Baby Hazel

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Baby Taylor Halloween House
Pomôžte našej obľúbené baby Hazel s prípravou na Halloweensku oslavu. Upracte spoločne s jej rodičmi dom a potom ho nazdobte strašidelnými ozdobami.
Hra - Princess Family Picnic Day
Mladá princezna dnes slaví narozeniny. Proto jí její maninka Elsa z pohádky Ledové království připraví tu nejlepší narozeninovou oslavu, jakou si jen může přát. Pomůžeš jim s přípravami? Obě princezny nejdříve vhodně oblékni a připrav na oslavu. Dokážeš to?

My Baby Care

22.7.2020
83%
Hra - My Baby Care
Rodičia sú preč a ty si dostala za úlohu postarať sa o svojho mladšieho bračeka. Dokážeš sa o neho postarať? Ako prvý na rade je kúpeľ. Pomôž bračekovi poriadne sa vykúpať. Potom sa oblečiete a môžete si spolu hrať. Pozor ale, braček je neposedný a moc rád rozhadzuje hračky.
Hra - Fruit Chocolate Cake Cooking
Dnes si spoločne trochu zapečieme. Urobíme si totiž lahodný tortu, ktorý si potom následne aj ozdobíme. Spoločne s našou kuchárkou prejdeme všetky dôležité časti pri výrobe cesta a torty samotného. Následne tortu upečieme a ozdobíme lahodnými ozdobami. Všetko za sprievodu príjemnej hudby. Tak hor sa…

Baking Apple Cake

9.5.2020
85%
Hra - Baking Apple Cake
Máte radi jablkový koláč? My teda rozhodne áno. Preto si dnes spoločne s mamičkou malé dievčatká Hazel spoločne pripravíme a upečieme. Najskôr je však nutné pripraviť prísady, urobiť cesto a potom ho vložiť do formy. Následne môžeme piecť a záverom tortu krásne ozdobíme. No nie je to nádhera? :)

Baby Hazel Easter Fun

13.4.2020
96%
Hra - Baby Hazel Easter Fun
Video sa načíta
V tento deň sa opäť budete spoločne s Hazel zabávať a pripravovať vajíčka a dekorácie na Veľkú noc. Pomôžte jej s tým a prežite s ňou tieto sviatky v pokoji.

Buche De Noel

11.4.2020
84%
Hra - Buche De Noel
Malé dievčatko Hazel dostala chuť na chutný tortu. Požiadala teda svoju mamičku, či ak by jej tortu neupakla. Pomôžeš mamičke upiecť ten najlepší čokoládovú tortu, ktorý kedy malé dievčatko Hazel jedla?
Hra - Baby Hazel Birthday Party
Máme tu ďalšiu roztomilú hru s našou obľúbenou baby Hazel. Tentoraz sa spoločne pozrieme na oslavu ich tretích narodenín. Pomôžete mamičke a Hazel s jej prípravou? Následne si všetci spoločne môžeme užiť krásnu oslavu narodenín.

Baby Hazel Kitchen Fun

23.3.2020
85%
Hra - Baby Hazel Kitchen Fun
Máme tu ďalší diel zo série hier malé Baby Hazel, tentoraz sa s Hazel a jej mladším bratom Mattom vydáme spoločne do kuchyne. Obaja rodičia sú totiž zaneprázdnení a Hazel stráži svojho brata. Ten ale dostane hlad a jeho staršia sestra sa preto rozhodne urobiť mu niečo dobré k jedlu. Pomôžeš malé…

Baby Hazel Garden Party

18.3.2020
85%
Hra - Baby Hazel Garden Party
Máme tu ďalší diel z veľmi úspešnej série maličké dievčatká Baby Hazel. Tentoraz sa malá Hazel rozhodla, že usporiada malú záhradnú párty pre svojich kamarátov. Pomôžeš malé Hazel s prípravami? Najskôr jej musíš obliecť a nalíčiť, potom pripraviť všetko potrebné, aby ste si na záver všetci mohli…
Hra - Baby Hazel Harvest Festival
Ďalšie pokračovanie úspešnej série príbehov a dobrodružstvo s malou Hazel. Tentoraz sa spoločne vydáme na slávnosti farmárčenie. Spoločne s Hazel budeme prežívať dobrodružstvá a akcie, ktoré na nej čakajú. Chceš byť súčasťou tejto parády? Tak hor sa do hry. Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.

Baby Hazel Newyear Bash

13.3.2020
85%
Hra - Baby Hazel Newyear Bash
V tomto ďalšom pokračovaní roztomilé série s malou dievčatkom Hazel sa teraz vydáme na nádhernú jachtu, kde prebiehajú oslavy nového roka. Malá Hazel sa na loď vydá so svojím otcom vďaka pozvanie svojho strýka. Pridaj sa k nim a prežite spoločne nádherné chvíle s ďalšími priateľmi a užite si…
Hra - Baby Hazel Grandparents Day
Malá Hazel so svojím bračekom sa rozhodli, že na medzinárodnej deň prarodičov urobia svojmu dedkovi a babke prekvapenie a pozvú ich na oslavu. Pomôž im pri príprave oslavy pre ich prarodičia a užite si krásne spoločné chvíle, na ktoré budú všetci radi spomínať.

Baby Hazel Eye Care

25.2.2020
80%
Hra - Baby Hazel Eye Care
Malá Hazel sa hrá na záhrade, keď v tom sa priženie piesočné tornádo a nebohej Hazel pristane veľa piesku v očiach. Pomôž malé Hazel s vyčistením a starostlivosťou o jej oči, aby bola zase v poriadku a mohla si opäť veselo hrať na záhradke.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie