Narodeniny

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Princess Birthday Celebration
Video sa načíta
Slečna organizuje oslavu narodenín a môžete mi pomôcť s výberom pekných šiat. Tiež môžete vybrať pekné dekorácie pre oslavu.

Retro Birthday Party

17.4.2015
76%
Hra - Retro Birthday Party
Video sa načíta
Pokúste sa pripraviť mladú dievčinu na párty, ktorá sa bude odohrávať v retro štýle. Kombinácií oblečenia máte veľa, takže stačí uvoľniť fantáziu a môžete sa pokúsiť vytvoriť originálny model.
Hra - Now and Then Elsa Sweet Sixteen
Video sa načíta
Elsa bude oslavovať svoje šestnáste narodeniny, takže je potrebné, aby vyzerala naozaj skvele. Dokážete jej vybrať tri komplety oblečenia, ktoré bude počas slávnostného večera striedať? Môžete úplne uvoľniť svoju fantáziu.
Hra - Princess Sofia Birthday Dress
Video sa načíta
Princezna Sofia má dnes narodeniny a preto chce vyzerať krásne. Vyberte jej nový účeš, šaty a k nim doplnky, ktoré šaty oživia.

A Pink Birthday

25.1.2015
66%
Hra - A Pink Birthday
Video sa načíta
Nikola má dnes narodeniny v ružovom štýle! Takže ju poriadne nahoďte do ružovučkej farby a oslávte s ňou jej narodeniny! Stačí len vybrať pekné oblečenie a účes, ktorý jej najviac sedí.
Hra - Birthday Cakes: Butterfly Cake
Video sa načíta
Ukuchtite si narodeninovú tortu! V tejto hre vám bude stačiť iba keď budete postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť!
Hra - Birthday Cakes: Yorkie Cake
Video sa načíta
Jedna slečna si objednala na svoju oslavu tortu v tvare Yorkšíra. Pomôžte hlavnej cukrárke s prípravou a dekoráciou, aby bola torta, čo najkrajšia.

Sarah's Birthday Party

10.5.2014
72%
Hra - Sarah's Birthday Party
Video sa načíta
Sáriny najlepší kamaráti jej sľúbili tú najúžasnejšiu narodeninovú párty! Bude to veľká oslava a Sára bude stredom pozornosti. Preto potrebuje vašu pomoc s líčením a výberom vhodného oblečenia.
Hra - Baby Hazel Birthday Surprise
Video sa načíta
Pomôžte Hazel pripraviť narodeninovú oslavu pre jej dobrého kamaráta. Spoločne s hazel sa vyberiete nakupovať a spoločne pripravíte miestnosť, kde sa oslava bude konať. Nakoniec si oslavu užijete s kamarátmi a oslávencom.

Birthday Princess

23.1.2014
68%
Hra - Birthday Princess
Video sa načíta
Oblečte princeznú na jej narodeninovú oslavu. Vybrať jej môžete účes, šaty a rôzne klenoty. Ako bude vyzerať vaša princezná?
Hra - Barbi' s Surprise Birthday Party
Video sa načíta
Dnes je pre Barbie špeciálny deň pretože oslavuje narodeniny. Na jej oslavu príde mnoho ľudí a preto musí vyzerať, čo najlepšie. Pomôž Barbie s kozmetickými úpravami a vyber jej pekný look.
Hra - Birthday Gift to my Princess
Video sa načíta
Ema dostala od svojho priateľa darček. Keď ho otvorila, zistila že je v ňom malé mačiatko. Ema, ale nevie ako sa má oň postarať. Pomôžeš jej mačiatko, umyť, vykefovať, umyť zuby a ušká, aby bolo krásne a čisté?

Surprise Birthday Cake

15.8.2013
83%
Hra - Surprise Birthday Cake
Video sa načíta
Ďalšia skvelá dekoračná hra, v ktorej si budete môcť pripraviť vlastnú narodeninovú tortu! Začnete s tanierom, na ktorom bude torta postavená. Potom vyberiete prvé poschodie, zvolíte farbu, polevu a vzor. Ďalej už je to len na Vás!
Hra - Birthday Sleepover Makeover
Video sa načíta
Mladá slečna bude oslavovať narodeniny a jej najlepšia kamarátka ju preto pozvala, aby u nej prespala. Pomôžte oslávenkyňa sa na svoj ​​veľký deň pekne pripraviť a vyberte jej to najlepšie líčenie aby jej to naozaj pristalo.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)