Ryby

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Aquarium Farm

1.6.2020
86%
Hra - Aquarium Farm
Staraj o svoje akvárium ako najlepšie dokážeš. V tejto hre bude tvojou úlohou starať sa o svoje rybičky tým najlepším možným spôsobom. Do svojho akvária môžeš nakupovať rybičky nové. Kupovať môžeš aj najrôznejšie dekorácie. Akvárium je potreba občas aj vyčistiť. Aj to si precvičíš v jednej z troch…

The Unique Fish

29.5.2020
80%
Hra - The Unique Fish
Hľadaj v tejto hre rybičku, ktorá k sebe nemá pár. To je náplňou tejto hry. V každom z mnohých pripravených levelov budeš musieť čo najskôr nájsť rybičku, ktorá k sebe nemá žiadny pár. Tú potom označíš. Ak je správna, postupuješ do ďalšieho kola, ak nie, musíš hľadať ďalej.

My Little Baby Fish

21.5.2020
82%
Hra - My Little Baby Fish
Postaraj sa o nešťastnú rybičku. Bola na výletu a vrátila sa chudák celá zašpinené a potrhaná od pichľavých bodákov. Pomôžeš jej? Najskôr jej očisti, potom ošetri rany a zalep všetky jej boliestky. Potom sa postaraj o to, aby bola opäť veselá a šťastná.

Aqua Challenge

2.4.2020
80%
Hra - Aqua Challenge
V tejto hre bude vašou úlohou vyhývat sa dravým rybám a unikať tak istému zožratie od ostatných rýb. Hru ovládate myšou.

Mermaid Sea Adventure

12.2.2020
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure
V tejto hre na vás čaká veľa podmorské zábavy, ale tiež i povinností. Môžete tu obliecť svojou morskú pannu, ozdobiť more krásnymi koraly, upratať znečistené dno, aby bolo krásne alebo sa postarať o chorých rybičky. Aktivít je tu toľko, že si vyberie snáď každý.

Star Fish

24.10.2015
68%
Hra - Star Fish
Video sa načíta
Pomôžte malej rybičke so zberom hviezdičiek a vyhnite sa nebezpečným rybám, ktoré by vám mohli ublížiť. Podarí sa vám nazbierať najviac bodov?

Fishing Difference

17.10.2015
71%
Hra - Fishing Difference
Video sa načíta
Pokúste sa nájsť rozdiely medzi dvoma na prvý pohľad rovnakými akváriami. Chce to všímať si každý detail, pretože jedine tak odhalíte všetky odlišnosti a dostanete sa do ďalšieho kola.
Hra - Seafood Chef Salmon Ravioli
Video sa načíta
Dokážete si nachytať ryby na mori a potom ich tiež spracovať, aby ste vytvorili dokonalé tuniakové ravioly? Nebude to ľahká úloha, ale vďaka návodu si iste poradíte. Chce to trochu snahy.

Fisher Cat

21.9.2015
72%
Hra - Fisher Cat
Video sa načíta
Pomôžte tejto mačke chytiť čo najviac rýb. Budete ich chytať pomocou háku, tiež musíte dávať pozor, aby ste nechytili iného tvora.

Battle Fish

16.7.2015
73%
Hra - Battle Fish
Video sa načíta
Dokážete zväčšiť rybku tak, aby vyhnala tie ostatné? Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli tých ostatných, inak sa budete zmenšovať.

Fish Life

6.3.2015
52%
Hra - Fish Life
Video sa načíta
Viete aké to je byť malou rybkou v mori? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Vašou úlohou je, aby ste sa ostatným dravým rybkám vyhli a zostali nažive, čo najdlhšie. Podarí sa vám nahrať najviac bodov?

Baby Fish

11.1.2015
78%
Hra - Baby Fish
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude oslobodiť rybičky uväznené v bublinách. Aby sa vám to podarilo, musíte za pomoci kladiva odstrániť niektoré herné prvky tak, aby ste rybičky rozpohybovali a dostali ich do vody.

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta
Máme tu parádne strategickú hru, v ktorej budete chytať ryby. Na starosť budete mať celé farmy rýb a budete sa o ne musieť starať. Následne budete ryby predávať a za utŕžené peniaze môžete nakupovať ďalšie vylepšenia.

Fishdom H2ONÁŠ TIP

14.12.2014
94%
Hra - Fishdom H2O
Video sa načíta
Vytvorte si akvarium podľa vašich predstáv. Budete ho môcť vyzdobiť, zaobstarať si rybičky, ok toré sa musíte dobre starať. Bude naozaj z čoho vyberať, takže záleží len na vás, ako si to celé vyzdobíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie