Búranie predmetom

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu zničiť v každom levely všetky vajíčka. Aby sa vám to podarilo, musíte využívať rozličné prírodné katastrofy. Počet katastrôf, ktoré môžete v každom kole použiť je obmedzený, takže je potreba zvoliť vhodnú stratégiu.

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video sa načíta
Skúste zničiť všetko, čo budete mať v ceste na čo najmenej papagájov. Myslíte, že to zvládnete?

Angry Brain HalloweenHra na skóreHra o medaily

1.9.2015
45%
Hra - Angry Brain Halloween
Video sa načíta
Máme tu parádny hru, ktorá je podobná angry birds, akurát s inými postavičkami. Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov. V každej úrovni sa na čo najmenej pokusov musíte snažiť zostreliť všetky postavičky v domčeku.

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video sa načíta
V tejto hre prichádza ľahká obmena Angry Birds. Dokážete si poradiť so zničením nepriateľských základní, kde sú ukryté ošípané? Každý z Vašich vtákov má špeciálne schopnosti, ktoré sa budú počas hry iste veľmi hodiť.

Cubium: nové levely

19.3.2015
93%
Hra - Cubium: nové levely
Video sa načíta
Zahrajte si obľúbenú logickú hru a využite, čo najmenej úderov, aby ste porušili stavbu a získali, čo najviac bodov.

Collapse It

23.12.2014
65%
Hra - Collapse It
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu oddeľte pomocou bômb všetkých ľudí v danom leveli. Hlavne musíte počítať s fyzikálnymi zákonmi.

Blosics 2

18.12.2014
68%
Hra - Blosics 2
Video sa načíta
Podarí sa vám dostať z plošiny všetky zelené kocky? Čím viac kociek zložíte z plošiny, tým viac dostanete bodov. Dávajte si pozor, pretože s každou vystrelenú guľou sa vám odpočítajú body.

BlosicsHra na skóreHra o medaily

20.11.2014
72%
Hra - Blosics
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete zostreľovať zelené kocky z platforiem. Čím dlhšie podržíte kuličkuj v zelenom poli, tým bude väčšia a bude vás stáť viac bodov. Dávajte si pozor, aby ste nesestřelili červené kocky.

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?

Cat RevengeHra na skóreHra o medaily

7.8.2014
52%
Hra - Cat Revenge
Video sa načíta
Cat Revenge je hra, v ktorej sú mačky proti psom. Vašou úlohou bude za pomocou mačiek zničiť objekty, na ktorých sú psy. Snažte sa mieriť presne, máte obmedzený počet pokusov.

Kamikaze BlocksHra na skóreHra o medaily

16.6.2014
70%
Hra - Kamikaze Blocks
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú logickú hru, v ktorej máte za úlohu zhodiť všetky kocky z podstavcov priamo do hrtanu príšeriek.

Disaster Will Strike 3NÁŠ TIP

12.6.2014
90%
Hra - Disaster Will Strike 3
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie pokračovanie skvelej hry Disaster Will Strike 3. V tejto hre máte za úlohu ničiť vajíčka a využívať k tomu dostupné prostriedky či nástrahy, ktoré sú v leveli. Hra obsahuje niekoľko oblastí s desiatkami úrovní, takže o zábavu nie je núdza.

Disaster Will Strike 2

11.5.2014
86%
Hra - Disaster Will Strike 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej máte za úlohu zničiť všetky vajcia v danom leveli. Vajcia môžete rozbíjať mnohými spôsobmi. V každom leveli máte však povolené len niektoré. Môžete tak vajcia zničiť rojom ôs, použiť zemetrasenie na objekty okolo neho alebo rovno pod ním odbúrať kus zeme.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)