Testy a kvízy

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Love Tested Deluxe

23.5.2021
85%
Hra - Love Tested Deluxe
V tejto hre môžete ľahko zistiť, či sa vaše meno a meno vašej lásky k sebe hodia. Jednoduchým vpísaním vašich mien môžete zistiť, či ste si súdení alebo nie.

My Career Quiz

6.10.2016
78%
Hra - My Career Quiz
Video sa načíta
Tento kvíz si určite vyplňte! Podľa neho zistíte, aké povolanie sa k vám hodí!

Gadget and Me

7.7.2016
74%
Hra - Gadget and Me
Video sa načíta
Ďalšia parádna kvízová hra, v ktorej sa dozviete, aké technické zariadenie sa k vám hodí najviac. Stačí, keď si pri každej otázke zvolíte jednu z troch možností, ktorá vám sedí najviac.

Sushi of Your Life

6.7.2016
74%
Hra - Sushi of Your Life
Video sa načíta
Super hra, v ktorej sa môžete dozvedieť, aké sushi je pre vás to pravé! Stačí, keď vyberiete vždy jednu z troch možností, ktorá sa k vám najviac hodí!

Your Lucky Mermaid

4.7.2016
74%
Hra - Your Lucky Mermaid
Video sa načíta
V tomto kvíze sa dozviete, aká je vaša šťastná morská panna! Stačí, keď vždy vyberiete jednu z troch možností.

What's Your Coffee

3.7.2016
74%
Hra - What's Your Coffee
Video sa načíta
Parádny kvíz, v ktorom zistíte, aká káva je pre vás tá pravá! Stačí, keď vždy vyberiete jednu z troch možností.
Hra - Barbie Travelling Expert
Video sa načíta
Barbie chce opäť cestovať a navštíviť nejaké miesto, kde ešte nebola. Pomôžte jej s výberom miesta, urobte si malý test a oblečte ju správne na dané miesto.

Cinderella Blind Date

16.4.2016
86%
Hra - Cinderella Blind Date
Video sa načíta
O Popolušku sa zaujímajú dvaja rozdielny chlapci, avšak každý má svoje kúzlo. Urobte si menší test a zistite, ktorý z nich je pre Popolušku ideálny na rande. Po výbere sa môžete pustiť do výberu šiat, oblečenia a doplnkov.
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta
Pomôžte Rapunzel, aby si získala Flynna svojim vzhľadom a skvelou povahou. Aby si ho získala musíte ju a jej kamarátky obliecť, prichystať zamilovaný list a nakoniec prejsť úspešne testom. Podarí sa vám ich dať dohromady?

Barbie at Hogwarts

9.4.2016
86%
Hra - Barbie at Hogwarts
Video sa načíta
Barbie sa dostala list od Rockfortu, aby sa pripravila na svoj prvý ročník. Pomôžte jej s výberom oblečenia a zaradenia do skupiny, kam by mala patriť. Pomôžete jej?

Love Percentage

29.3.2016
89%
Hra - Love Percentage
Video sa načíta
Neviete, či sa k vám partner hodí? urobte ti tento test a zistie, na koľko percent sa k sebe hodíte. Stačí napísať vaše meno a meno partnera a urobiť menší test. Po ňom zíste ako na tom ste.
Hra - Barbie’s Vogue Dream Job
Video sa načíta
Barbie mala vždy tajný sen a to pracovať pre známy módny časopis Vogue. Pomôžte jej, aby ju do redakcie prijali. Najskôr ju musíte moderne obliecť, vyzdobiť portfólie a odpovedať správne na pár otázok, ktoré sa týkajú módy. POmôžte jej, aby sa jej sen stal skutočnosťou.

Dating Justin Bieber

11.3.2016
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video sa načíta
Myslíte si, že poznáte Justina Biebera? Overte si to touto hrou a odpovedajte na všetky otázky. Počas toho ho budete musieť obliecť a pripraviť chutný dezert. Dá vám Justin šancu alebo nie?
Hra - Which Inside Out Character Are You?
Video sa načíta
Ktorá postavička z filmu V hlave si najviac podobná? Over si to menším testom a zisti to!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie