Golf

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Crazy GoldFish

17.3.2022
96%
Hra - Crazy GoldFish
Dostaňte rybku na čo najmenej pokusov do akvária. Ľavým tlačidlom vyberte smer a potom aj silu odpalu. Hru ovládate myšou.

Mini Golf Funny

26.1.2022
87%
Hra - Mini Golf Funny
Zábavný minigolf, v ktorom musíte dostať loptičku do jamky a pritom všetko zvládnuť skôr, než vám vyprší časový limit. Hru ovládate myšou.

Minigold Tour

23.12.2021
90%
Hra - Minigold Tour
Dostaňte loptičku do jamky na čo najmenej pokusov a vyhrajte súťaž v golfovom multiplayerovom turnaji.

Dig Out Miner Golf

10.3.2020
85%
Hra - Dig Out Miner Golf
Dnes si dáme jednu logickú hračku. V tejto hre budete hrať golf, avšak trochu netradičným spôsobom. Budete musieť odstraňovať hlinu tým spôsobom, aby sa loptička vplyvom gravitácie dokutálel až do jamky. Najskôr budete používať iba odstraňovanie hliny, neskôr musíte aj používať rôzne pomôcky a…

Swing Swing Golf

23.10.2015
65%
Hra - Swing Swing Golf
Video sa načíta
Zahrajte si skvelý golf, kde máte len päť pokusov na to, aby ste dostali loptičku na plošinu s jamkou. Plošina sa rôzne zmenšuje a pohybuje.

Gem Golf 2

5.8.2015
76%
Hra - Gem Golf 2
Video sa načíta
Zahrajte si spolu s mladým dievčaťom golf a trafte v každom kole loptičku do jamky označenej vlajkou. Pritom sa musíte snažiť vyzbierať všetky drahokamy, ktoré sa v každom kole nachádzajú. Aby ste získali dostatok bodov, pokúste sa každé kolo dokončiť na čo najmenší počet úderov.

Galaxy Golf HD

3.6.2015
75%
Hra - Galaxy Golf HD
Video sa načíta
Máme tu parádnu golfovú hru, ktorú budete hrať na planétach vo vesmíre. Vždy sa musíte snažiť dostať loptičku do jamky na čo najmenej pokusov.

Mini Putt Garden

2.6.2015
75%
Hra - Mini Putt Garden
Video sa načíta
V tejto športovej hre si môžete zahrať zaujímavý minigolf. V každom kole budete mať za úlohu trafiť loptičku do lamky na čo najmenší počet úderov. Pritom sa snažte pozbierať všetky vzácne drahokamy, za ktoré získate body navyše.

Mini World of Golf Ball

28.5.2015
76%
Hra - Mini World of Golf Ball
Video sa načíta
Výborná hra, kde si zahrajte minigolf na zákerných jamkách. Bude na vás čakať mnoho prekážok, ktoré musíte prekonať. Snažte sa trafiť jamku na čo najmenej pokusov.

Mini Golf Wild West

5.3.2015
80%
Hra - Mini Golf Wild West
Video sa načíta
Zahrajte si mini golf na divokom západe, táto unity3D hra vás určite pobaví. Všetko sa ovláda iba myšou, nastavte si balónik, určte silu, ktorou poletí a je to. Dokážete každý balónik dostať na čo najmenší počet pokusov? Tiež si môžete užiť peknú hudbu.

Crazy Golfish

20.10.2014
60%
Hra - Crazy Golfish
Video sa načíta
Zahrajte si minigolf so zlatou rybkou. Rybku musíte dostať do akvária na čo najmenej pokusov. Dávajte si však pozor na mnoho prekážok, ktoré vás môžu rozkrojiť alebo nabodnout.

Mini Putt 3

3.9.2014
59%
Hra - Mini Putt 3
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru minigolf a staňte sa najlepším hráčom. Princíp hry je jednoduchý po poležení loptičky na zem ju musíte trafiť do jamky a to s najnižším počtom pokusov. Každé kolo je náročnejšie a musíte zvoliť inú taktiku.

Velikonoční golf

23.4.2014
88%
Hra - Velikonoční golf
Video sa načíta
Veľkonočné golf je veľmi zábavná hra, v ktorej sa budete snažiť s zajačikom pozbierať čo najviac vajíčok na každej jamke a pritom sa trafiť do jamky na čo najmenej pokusov. Podarí sa vám to?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie