Lukostreľba

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Noob vs 1000 zombies!

5.4.2022
85%
Hra - Noob vs 1000 zombies!
Povedená hra na motiv minecraftu, ve které je vaším úkolem zničit všechny zombie za pomoci luku. Hru ovládáte myší.

Arrow's AdventureNÁŠ TIP

27.7.2021
90%
Hra - Arrow's Adventure
Arkádová 2D hra, v ktorej je vašou úlohou zničiť čo najväčšie množstvo nepriateľov a získať čo najviac peňazí, za ktoré si potom môžete kupovať najrôznejšie vylepšenia pre svoju postavu. Hru ovládate myšou.

Shooting Star

18.7.2015
74%
Hra - Shooting Star
Video sa načíta
Ako skvelá lukostrelkyňa si budeš musieť poradiť s výzvou, ako trafiť čo najrýchlejšie a najpresnejšie všetky terče. Pokús sa mieriť a odhadnúť trajektóriu šípu čo najskôr, aby si nestratila čas.

Kill The Sun

8.7.2015
83%
Hra - Kill The Sun
Video sa načíta
Rozstrieľajte všetkých nepriateľov a postupujte do náročnejších levelov, kde budú vaše schopnosti plne otestované.

Archery Challenge

21.10.2014
75%
Hra - Archery Challenge
Video sa načíta
Zamierte a vystreľte! Snažte sa trafiť presne všetky terče. Strieľať budete z luku, takže to nebude tak jednoduché. Ako výhoda vám môže poslúžiť zobrazenie uhla poslednej strely.

ArcheryHra na skóreHra o medaily

29.6.2014
72%
Hra - Archery
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú lukostreľbu! Vašou úlohou bude mieriť presne a počítať aj s bočným vetrom. Dávajte si pozor na obmedzený počet bodov.

Bowmaster Target Range

9.1.2014
88%
Hra - Bowmaster Target Range
Video sa načíta
Strieľali ste niekedy z luku? Nie? Tak si určite vyskúšajte túto hru. Vaša úloha je jasná: dostanete luk a šípy, ktoré musíte vystrieľať do terča. Nebude to vôbec také jednoduché, ako si myslíte. Akonáhle sa naučíte mieriť, tak vám to pôjde lepšie.

Hit The Jackpot

3.10.2013
80%
Hra - Hit The Jackpot
Video sa načíta
Zaujímavý koncept hry v titule Hit The Jackpot, nabáda k súperenie medzi krajinami. Budete strieľať z luku. V celkovom rebríčku sa potom prepočítajú body pre Vašu krajinu. Je nutné mieriť veľmi presne a dať si záležať. Strieľa sa na niekoľko vzdialeností a celú situáciu komplikuje tiež vždy bočný…

Greek Hero

28.9.2013
88%
Hra - Greek Hero
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za gréckeho hrdinu, ktorý vie lukom to, čo nikto iný. Pomôžte mu získať priazeň mladej slečny tým, že zostrelíte všetky ciele bez problémov. Hra sa ovláda iba myšou. Nastavte uhol a silu a potom len stlačte ľavé tlačidlo myši. Hra je naozaj návyková! Dávajte si pozor, ste…

Green Archer 2

22.6.2013
83%
Hra - Green Archer 2
Video sa načíta
Pokračovanie tejto skvelej českej hry, kde hráte za lukostrelcov. Každé koleso musíte splniť daný bodový limitu, aby ste postúpili ďalej. Ste obmedzení ako časom, tak aj počtom šípov. Môžete sa triafať takmer do všetkého, okrem zeme a stromov. Hra sa ovláda iba myšou, stačí zamieriť, naposledy…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie