Dobývanie územia

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Paint.IO

29.7.2020
85%
Hra - Paint.IO
Obsaďte územie s roztomilými postavičkami v tejto IO hre. Najskôr si vyber svojho bojovníka a potom sa vydaj na samotné bojisko a snaž sa odhryznúť si čo najviac hernej plochy pre seba. Pozor ale na súpera, ktorý má rovnaký úlohu.

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Stake Your claim

25.1.2016
70%
Hra - Stake Your claim
Video sa načíta
Myslíte si, že máte logické myslenie? Overte si to s touto hrou, kde budete vystupovať ako kráľ. Samotný vtip spočíta v tom, že jednotlivé územie si musíte získať tým, že ho ukončíte poslednými hradbami, lesom alebo kameňmi. Myslíte si, že vyhráte nad cudzím kráľom alebo nie?
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra od spoločnosti Goodgame, od ktorej môžete poznať už Empire alebo Big Farm. Tentoraz sa vydáme do fantasy doby, kde proti sebe bojujú ľudia, elfovia, trpaslíci a zlí škriatkovia a orkovia. Vytvorte si vlastnú pevnosť a dobývajte rozsiahle územia.

Miragine War

11.12.2014
80%
Hra - Miragine War
Video sa načíta
Máme tu pre vás strategickú hru pre dvoch, v ktorej budete bojovať proti počítaču alebo kamarátom. Cieľom je zneškodniť protivníka, vysielajte na neho rôzne bojovníkmi, od pešej až po jazdu. Peniaze na jednotky vám budú chodiť automaticky, vždy keď časovač dosiahne nulu. Zvládnete dominovať v každom…

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta
Strategická pařba, v ktorej budete musieť brániť svoju pevnosť. Hlavne však musíte zničiť nepriateľskú pevnosť tým, že na ňu budete vysielať jednotky. Svoje jednotky môžete neustále zlepšovať.

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú strategickú hru Solarmax2. V tejto hre budete mať za úlohu obsadiť prázdne či nepriateľské planéty. Dávajte si pozor, pretože nepriateľ robí to isté. Podarí sa vám vymyslieť lepšiu taktiku?

Ants Warriors Defense

6.4.2014
74%
Hra - Ants Warriors Defense
Video sa načíta
V hre Ants Warriors Defense sa určite pobavíte. Cieľom je pomôcť mravcom v dobytí nepriateľských základní. Akonáhle obsadíte všetky budovy na mape, potom sa dostanete do ďalšieho kola. Iná cesta ďalej nevedie.

Paladog

18.10.2013
90%
Hra - Paladog
Video sa načíta
V tejto strategickej hre budeš zachraňovať s odvážnym psom celú planétu Zem. Veď svoju armádu do krutých súbojov proti rôznym príšerám a poraz ich všetky! Flashová hra so skvelou grafikou, ale zároveň aj hrateľnosťou ťa určite poteší.

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video sa načíta
Strategické bitky sú jedným z predpokladov, ako sa vyhráva vojna. Je nutné všetko do detailu naplánovať. Ako a kedy vyslať jednotky, aby bola misia úspešná. Môžete si najať aj lukostrelcov a Vikingov, ktorí sú vítanou pomocou. Špeciálne útoky má aj Vaša hlavná jednotka, ktorou je obrnený slon.

Age of War

19.9.2013
81%
Hra - Age of War
Video sa načíta
Age of War je veľmi vydarená hra, v ktorej si prejdeš celú evolúciou ľudstva. Povolávej bojovníkmi, v každej dobe inej, zabíjaj nepriateľov a pokus sa mu zničiť základňu. Za získané skúsenosti sa posunieš do ďalšej doby. Začínaš v praveku, končíš v budúcnosti. Pomôcť tí tiež môžu zbrane, ktoré…

Balloonium

19.4.2013
67%
Hra - Balloonium
Video sa načíta
Zákerný nepriateľ napadol vaše kráľovstvo a práve teraz je čas na odvetu. Zaútočte na neho v hre Balloonium a dobyte ho raz a navždy za pomoci jednotiek pohybujúcich sa v balónoch. Navyše môžete dobývať i mlyny a nakŕmiť tak hladových vojakov či opustené chaty, aby ste zvýšili množstvo vyrábaných…

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video sa načíta
Ultimate Army je veľmi zábavná stratégia, v ktorej musíte obsadiť neutrálne a nepriateľská stanovište. Nepriateľ sa snaží urobiť to isté, takže musíte byť rýchlejší ako on. Na konci každého levelu si budete môcť kúpiť vylepšenia alebo jednotky.

Monster Legions

4.3.2013
73%
Hra - Monster Legions
Video sa načíta
Rozdrvte všetkých nepriateľov na padrť! Vyberte si postavu hrdinu, zvoľte si jednotky a hurá do boja! V boji si potom môžete vyberať rôzne bonusy pre uzdravenie alebo pre silnejší útok. Čo sa týka boja, tak o to sa postará samotná hra.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie