Raketa

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Intergalactic Fashion Show
Oblečte sa dobre aj do vesmíru. Princezné sa vydávajú na dobrodružnú výpravu do vesmíru a pri tejto príležitosti chcú urobiť nové kostýmy vesmírnych oblekov. Pomôžeš im v ich snažení?

Pluto Space Quest

13.6.2015
78%
Hra - Pluto Space Quest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto oddychovke bude dostať raketu na Pluto. Počas každého letu sa snažte vyzbierať čo najviac peňazí, ktoré vám poslúžia na nákup rozličných vylepšení. Vylepšenia vám umožnia nielen doletieť ďalej, ale i zdolať všetky prekážky.
Hra - Wonder Rocket 2 Halloween
Video sa načíta
Pripravte sa na dlhý let do vesmíru! Osedlajte túto raketu a snažte sa zo začiatku vyhnúť prekážkam a zbierať palivo. Neskôr, keď budete mať lepšie pancierovanie rakety, tak môžete bez problému preletieť prvými prekážkami. Za zarobené peniaze môžete vylepšovať váš stroj. Podarí sa vám doletieť až…

Into Space 2

19.10.2014
68%
Hra - Into Space 2
Video sa načíta
Pokračovanie úspešnej oddechovke je tu. Aj tentoraz musíš s raketou doletieť čo najvyššie, ideálne až na Mars. V tom ti pomáhajú všelijaká vylepšenia, ktoré zbieraš za body získané v predchádzajúcich misiách.

Into Space 3: Xmas Story

14.1.2014
90%
Hra - Into Space 3: Xmas Story
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší skvelý diel hry Into Space. 3. Diel tejto skvelej série sa nesie vo vianočnom duchu a vo vzduchu teda zbierate sladkosti a darčeky. Za sladkosti nakupujete vylepšenia a darčeky vám zase vylepšenia pomáhajú otvárať. Vo vzduchu môžete zbierať aj palivo pre raketku a prídavné trysky,…

Wonder Rocket

12.12.2013
69%
Hra - Wonder Rocket
Video sa načíta
Wonder Rocket je zábavná oddychová hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa s raketkou čo najvyššie do vesmíru. Raketku musíte postupne vylepšovať, aby ste tak získali viac paliva, väčšiu odolnosť či lepšie krídla, ktoré vám pomôžu pri ďalšom lete dostať sa vyššie a pozbierať viac peňazí.

Rocket Squirrel

25.10.2013
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je pomôcť veveričke pozbierať v každom kole všetky oriešky. Dôležitý pritom bude najmä dobrý postreh, kedže veverička sedí na rýchlej rakete. Raketu je možné za pomoci lán prichytiť na pevné body a tým vyzbierať všetky oriešky v ich okolí.

Run From the Sun

8.10.2013
73%
Hra - Run From the Sun
Video sa načíta
Run From the Sun je vesmírna postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou utiecť pred približujúcim sa slnkom. Vaša raketa však dokáže na jeden krát preletieť len určitú vzdialenosť, preto musíte zastavovať na rôznych planetách a doplňovať tak postupne spotrebovaný kyslík.

Rocket Launchers

1.10.2013
80%
Hra - Rocket Launchers
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu odpáliť raketu tak, aby doletela až ku ovciam. Najlepšie bude, keď po ceste ešte vyzbierate hviezdičku. Pomocou myši nastavte uhol a silu, ktorou raketa poletí a keď vo vzduchu stlačíte ľavé tlačidlo, tak raketa doletí tam, kam ste mierili. Podarí sa vám…

Fly Hard

10.8.2013
90%
Hra - Fly Hard
Video sa načíta
So svojou raketou Výlet do nebies, stretneš vrtuľníky, lietadlá, vesmírne ružice a nakoniec mimozemšťanmi. Podarí sa ti pokoriť výšku 15 kilometrov? K dispozícii máš mnoho vylepšení, ktorá kupuješ za peniaze dostávanie za každý let.

Lost Space

10.2.2013
74%
Hra - Lost Space
Video sa načíta
Hra Lost Space dokonale preverí vašu zručnosť, ale i rýchlosť reakcií. V hre budete ovládať raketu, s ktorou je potreba pozbierať zlaté hviezdy a bezpečne sa dostať k pristávacej plošine. Pritom dbajte predovšetým nato, aby ste mali dostatok paliva a životov, ktoré sa vám míňajú akonáhle narazíte do…

Helirocket

10.12.2012
79%
Hra - Helirocket
Video sa načíta
V postrehovej hre Helirocket budete mať za úlohu dopraviť malú raketu na koniec levelu až k nepriateľskej základni. Let rakety je nutné neustále vyvažovať tak, aby ste sa vyhli všetkým prekážkam. Po ceste môžete navyše zbierať rôzne bonusy, ktoré spomalia čas alebo vám pridajú body.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie