Búranie predmetom

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu zničiť v každom levely všetky vajíčka. Aby sa vám to podarilo, musíte využívať rozličné prírodné katastrofy. Počet katastrôf, ktoré môžete v každom kole použiť je obmedzený, takže je potreba zvoliť vhodnú stratégiu.

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video sa načíta
Skúste zničiť všetko, čo budete mať v ceste na čo najmenej papagájov. Myslíte, že to zvládnete?

Angry Brain HalloweenHra na skóreHra o medaily

1.9.2015
45%
Hra - Angry Brain Halloween
Video sa načíta
Máme tu parádny hru, ktorá je podobná angry birds, akurát s inými postavičkami. Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov. V každej úrovni sa na čo najmenej pokusov musíte snažiť zostreliť všetky postavičky v domčeku.

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video sa načíta
V tejto hre prichádza ľahká obmena Angry Birds. Dokážete si poradiť so zničením nepriateľských základní, kde sú ukryté ošípané? Každý z Vašich vtákov má špeciálne schopnosti, ktoré sa budú počas hry iste veľmi hodiť.

Cubium: nové levely

19.3.2015
93%
Hra - Cubium: nové levely
Video sa načíta
Zahrajte si obľúbenú logickú hru a využite, čo najmenej úderov, aby ste porušili stavbu a získali, čo najviac bodov.

Collapse It

23.12.2014
65%
Hra - Collapse It
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu oddeľte pomocou bômb všetkých ľudí v danom leveli. Hlavne musíte počítať s fyzikálnymi zákonmi.

Blosics 2

18.12.2014
68%
Hra - Blosics 2
Video sa načíta
Podarí sa vám dostať z plošiny všetky zelené kocky? Čím viac kociek zložíte z plošiny, tým viac dostanete bodov. Dávajte si pozor, pretože s každou vystrelenú guľou sa vám odpočítajú body.

BlosicsHra na skóreHra o medaily

20.11.2014
72%
Hra - Blosics
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete zostreľovať zelené kocky z platforiem. Čím dlhšie podržíte kuličkuj v zelenom poli, tým bude väčšia a bude vás stáť viac bodov. Dávajte si pozor, aby ste nesestřelili červené kocky.

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?

Cat RevengeHra na skóreHra o medaily

7.8.2014
52%
Hra - Cat Revenge
Video sa načíta
Cat Revenge je hra, v ktorej sú mačky proti psom. Vašou úlohou bude za pomocou mačiek zničiť objekty, na ktorých sú psy. Snažte sa mieriť presne, máte obmedzený počet pokusov.

Kamikaze BlocksHra na skóreHra o medaily

16.6.2014
70%
Hra - Kamikaze Blocks
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú logickú hru, v ktorej máte za úlohu zhodiť všetky kocky z podstavcov priamo do hrtanu príšeriek.

Disaster Will Strike 3NÁŠ TIP

12.6.2014
90%
Hra - Disaster Will Strike 3
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie pokračovanie skvelej hry Disaster Will Strike 3. V tejto hre máte za úlohu ničiť vajíčka a využívať k tomu dostupné prostriedky či nástrahy, ktoré sú v leveli. Hra obsahuje niekoľko oblastí s desiatkami úrovní, takže o zábavu nie je núdza.

Disaster Will Strike 2

11.5.2014
86%
Hra - Disaster Will Strike 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej máte za úlohu zničiť všetky vajcia v danom leveli. Vajcia môžete rozbíjať mnohými spôsobmi. V každom leveli máte však povolené len niektoré. Môžete tak vajcia zničiť rojom ôs, použiť zemetrasenie na objekty okolo neho alebo rovno pod ním odbúrať kus zeme.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie