Slova

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Kitty Scramble

5.11.2020
86%
Hra - Kitty Scramble
Pomôžte mačičke nájsť všetky anglické slovíčka v tejto vzdelávacej hre. Štyrmi smermi hľadajte a označujte slovíčka, ktoré sa potom ukážu v hornom paneli. Dokážete nájsť všetky slovíčka?

Word Cookies Online

22.5.2020
88%
Hra - Word Cookies Online
V tejto hre bude vašou úlohou nájsť všetky anglické slovíčka a to v každom z mnohých pripravených levelov. Nejedná sa však o žiadne ťažké výrazy, ale o jednoduché slovíčka, takže je uhádne snáď úplne každý :). Ak by si si predsa len nevedela rady, môžeš si za peniažky kúpiť nápovedu, ktorá ti…

Word Search Pictures

7.4.2020
85%
Hra - Word Search Pictures
Zapnúť mozgové závity, túto hru a hor sa do hľadania anglických slovíčok v tejto osemsmerovke. Nebojte sa, nie sú tu žiadne ťažká slovíčka. Ovšem niektoré levely vaše mozgové závity ľahko potrápi. Tak hor sa do toho. Kto ich nájde najviac?

Text Twist 2

30.9.2016
70%
Hra - Text Twist 2
Video sa načíta
Máme to parádny hru, v ktorej budete mať niekoľko písmen. Z týchto písmeniek musíte vytvoriť čo najviac anglických slovíčok.

Word Search Animals

2.6.2016
70%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta
Nájdite v tejto osemsmerovke všetky zvieratká, ktoré sú v pravom stĺpci. Zvládnete prejsť všetky kolá?

Word Search

6.2.2016
73%
Hra - Word Search
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú osemsmerovku, v ktorej hľadáte anglické slová. V každom kole máte daný počet slov, ktoré máte nájsť a obmedzený čas.

Word Tris

14.7.2015
71%
Hra - Word Tris
Video sa načíta
Všetci z Vás, ktorí ovládate angličtinu sa pokúste vytvoriť čo najviac slov z písmen, ktoré Vám budú ponúknuté. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nedostanete do ďalšieho kola. Vždy sú pevne dané podmienky.

Words All Around

3.3.2015
71%
Hra - Words All Around
Video sa načíta
Dokážete v časovom limite nájsť čo najviac anglických slovíčok? Možno sa naučíte aj nové slová, čo bude veľkým prínosom.

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
V úlohe spidermana máte za úlohu poraziť nebezpečného protivníka. Bojovať proti nemu však budete slovami, pretože musíte vytvárať anglické slová z písmen. Navyše máte aj bonusové kolo, kde písmená len dopĺňate do slov.

Superkvíz

13.5.2014
70%
Hra - Superkvíz
Video sa načíta
Vedomostná hra, v ktorej sa snažíte za pomoci písmen uhádnuť odpoveď na danú otázku. Za každé správne uhádnuté písmenko získate body a za nesprávnu odpoveď prídete o jeden balónik. Akonáhle prídete o všetky, tak prehrávate.

Typeasaurus

3.5.2014
86%
Hra - Typeasaurus
Video sa načíta
Ak máte dostatočne veľký slovník na anglické slovíčka, potom si zahrajte hru Typeasaurus. Cieľom je písať slová, ktoré obsahujú zobrazená písmená. Čím dlhšie slovo bude, tým ďalej dobehnete.

Hangman Flash

24.4.2014
72%
Hra - Hangman Flash
Video sa načíta
Tipovanie písmen, ale aj logický úsudok a znalosť pár anglických slov, potrebujete v hre Hangman Flash, aby ste sa dostali čo najďalej. Samozrejme je potreba aj trocha šťastia. Hádajte jednotlivé písmená a snažte sa poskladať celé slová.

Word Quest

17.3.2014
78%
Hra - Word Quest
Video sa načíta
Pre znalcov angličtiny bude hra Word Quest určite výzvou. Náhodne si vylosujte písmená a následne sa pokúsite skladať slová. Pri tvorbe slov máte pomôcku, pretože akonáhle napíšete slovo ktoré existuje, objaví sa zelená značka.

Word Search 2000

18.1.2014
77%
Hra - Word Search 2000
Video sa načíta
Máme tu pre vás skvelú osemsmerovku, v ktorej si budete mať možnosť vybrať tému, na ktorú budete hľadať slová. Stačí stlačiť šípku, označiť tému a hurá na to.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie