Unity 3D

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Samurai Fighter

17.11.2022
89%
Hra - Samurai Fighter
Video sa načíta

Rhino Rush Stampede

16.1.2022
78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video sa načíta
Vyskúšajte si parádnu hru, v ktorej sa pokúsite s obrovským nosorožcom dobehnúť čo najďalej to pôjde. V ceste vám bude stáť veľa prekážok, ktoré musíte prekonať skokom alebo prebúraním. Zbierajte po ceste ovocie, aby ste si mohli nakúpiť vylepšenia pre nosorožca.

Break It If You Can

12.12.2015
80%
Hra - Break It If You Can
Video sa načíta
Precvičte si váš postreh a zbierajte predmety. Najprv to bude ľahké, ale neskôr sa budete musieť tiež vyhýbať prekážkam, ktoré budú v inej farbe. Ako dlho sa vám podarí zostať v hre?

Free Fur All

8.11.2015
76%
Hra - Free Fur All
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť zahrať s tromi medveďmi. S jedným budete cvičiť bojové umenie a druhého zase kŕmiť. Dávajte si však pozor na utekajúci čas.

DigDig

30.10.2015
72%
Hra - DigDig
Video sa načíta
Podarí sa vám v tejto hre prekopať čo najhlbšie? Obmedzeni ste však palivom a životy. Palivo dochádza neustále a tak sa musíte pohybovať veľmi rýchlo. Dávajte si taky pozor na kamene a inú pevnú horninu.

Dodge The Rocket

30.10.2015
68%
Hra - Dodge The Rocket
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre je vyhnúť sa všetkým raketám a zbierať mince! Myslíte, že to dokážete? Tak si to vyskúšajte a ukážte, čo vo vás je. Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli zeme a stropu, inak hra končí.

Evol

20.10.2015
74%
Hra - Evol
Video sa načíta
Nazbieraj čo najviac tajomných farebných drahokamov, ktoré neustále zväčšujú Tvoje ihrisko. Dokážeš sa vyhnúť protivníkom a dosiahnuť naozaj veľké skupinky?

Cryptus

9.10.2015
77%
Hra - Cryptus
Video sa načíta
Cieľom hry je preskákať sa skrz náročný terén a tiež sa vyhnúť nepriateľom. Tí na Vás budú útočiť a mnohokrát to nebude jednoduché, pretože vy nemáte žiadne útoky.

Anoix

6.10.2015
81%
Hra - Anoix
Video sa načíta
Odrážajte loptičku pomocou plošiny, aby ste ničili jednotlivé bloky, ktoré stoja uprostred. Akonáhle budú zničené všetky, postupujete do ďalšieho kola. Ako ďaleko sa dostanete?

Like A Cube

20.9.2015
76%
Hra - Like A Cube
Video sa načíta
Ako si dokážete poradiť s postupom kocky skrz bludisko? Musíte sa na ceste vyhnúť všetkým ďalším pohybujúcim sa predmetom. Múrov sa dotknúť môžete, ale pozor na bodce, ktoré z nich vystupujú.

BrickDown Nextgen

19.9.2015
75%
Hra - BrickDown Nextgen
Video sa načíta
Pokúste sa presne mierenými ranami zostreliť všetky hracie elementy z plošiny. Niekedy to bude vyžadovať viac pokusov. Akonáhle však bude hracia plocha čistá, ihneď postupujete do ďalšieho kola.

Ninja Climb

18.9.2015
71%
Hra - Ninja Climb
Video sa načíta
Ako si dokážete poradiť s únikom pred žeravou lávou. Musíte vyskákať do vyšších poschodí a počas cesty nazbierať tiež čo najväčšie množstvo mincí. Kto sa stane víťazom a vyskáče najviac?

Globe Master

17.9.2015
80%
Hra - Globe Master
Video sa načíta
Cieľom hry je hľadať na mape sveta hlavné mestá, futbalové kluby alebo tiež zaujímavosti či najvyššie hory. Záleží len na Vás, ktorú z kategórií si vyberiete.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie