jednorožci online hry zadarmo

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Unicorn Fashion dress up girls
Oblečte si svojho jednorožca do príjemných a nádherných oblečkov, ktoré sa vám určite budú páčiť. Dokážete to?
Hra - Cute Rainbow Unicorn Puzzles
Vynikajúca puzzle hra, v ktorej je vašou úlohou skladať roztomilé puzzle a tým tak odkrývať všetky obrázky v mnohých pripravených leveloch. Hru ovládate myšou.
Hra - Pixel Art - Color by Numbers
Dnes budeme len a len dopĺňať farby, ktoré patria určitým číslam. Vyskúšajte si túto vynikajúcu oddychovú hru.

Unicorn Chef Design Cake

10.2.2021
85%
Hra - Unicorn Chef Design Cake
Vytvorte s naším jednorožcom nádherné dobroty a pochutnajte si spoločne na všetkých sladkostiach.

Hatch your Unicorn Idol

23.1.2021
83%
Hra - Hatch your Unicorn Idol
Postarejte se o svého jednorožce, který se právě vyklubal z vajíčka. Potřebuje vaši lásku a péči. Dokážete se o něj postarat? Hru ovládáte myší.

Unicorn Beauty Salon

17.1.2021
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon
Unicorn Beauty Salon je jednoduchá hra, ve které si budete upravovat nádherného jednorožce podle sebe. Naličte ho a poté mu přidávejte roztomilé oblečky tak, aby byl co nejkrásnější.
Hra - Unicorn Dress Up - Girls Games
Uprav si svojho jednorožca podľa svojich predstáv. Najskôr mu urob krásnu hrivu a ten najpestrejšia jednorožcov roh a potom ho ozdôb roztomilými ozdobami. Hru ovládaš myšou.
Hra - My Little Pony Unicorn Dress Up
Všetci milovníci a milovníčky legendárneho seriálu My little pony pozor. Prinášame vám túto vynikajúcu hru, v ktorej budete obliekať svoje vlastné poníkmi z tohto skvelého seriálu. Každému poníkovi upravte roh, hrivu, chvost a veľa ďalších vecí.

Holographic Trends

17.4.2020
92%
Hra - Holographic Trends
Farbičky, farbičky a zase ďalšie farbičky. Farby sú všade a nám sa páči. Poďme si spoločne vytvoriť krásne farebné vzory na nohaviciach, tričku. Urobíme si spoločne farebné nechty a dokonca aj krásne vzory na vlasoch. Tak hor sa do toho.

Cutie Unicorn Care

24.2.2020
85%
Hra - Cutie Unicorn Care
Malý jednorožec potrebuje tvoju pomoc. Je chorý, špinavý a hladný a hlavne smutný. Dokážeš ho vyliečiť, postarať sa mu o jeho pleť, umyť ho, nakŕmiť a obliecť tak, aby bol šťastný a spokojný? Hru ovládaš pomocou ľavého tlačidla myši.
Hra - Unicorns Birthday Surprise
Oslávte s nami narodeniny jedného moc milého jednorožca. Pred samotnou oslavu je však potrebné nachystať pár vecí. Pomôžete nám? Je potreba jednorožca upraviť a nalíčiť. Potom ho musíme obliecť do krásneho dúhového oblečku. V neposlednom rade tiež upiecť sladké a chutné pochúťky a narodeninová…
Hra - Princesses Rainbow Unicorn Hair Salon
Krásne princeznej sa rozhodli, že sa pokúsi urobiť kostým jednorožcov. Vydali sa preto do salónu krásy, kde plánujú svoj nápad uskutočniť. Pomôžeš im? Najskôr každej princeznej urob krásny make up, potom im vhodne uprav ich vlasy a na záver je vhodne obleč, aby vyzerali všetky krásne farebne a…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie