Valentín

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Hearts Connect

7.5.2020
85%
Hra - Hearts Connect
Tohtoročný Valentín mám síce už povedal svoje zbohom, to nám ale vôbec nebráni zahrať si túto roztomilú hru s krásnym grafickým kabátikom. Vašou úlohou bude pozbierať na hernom poli určitý počet srdiečok danej farby pred vypršaním všetkých ťahov. Za každý splnený level vám zamilovaný pár na…
Hra - Princess Valentines Day Catfish
V tejto hre si mladá princezná vyjde na rance s jedným z mládencov, s ktorým si už dlhšiu dobu píše. Bohužiaľ sa ale predtým nestihla upraviť a vyzerá trochu ... rozcuchane a neupravene. Pomôžeš našej mladej princeznej v starostlivosti o nej, aby bola opäť krásna a páčila sa? Urob jej makeup, vlasy…
Hra - Valentine Sweet Hearts Puzzle
Určite ste našli jedenkrát za život držiteľom v ruke dieliky puzzle, ktorí zložili všetky dílky, obdrželi výsledný obrázek. Si vašem zah zah zah puzzle zah puzzle zah Pozadie vlastnej fotografie nádherných kvetín s valentýnskym motivom. Kvetinová srdce čakajú vždy na vás.
Hra - Barbie's Date on Valentine's Day
Video sa načíta
Barbie sa chystá na Valentína a preto potrebuje nový účes a krásne romantické šaty. Pomôžte jej s výberom.
Hra - Baby Hazel Valentine Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte malej Hazel, aby si aj ona užila Valentín a vyberte pre ňu nové pekné oblečenie, ktoré by sa k tomuto sviatku hodilo najviac.

Valentine's Day New Look

18.2.2016
71%
Hra - Valentine's Day New Look
Video sa načíta
Pripravte slečnu na Valentína a postarajte sa o jej výber šiat a make-upu, ktorý by sa k nej hodil. Bude s výberom spokojná?
Hra - Elsa Valentine's Day Kiss
Video sa načíta
Elsa a Jack si chceli Valentína užiť osamote, avšak nečakane sa k nim pridali Kristoff a Anna. Pomôž im, aby si aj počas nepríjemnej návštevy svoj deň vychutnali prostredníctvom dlhého bozkávania. Zvládnete to?

Valentine Rose

16.2.2016
74%
Hra - Valentine Rose
Video sa načíta
Pripravte túto mladú krásku na rande, na ktoré sa potrebuje nachystať. Bude len na vás, ako ju upravíte. Dajte si záležať, budete ju líčiť, česať a obliekať.

Perfect Valentine's Look

16.2.2016
88%
Hra - Perfect Valentine's Look
Video sa načíta
Milujete deň zamilovaných a ešte radšej obliekate? Tak to neváhajte vziať do parády mladú slečnu, ktorá čaká na vaše módne rady. Vyberte jej make-up a oblečenie, aby mohla vyraziť za svojim priateľom.

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video sa načíta
Barbie sa nevie rozhodnúť medzi Kenom, Flynnom a Hiccupom. Pomôž jej s rozhodovaním, aby si vybrala toho pravého.
Hra - Elsa's Valentine's Little Cupid
Video sa načíta
Elsa sa chce počas Valentína zahrať na Amora lásky. Pomôžte jej s romantickým plánom, ktorý si pripravila pre jej sestru Annu a Kristoffra.
Hra - Fashion Studio Valentine Outfit
Video sa načíta
Vytvorte na Valentína najkrajší outfit, po ktorom by túžila každá žena. Najskôr si ho navrhnete, ušijete a nakoniec ho môžete vylepšiť jednotlivými doplnkami.

Elsa And Valentine's Day

12.2.2016
83%
Hra - Elsa And Valentine's Day
Video sa načíta
Elsa sa potrebuje prichystať na deň Svätého Valentína pretože ide na večeru so svojím partnerom. Vyberte pre ňu krásne šaty a doplnky.

Monkey GO Happy Hearts

12.2.2016
82%
Hra - Monkey GO Happy Hearts
Video sa načíta
Podarí sa vám nájsť všetky srdcia v tejto hre? Musíte klikať na rôzne predmety, aby ste ich mohli odhaliť. Dajte si záležať, pretože vy ste jediný, kto ich dokáže rozveseliť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)