Taxi

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Taxi Express

23.5.2015
40%
Hra - Taxi Express
Video sa načíta
Sadni za volant taxi a pokús sa dopraviť klienta do cieľového miesta. Na ceste Ťa čaká rad prekážok, ktoré môžu poškodiť automobil, ale tiež spôsobiť zdravotnú ujmu cestujúcim.

Sim TaxiHra na skóreHra o medaily

9.7.2014
62%
Hra - Sim Taxi
Video sa načíta
Skvelá taxi hra, v ktorej môžete získať body do tabuľky! Vaša úloha je jednoduchý. Musíte nabrať zákazníka a doviezť ho čo najrýchlejšie na miesto určenia.

Ace Gangster Taxi

8.8.2013
72%
Hra - Ace Gangster Taxi
Video sa načíta
Máme tu pre vás hru, v ktorej budete hrať za chlapíka, ktorého požiada jeho dlhoročný kamarát, aby mu pomohol s jeho krachujúce taxi službou. Všetko mu bolo zhabané až na jedno taxi, ktoré vám prenajme. Vašou úlohou bude jazdiť po meste, naberať a odvážať zákazníkmi pokiaľ možno bez búračiek na dané…

Zombie Taxi 2

12.6.2012
67%
Hra - Zombie Taxi 2
Video sa načíta
Zombie Taxi 2 je druhý diel akčnej hry, v ktorej je potreba zachrániť ľudí z mesta, ktoré onedlho kompletne zaplavia zombie. Odvážajte ľudí na bezpečné miesta a pritom sa snažte zraziť čo najviac zombie. Druhý diel tejto hry disponuje i niekoľkými novými autami a ďalšími vylepšeniami.

Zombie Taxi

31.5.2012
64%
Hra - Zombie Taxi
Video sa načíta
Zombie Taxi je akčná hra, v ktorej bude vašim cieľom zachrániť čo najviac ľudí z mesta napadnutého zombie. Zombie zničíte tak, že ich zrazíte. Ohrozených ľudí je treba naložiť do taxíka a odviesť ich na bezpečné miesto. Nechýba ani niekoľko vylepšení a veľký výber áut.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie