Doskové a stolové hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Ludo Wizard Game (člověče nezlob se)
Zahraj si so svojimi kamarátmi túto vynikajúcu plochých hru s názvom Človeče nehnevaj sa. Cieľom je vždy dostať všetky svoje hráčov do domčeka skôr ako váš súper. Pritom sa môžete vzájomne z herného poľa vyhadzovať. Zahrať si môžeš s kamarátmi na jednom počítači alebo online a alebo priamo proti…

Tic Tac Toe Stone Age

15.4.2020
85%
Hra - Tic Tac Toe Stone Age
Zahrajte si praveké piškvorky proti umelej inteligencii alebo proti svojim kamarátom či súrodencom v tejto logickej hre. Cieľom hry je zozbierať viac celkových bodov ako váš súper. Tie získavate, ak dokážete v jednom rade ako prvý zozbierať tri svoje tvary.

Snakes and Ladders 2

28.3.2020
85%
Hra - Snakes and Ladders 2
V tejto hre bude vašou úlohou prejsť celú hracou plochou a dostať sa až do cieľa. Hru si môžeš zahrať ako sám, tak sa svojimi kamarátmi v režime viacerých hráčov. Daj si pozor na hady, ktorí ťa môžu dostať späť na začiatok hry. Naopak rebríky tí môžu veľmi pomôcť.
Hra - Connect Animals Onet Kyodai
Vyskúšaj obdobu Mahjongu! Nájdi vždy dve zhodné doštičky s obrázkami zvierat a spoj je dohromady. Podarí sa ti prekonať všetkých 50 levelov, ktoré na teba v tejto logickej hre čakajú?

Monopoly

17.7.2016
82%
Hra - Monopoly
Video sa načíta
Zahrajte si svetoznámou plochých hru u vás na PC! Hrať môžete až 4 hráči na jednom pc. Cieľom hry je nakúpiť čo najviac nehnuteľností a obrat všetkých hráčov o peniaze.

Takes You Up The Aisle

11.8.2015
74%
Hra - Takes You Up The Aisle
Video sa načíta
Ako nevesta si prišla na svoju svadbu, kde sa objavila aj ženíchova ex priateľka. Musíš si s ňou zahrať stolnú hru o ruku svojho novomanžela. Kto z Vás sa stane víťazom?

Shoot & Score

2.7.2015
62%
Hra - Shoot & Score
Video sa načíta
Vyberte si jedného hráča z Walt Disney a zahrajte si proti svojmu protivníkovi stolný hokej. Podarí sa vám vybrať?

Puzzle Freak 2

29.8.2014
77%
Hra - Puzzle Freak 2
Video sa načíta
Puzzle Freak je hra v ktorej sa zabavíte, ale aj použijete mozog. Budete hrať spoločne s inými hračmi a vašou úlohou je, dostať panáčika do cieľa. Ale nebudete to také jednoduché, aby sa tak stalo potrebujete splniť rôzne úlohy.

Marble Solitaire

26.5.2014
67%
Hra - Marble Solitaire
Video sa načíta
V hre Marble Solitaire si môžete vybrať štartové rozostavenie. potom stačí preskakovať kamene medzi sebou tak, aby sa na konci zostal len jeden jediný kameň. Dokážete vypratať kompletne obsadené pole?

Double 12 dominoHra na skóreHra o medaily

19.5.2014
3%
Hra - Double 12 domino
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu zaujímavú hru na skóre a tou je domino. Princípom je to klasické Double 12 domino, v ktorom máte hodnotu na kameňoch až 12 a na začiatku máte vždy 18 kameňov. Hra je pre 4 hráčov, hráte teda proti 3 spoluhráčom. Hra končí, akonáhle niekomu dôjdu všetky kamene. Pre postup do…

Carcassonne

14.1.2014
84%
Hra - Carcassonne
Video sa načíta
V skvelej stratégii Carcassonne si užijete zábavu i napätie. Musíte rozmiestniť hracie kartičky tak, aby ste získali čo najviac bodov za uzavreté polia, cesty a mestá. Umiestnite na ne sedliakov, rytierov či šerifa a dostanete viac bodov.

Domino

3.1.2014
78%
Hra - Domino
Video sa načíta
Domino je zábavná hra, v ktorej skladáte kocky k sebe podľa čísel. Mnohí z vás, môžu domino poznať ako rad kociek, ktoré sa navzájom zhodí. Tu však musíte uvažovať a skladať kocky tak, aby ste porazili súpera.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie