky zákruta. Tak veľa vodičského šťastia!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie