RPG

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Battle Heroes 3

15.5.2022
85%
Hra - Battle Heroes 3
Podarená hra, ktorá vás zavedie do stredoveku, kedy ovládate hrdinu, s ktorým musíte plniť najrôznejšie úlohy a zarábať si peniaze na vylepšovanie vašej postavy.

Dog Simulator 3D

21.3.2020
91%
Hra - Dog Simulator 3D
V tejto hre budete ovládať roztomilého psa, s ktorým budete pobehovať po svete, plniť rôzne úlohy, za ktoré dostávate odmeny, vďaka ktorým si potom svojho maznáčika vylepšujete a získavate nové veci. Tento RPG simulátor vás dokáže zabaviť na dlhé minúty.

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video sa načíta
V tejto parádnej budovateľskej stratégii si budete môcť postaviť hrad a vládnuť ako kráľovná! Vybudujte k svojmu hradu veľa dôležitých budov a postavte si obrovskú armádu.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Swords and Sandals 2

19.5.2014
84%
Hra - Swords and Sandals 2
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie ťahovej bojovky Swords and Sandals. Prebojujte sa cez súperov až do arény, bojujte vo veľkých turnajoch na život a na smrť! Vylepšite postavu, zbrane, brnenie a ukážte vašim súperom, že s Vami si je neradno zahrávať. Porazíte všetkých súperov a stanete sa šampiónom?

Wizzard Child

26.10.2013
87%
Hra - Wizzard Child
Video sa načíta
Každý z nás by chcel mať nadprirodzené schopnosti. V hre Wizzard Child sa môžete vžiť do role čarodejníka, ktorý sa musí vysporiadať s množstvom prekážok vrátane mnohých nepriateľov. Môžete používať tri druhy kúziel. Cez niektoré brány sa dostanete na viac iba s prepálením povrazov alebo tiež…

Sonic RPG episode 1

13.9.2013
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video sa načíta
V tomto krátkom diele budete hrať za Sonica a jeho silného parťáka. Rozdáte si to s 2 nepriateľmi, ktorých porazíte. Potom budete chcieť prekaziť plány bossa v červenom kabáte na stvorenie nového hrdinu.

Arcuz 2

12.5.2013
69%
Hra - Arcuz 2
Video sa načíta
V bojovke Arcuz 2 sa vydáte s mladým bojovníkom na dobrodružnú cestu naprieč úchvatným fantasy svetom. Na svojej ceste musíte plniť rôzne úlohy, za ktoré budete získavať peniaze či vzácne artefakty, čo vám umožní svoju postavu neustále vylepšovať a učiť ju novým kúzlam.

Epic Battle Fantasy 4

2.5.2013
75%
Hra - Epic Battle Fantasy 4
Video sa načíta
Fantasy RPG, ktoré pobavia každého. Bojujte s viac ako 120 rôznymi príšerkami, nazbierajte a vylepšite vybavenie podľa svojho gusta. Môžete vylepšovať schopnosti postavy a jej kúzla. Ovládanie je jednoduché, iba na myši, dá sa aj zmeniť v nastaveniach. Dokážete sa prebojovať cez tento svet plný…

bit Dungeon

29.1.2013
68%
Hra - bit Dungeon
Video sa načíta
Zábavná hra, která Vás zavede do temných katakomb a jejich nástrah. Pokuste se tyto temné chodby vyčistit od všeho zla a snažte se neumřít moc brzo!

Swords and sandals

23.5.2011
72%
Hra - Swords and sandals
Video sa načíta
Onlinovky Swords and Sandals je veľmi podarená hra s RPG prvkami. Vyberiete si jednu z doskových hier, na ktoré budete zažívať svoje dobrodružstvá a vydáte sa so svojím gladiátorom na cestu cez level. Hru môžete hrať proti počítaču alebo proti svojim kamarátom, v oboch prípadoch sa určite pobavíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie