Valentín

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Instagirls Valentines Dress Up
Dnes budete musieť obliecť krásnu dievčinu na jej valentínske rande. Dokážete ju vymyslieť vkusný obleček tak, aby bola spokojná a páčila sa svojmu chalanovi?
Hra - Instagram Valentines Dress Up
Vylentýnská hra, v ktorej musíte obliecť našu krásnu dievčinu tak, aby sa svojmu mládenci páčila. Hru ovládate myšou.
Hra - Boyfriend Does My Valentine's #Makeup
Blíži sa nám Valentín, sviatok zamilovaných. Krásna princezná Elsa sa chce nalíčiť pre svojho priateľa, ale bohužiaľ si nevie rady. Pomôžeš jej s týmto neľahkou úlohou?

Hearts Connect

7.5.2020
85%
Hra - Hearts Connect
Tohtoročný Valentín mám síce už povedal svoje zbohom, to nám ale vôbec nebráni zahrať si túto roztomilú hru s krásnym grafickým kabátikom. Vašou úlohou bude pozbierať na hernom poli určitý počet srdiečok danej farby pred vypršaním všetkých ťahov. Za každý splnený level vám zamilovaný pár na…
Hra - Princess Valentines Day Catfish
V tejto hre si mladá princezná vyjde na rance s jedným z mládencov, s ktorým si už dlhšiu dobu píše. Bohužiaľ sa ale predtým nestihla upraviť a vyzerá trochu ... rozcuchane a neupravene. Pomôžeš našej mladej princeznej v starostlivosti o nej, aby bola opäť krásna a páčila sa? Urob jej makeup, vlasy…
Hra - Valentine Sweet Hearts Puzzle
Určite ste našli jedenkrát za život držiteľom v ruke dieliky puzzle, ktorí zložili všetky dílky, obdrželi výsledný obrázek. Si vašem zah zah zah puzzle zah puzzle zah Pozadie vlastnej fotografie nádherných kvetín s valentýnskym motivom. Kvetinová srdce čakajú vždy na vás.
Hra - Barbie's Date on Valentine's Day
Video sa načíta
Barbie sa chystá na Valentína a preto potrebuje nový účes a krásne romantické šaty. Pomôžte jej s výberom.
Hra - Baby Hazel Valentine Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte malej Hazel, aby si aj ona užila Valentín a vyberte pre ňu nové pekné oblečenie, ktoré by sa k tomuto sviatku hodilo najviac.

Valentine's Day New Look

18.2.2016
71%
Hra - Valentine's Day New Look
Video sa načíta
Pripravte slečnu na Valentína a postarajte sa o jej výber šiat a make-upu, ktorý by sa k nej hodil. Bude s výberom spokojná?
Hra - Elsa Valentine's Day Kiss
Video sa načíta
Elsa a Jack si chceli Valentína užiť osamote, avšak nečakane sa k nim pridali Kristoff a Anna. Pomôž im, aby si aj počas nepríjemnej návštevy svoj deň vychutnali prostredníctvom dlhého bozkávania. Zvládnete to?

Valentine Rose

16.2.2016
74%
Hra - Valentine Rose
Video sa načíta
Pripravte túto mladú krásku na rande, na ktoré sa potrebuje nachystať. Bude len na vás, ako ju upravíte. Dajte si záležať, budete ju líčiť, česať a obliekať.

Perfect Valentine's Look

16.2.2016
88%
Hra - Perfect Valentine's Look
Video sa načíta
Milujete deň zamilovaných a ešte radšej obliekate? Tak to neváhajte vziať do parády mladú slečnu, ktorá čaká na vaše módne rady. Vyberte jej make-up a oblečenie, aby mohla vyraziť za svojim priateľom.

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video sa načíta
Barbie sa nevie rozhodnúť medzi Kenom, Flynnom a Hiccupom. Pomôž jej s rozhodovaním, aby si vybrala toho pravého.
Hra - Elsa's Valentine's Little Cupid
Video sa načíta
Elsa sa chce počas Valentína zahrať na Amora lásky. Pomôžte jej s romantickým plánom, ktorý si pripravila pre jej sestru Annu a Kristoffra.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie