Strašidelné

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Troll Tale

5.4.2016
70%
Hra - Troll Tale
Video sa načíta
Zabavte sa zábavnou, ale aj strašidelnou adventúrou a pomôžte malému Trollovi, aby ju splnil. Aby ste sa neustále posúvali ďalej, musíte zbierať rôzne predmety a využiť ich na správnom mieste. Dokážete zdolať všetky úrovne?

Eyes The Horror Game

11.9.2015
70%
Hra - Eyes The Horror Game
Video sa načíta
Prežite v strašidelnom dome v tme a v samote bez najbližšieho priateľa. Pozbierajte všetky cennosti ktoré nájdete a dávajte si pozor na svoj život pred neočakávaným zlom!

Ghostscape

16.12.2014
78%
Hra - Ghostscape
Video sa načíta
Bojíte sa radi? Máme tú skvelú adventúru, ktorá strašidelností len prekypuje. Pozrite sa do strašidelného domu, ktorý je plný duchov. Zaznamenajte tieto paranormálne javy a rozlúšti záhadu domu.

Arachnia

19.4.2014
67%
Hra - Arachnia
Video sa načíta
Pavúky ľudia dosť často nemajú radi. A ako sa asi cíti hlavný hrdina, ktorý je zavretý v jaskyni, kam prúdia pavúky po desiatkach? Musí ich všetky zabíjať. Našťastie občas z nejakého vypadne bonus, ktorý mu pomôže. Do ktorého kola sa dostane?

Deeper Sleep

3.11.2013
78%
Hra - Deeper Sleep
Video sa načíta
V retro adventúre Deeper Sleep sa ocitnete v dome, z ktorého ako sa zdá nie je úniku. I keď sa jedná len o strašidelný sen, všetko okolo vás pôsobí skutočným dojmom. Podarí sa vám uprchnúť z domu a tým i z vašej nočnej mory?
Hra - Haunted the Trapped House
Video sa načíta
Takmer hororová adventúra. Keď budeš hrať, budeš sa báť. Tvojou úlohou je dostať sa zo starého zamknutého domu. To však tak jednoduché nie je. Zbieraj predmety, vhodne ich skombinuj, začítaj sa do príbehu, ktorý sa domom prelína. Anglický slovník pod hrou ti môže pomôcť. Dokážeš sa dostať von?

Slender Micro

10.8.2013
63%
Hra - Slender Micro
Video sa načíta
Bojíš sa rada? Ak áno, hra Slender Micro je práve pre teba. Celé hranie bude sprevádzať napätia a strašidelné okamihy. Ako hlavná postava prechádzaš temným lesom, pretože potrebuješ nájsť päť strán tajného spisu. Musíš ale byť ostražitá, v každom zákutí na teba môže niečo číhať!

Haunted House

24.5.2013
74%
Hra - Haunted House
Video sa načíta
Haunted House je podarená krátka adventúra. Ste uväznení v strašidelnom dome plnom nástrah, nebezpečných duchov a kostlivcov. Hľadajte kľúče a postupujte ďalej v hre. Zbierajte cukríky, ktoré vám doplnia zdravie a nezabudnite, že sa nesmiete s nikým stretnúť, inak prichádzate o zdravie. Podarí sa…

Dark Soul

14.12.2012
80%
Hra - Dark Soul
Video sa načíta
Temné podzemné chodby plné nepriateľských stvorení čakajú na vás v strieľačke Dark Soul. Dokážte svoju presnú mušku a rýchle reakcie, zničte každé monštrum a pokúste sa tak prežiť čo najdlhšie. Pomôcť vám môžu najmä rôzne debny, v ktorých sa ukrývajú užitočné bonusy.

Jacko in Hell 2

31.10.2012
91%
Hra - Jacko in Hell 2
Video sa načíta
V pokračovaní logickej skákačky Jacko in Hell sa opäť vydáte do podzemia, aby ste kostlivcovi menom Jacko pomohlli prekonať všetky nástrahy. Tentokrát vám navyše bude pomáhať i Jackova vrana, vďaka ktorej sa môžete dostať i na miesta, kam by ste sa sami nedostali.

The Suspense 2

16.10.2012
78%
Hra - The Suspense 2
Video sa načíta
The Suspense 2 je logická skákačka, v ktorej sa budete s vaším hrdinom pohybovať vo viacerých rozdielnych svetoch. Len prepínaním medzi týmito svetmi je možné pozbierať všetky kľúče a odomknúť tak bránu vedúcu do ďalšieho kola. Dávajte si pozor na nebezpečné nástrahy, ktoré vás môžu stáť život.

Janko a Marienka 2

29.9.2012
85%
Hra - Janko a Marienka 2
Video sa načíta
Prinášame vám druhý diel strašidelnej adventúry Janko a Marienka, v ktorej tentokrát budete musieť pomôcť deťom nájsť cestu zo strašidelného lesa. Hrať budete za Marienku, ktorá je vyzbrojená prakom a odhodlaná dostať seba i svojho brata do bezpečia.

Alice is Dead

25.9.2012
79%
Hra - Alice is Dead
Video sa načíta
Zahrajte si adventúru Alice is Dead, ktorá je inšpirovaná známou rozprávkou Alica v krajina zázrakov. Na rozdiel od rozprávkovej predlohy sa však bude celý dej hry odvíjať úplne inak a vy budete uväznený v podzemí, pričom nebudete vedieť kto ste ani aká strašná udalosť sa Alici prihodila.

Janko a Marienka

21.9.2012
86%
Hra - Janko a Marienka
Video sa načíta
Hra Janko a Marienka vás prenesie do rozprávkového sveta, v ktorom tieto dve deti žijú. Na rozdiel od pôvodnej predlohy deti nemusia utekať pred zlou bosorkou, ale pred macochou, ktorá ich chce vyhnať do lesa. Napriek tomu, že les je nebezpečné miesto, rozhodne sa Marienka spraviť všetko preto, aby…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie