Brutálne

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Super Madrex

20.11.2021
85%
Hra - Super Madrex
V tejto hre musíte pozbierať čo najviac hviezd, za ktoré si potom môžete kupovať nové vzhľady pre vášho krvavého panáka.

Hungry Shark Arena

26.8.2021
85%
Hra - Hungry Shark Arena
Vynikajúca pozornosť hra v ktorej musíte zožrať čo najviac ostatných rýb, aby ste sa stali pánom mora. Dokážete to?

Collapse It

23.12.2014
65%
Hra - Collapse It
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu oddeľte pomocou bômb všetkých ľudí v danom leveli. Hlavne musíte počítať s fyzikálnymi zákonmi.

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video sa načíta
V úlohe hladného žraloka budete ničiť všetko, čo vám príde do cesty. Čím viac toho zničíte, tým viac dostanete bodov. Dostanete sa až do konca?

Abobo's Big Adventure

18.10.2014
70%
Hra - Abobo's Big Adventure
Video sa načíta
Zahrajte si túto starú hru od Nintenda! Budete hrať za drsného Abobo, ktorému uniesli kamaráta, ale on to len tak nenechá. Trochu mu ruplo v bedni a jediné čo sa mu ženie hlavou je pomsta. Vašou úlohou bude dať nakladačku každému, koho stretnete. Klávesou S môžete zdvíhať predmety a zároveň ich…

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video sa načíta
Skvelý piaty diel brutálnej hry je tu!! Feed Us je klasika, v ktorej hráte za piraňu a snažíte sa pozabíjať čo najviac ľudí a získať čo najviac krvi. Za získanú krv potom môžete vašu rybku ďalej vylepšovať. Zaobstarať jej silnejšie telo, chvost alebo väčšie zuby.

The Visitor

28.4.2014
55%
Hra - The Visitor
Video sa načíta
Veľmi krvavá adventúra, v ktorej hráš za mimozemšťana, ktorý sa dostal na našu planétu na meteoritu. Aby tu prežil, musí parazitovať na živých organizmoch. Tvojou úlohou je teda nájsť si vždy cestu do niečoho živého.

Earn To Die 2012 Part 2

22.4.2014
73%
Hra - Earn To Die 2012 Part 2
Video sa načíta
Máme tu pokračovanie Earn To Die 2012! V prvom diele ste unikol len tak, tak. Teraz ide ale naozaj o život. Snažte sa prejsť vždy čo najväčšiu vzdialenosť, aby ste získali čo najviac peňazí. Podarí sa vám nadobro uniknúť?

Acid Bunny

8.4.2014
69%
Hra - Acid Bunny
Video sa načíta
Vži sa do úlohy malého zajačika. Cestou musíš zbierať cievky s niťou aj mrkvy, ktoré potom používaš ako strelivo. Zvládneš sa v tejto peknej skákačce dostať až na koniec?

Zombie Minesweeper

4.3.2014
87%
Hra - Zombie Minesweeper
Video sa načíta
Hľadanie mín je späť a tentoraz v novom 3D šate!!Vašou úlohou je pomôcť dievčatku dostať sa cez mínové pole. Avšak, nebude to vôbec jednoduché, pretože Vás budú naháňať aj zombie z lesa! Na ich likvidáciu môžete použiť nájdenú brokovnicu alebo musíte rýchlo utiecť.

Pinata Hunter 2

25.12.2013
91%
Hra - Pinata Hunter 2
Video sa načíta
Zábavné pokračovanie hry, v ktorej sa snažíte rozbiť Pinata sa sladkosťami. K dispozícii máte mnoho vylepšení, ako zbraní, tak rukavíc či vysávačov a tašiek, na zbieranie sladkostí. Dávajte si však pozor, aby vás nebolela ruka.
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto hry, v ktorej opäť budete operovať ťažko zranených pacientov. Nebude to nič ľahké, pretože tento škriatok je poriadny nezbedník. Keď budete niečo z neho vyťahovať, tak buďte veľmi opatrní. Použite nástroje tak, aby pacientovi ubudlo čo najmenej krvi.…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie