Valentín

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Princess Valentines Day Catfish
V tejto hre si mladá princezná vyjde na rance s jedným z mládencov, s ktorým si už dlhšiu dobu píše. Bohužiaľ sa ale predtým nestihla upraviť a vyzerá trochu ... rozcuchane a neupravene. Pomôžeš našej mladej princeznej v starostlivosti o nej, aby bola opäť krásna a páčila sa? Urob jej makeup, vlasy…
Hra - Valentine Sweet Hearts Puzzle
Určite ste našli jedenkrát za život držiteľom v ruke dieliky puzzle, ktorí zložili všetky dílky, obdrželi výsledný obrázek. Si vašem zah zah zah puzzle zah puzzle zah Pozadie vlastnej fotografie nádherných kvetín s valentýnskym motivom. Kvetinová srdce čakajú vždy na vás.
Hra - Barbie's Date on Valentine's Day
Video sa načíta
Barbie sa chystá na Valentína a preto potrebuje nový účes a krásne romantické šaty. Pomôžte jej s výberom.
Hra - Baby Hazel Valentine Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte malej Hazel, aby si aj ona užila Valentín a vyberte pre ňu nové pekné oblečenie, ktoré by sa k tomuto sviatku hodilo najviac.

Valentine's Day New Look

18.2.2016
71%
Hra - Valentine's Day New Look
Video sa načíta
Pripravte slečnu na Valentína a postarajte sa o jej výber šiat a make-upu, ktorý by sa k nej hodil. Bude s výberom spokojná?
Hra - Elsa Valentine's Day Kiss
Video sa načíta
Elsa a Jack si chceli Valentína užiť osamote, avšak nečakane sa k nim pridali Kristoff a Anna. Pomôž im, aby si aj počas nepríjemnej návštevy svoj deň vychutnali prostredníctvom dlhého bozkávania. Zvládnete to?

Valentine Rose

16.2.2016
74%
Hra - Valentine Rose
Video sa načíta
Pripravte túto mladú krásku na rande, na ktoré sa potrebuje nachystať. Bude len na vás, ako ju upravíte. Dajte si záležať, budete ju líčiť, česať a obliekať.

Perfect Valentine's Look

16.2.2016
88%
Hra - Perfect Valentine's Look
Video sa načíta
Milujete deň zamilovaných a ešte radšej obliekate? Tak to neváhajte vziať do parády mladú slečnu, ktorá čaká na vaše módne rady. Vyberte jej make-up a oblečenie, aby mohla vyraziť za svojim priateľom.

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video sa načíta
Barbie sa nevie rozhodnúť medzi Kenom, Flynnom a Hiccupom. Pomôž jej s rozhodovaním, aby si vybrala toho pravého.
Hra - Elsa's Valentine's Little Cupid
Video sa načíta
Elsa sa chce počas Valentína zahrať na Amora lásky. Pomôžte jej s romantickým plánom, ktorý si pripravila pre jej sestru Annu a Kristoffra.
Hra - Fashion Studio Valentine Outfit
Video sa načíta
Vytvorte na Valentína najkrajší outfit, po ktorom by túžila každá žena. Najskôr si ho navrhnete, ušijete a nakoniec ho môžete vylepšiť jednotlivými doplnkami.

Elsa And Valentine's Day

12.2.2016
83%
Hra - Elsa And Valentine's Day
Video sa načíta
Elsa sa potrebuje prichystať na deň Svätého Valentína pretože ide na večeru so svojím partnerom. Vyberte pre ňu krásne šaty a doplnky.

Monkey GO Happy Hearts

12.2.2016
82%
Hra - Monkey GO Happy Hearts
Video sa načíta
Podarí sa vám nájsť všetky srdcia v tejto hre? Musíte klikať na rôzne predmety, aby ste ich mohli odhaliť. Dajte si záležať, pretože vy ste jediný, kto ich dokáže rozveseliť.
Hra - Manster's Valentine Makeover
Video sa načíta
Oblečte dvoch chlapcov na deň svätého Valentína, aby sa svojim priateľkam páčili. Najskôr ich musíte oholiť, upraviť účes a nakoniec vybrať pekné oblečenie. Pomôžte im, aby vyzerali, čo najlepšie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)