Pokemon

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Pokemon Jigsaw Puzzles

4.9.2021
85%
Hra - Pokemon Jigsaw Puzzles
Vynikajúca hra, v ktorej bude vašou úlohou skladať puzzle, ktoré nesie motív legendárnych pokémonov.

Real Pokemon Trainer

29.8.2016
83%
Hra - Real Pokemon Trainer
Video sa načíta
Super hra, kde budete chytať všetky možné Pokémonmi. Vybrať si môžete jedného z troch trénerov, s ktorým potom prechádzate rôzne lokácie.

Elsa Pokemon Go

11.8.2016
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej budete s Elsou chytať Pokémonmi. Ak nejakého nájdete, tak na neho musíte hodiť Pokéball a chytiť ho. Niekedy sa to však nemusí podariť hneď na prvýkrát.

Pokémon Trainer Creator

29.4.2016
65%
Hra - Pokémon Trainer Creator
Video sa načíta
Vytvor si svojho vlastného trenéra pokémonov a vyber mu pokémony, ktoré by sa k nemu najviac hodili.

Pokemon Girl Dress Up

13.2.2015
74%
Hra - Pokemon Girl Dress Up
Video sa načíta
Ak patríš medzi fanúšikov Pokémona, potom si na správnom mieste. Dokážeš si vytvoriť ideálnu hrdinku? Používať budeš iba seriálovú grafiku, takže môžeš vytvoriť aj už existujúce postavy alebo úplne originálne.
Hra - Úžasný obchod s maznáčikmi
Video sa načíta
Vytvorte úplne nový druh domáceho maznáčika v tomto rozprávkovom obchode. Zmiešajte tri rôzne ingrediencie a nechajte sa prekvapiť, aký tvor Vám vznikne. Zvieratká pripomínajú toľko známe pokémonov, tak je určite na čo sa tešiť.

Pokemon Hidden Objects

24.5.2012
66%
Hra - Pokemon Hidden Objects
Video sa načíta
Nielen pre všetky milovníčky roztomilých pokemonov je tu hra s ich krásnymi obrázkami, v ktorých budete hľadať zadanej veci. Dávajte dobrý pozor a skúste všetky nájsť čo najskôr.

Trénerka pokemonov

23.5.2012
68%
Hra - Trénerka pokemonov
Video sa načíta
Ako by podľa vás mala vyzerať správna trénerka pokemonov? V tejto hre si to budete môcť vyskúšať. Vyberte jej ten pravý účes, oblečenie a samozrejme toho najkrajšieho pokémona k výcviku.

Pokemon Diamond

20.5.2012
75%
Hra - Pokemon Diamond
Video sa načíta
Pokemon Diamond je skvelá logická hra, v ktorej sa môžete tešiť na krásne obrázky roztomilých Pokémonov. Aby sa Vám obrázok ukázal, budete musieť z herného poľa odstrániť čo najviac farebných kociek. Tie zmiznú, ak kliknete na skupinu dvoch a viac rovnako farebných. Dokážete je odstrániť všetky?

Pokemon Rescue

14.3.2012
76%
Hra - Pokemon Rescue
Video sa načíta
Najobľúbenejší pokémon Pikachu je späť a to vo veľmi vydarenej skákačke Pokemon Rescue. Dostaňte Pikachua k pokeballu a po ceste pozbierajte, čo najviac predmetov. Ale pozor!!! V ceste vám budú stáť mnohý nepriatelia, ktorým sa musíte vyhnúť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie