Delfíni

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

My Dolphin Swoh 9NÁŠ TIP

14.7.2021
85%
Hra - My Dolphin Swoh 9
Pokračovanie úspešnej hernej série My Dolphin Show je tu. V tejto hre budete musieť svojimi kreatívnymi kúskami získať priazeň davu. Dokážete to?

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

15.7.2020
85%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta
Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

My Dolphin Show 6

29.6.2020
85%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta
V tejto hre budete predvádzať obrovskú vodnú show pre divákov. Budete ovládať vycvičeného delfína, ktorý vie parádne kúsky a triky. Na vás bude sa zakaždým trafiť do správnych miest.

MY DOLPHIN SHOW 1 HTML5

10.3.2020
80%
Hra - MY DOLPHIN SHOW 1 HTML5
V tejto hre budeš ovládať delfína, s ktorým budeš mať za úlohu vykonávať roztomilé kúsky v tvojom predstavení. Preskakuj cez tyče, Zrážajte farebné lopty alebo Proskakujte obručami. Za každý podarený kúsok získavaš skóre a rybičky, ktoré sa pripočítavajú k tvojmu hodnotenie. Dokážeš udržať publikum…

My Dolphin Show

9.11.2019
98%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta
V prvom diele super šikovnosť hry My Dolpin Show sa ocitnete priamo uprostred vodného vystúpenie krásneho delfína. Vašou úlohou je ovládať šípkami tohto vodného cicavca tak, aby robil čo najzaujímavejšie akrobatické kúsky a čo najviac zaujal svoje nadšené publikum.

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta
Zvládnete získať čo najviac bodov za triky, ktoré budete robiť s delfínom? Musíte byť presní, aby ste ohromili porotu. Za tieto body môžete získať body, za ktoré môžete kúpiť prevleky alebo iné zvieratá.

Ariel Dolphin Wash

24.10.2015
74%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video sa načíta
Ariel si všimla, že jej deflín sa necíti dobre. Pomôžte jej s jeho umytím a rozveselte ho zábavnou činnosťou.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video sa načíta
Elsa sa musí postarať o delfína, ktorý je zranený a aby sa v akváriu zabavil musí ho naučiť pár kúskom pre divákov. Pomôžte jej so samotným tréningom.

Dolphin Slacking

1.9.2015
73%
Hra - Dolphin Slacking
Video sa načíta
Pomôžte delfínovy, ktorý je celý deň, aby sa zabavil rozličnými aktivitami. Problém je však v tom, že ho nemôže vidieť jeho cvičiteľ. Pomôžete mu?

Baby Hazel Dolphin Tour

11.5.2015
81%
Hra - Baby Hazel Dolphin Tour
Video sa načíta
Baby Hazel a jej sesternica idú na výlet do aquária. Postarajte sa o obe, aby si tento výlet užili a stretli sa s delfínmi.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší parádny diel hry, v ktorej sa budete ako delfín predvádzať ľuďom. Vašou úlohou bude ukazovať rôzne atrakcie, balóniky, kruhy a podobne. Hlavne sa snažte získať čo najviac publika.

Through The Pacific

5.8.2014
75%
Hra - Through The Pacific
Video sa načíta
V hre Through The Pacific musíte pomôcť mladému delfínovi s vestou skrz celý oceán. Nezabúdajte sa vynoriť kvôli dýchaniu a tiež zožerte všetky ryby, ktoré stretnete, nech delfín nezostane hladný.

My Dolphin Show 4NÁŠ TIP

1.7.2014
94%
Hra - My Dolphin Show 4
Video sa načíta
Hier so zvieratami nie je nikdy dosť, obzvlášť tých s delfínmi. Máme tu pokračovanie skvelej hry My Dolphin Show, už štvrtý diel. Vyskúšaj si s delfínom rôzne triky, získavaj peniaze a kupuj si za ne skvelé nové oblečenie pre svojho delfína!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie