Golf

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Dig Out Miner Golf

10.3.2020
85%
Hra - Dig Out Miner Golf
Dnes si dáme jednu logickú hračku. V tejto hre budete hrať golf, avšak trochu netradičným spôsobom. Budete musieť odstraňovať hlinu tým spôsobom, aby sa loptička vplyvom gravitácie dokutálel až do jamky. Najskôr budete používať iba odstraňovanie hliny, neskôr musíte aj používať rôzne pomôcky a…

Swing Swing Golf

23.10.2015
65%
Hra - Swing Swing Golf
Video sa načíta
Zahrajte si skvelý golf, kde máte len päť pokusov na to, aby ste dostali loptičku na plošinu s jamkou. Plošina sa rôzne zmenšuje a pohybuje.

Gem Golf 2

5.8.2015
76%
Hra - Gem Golf 2
Video sa načíta
Zahrajte si spolu s mladým dievčaťom golf a trafte v každom kole loptičku do jamky označenej vlajkou. Pritom sa musíte snažiť vyzbierať všetky drahokamy, ktoré sa v každom kole nachádzajú. Aby ste získali dostatok bodov, pokúste sa každé kolo dokončiť na čo najmenší počet úderov.

Galaxy Golf HD

3.6.2015
75%
Hra - Galaxy Golf HD
Video sa načíta
Máme tu parádnu golfovú hru, ktorú budete hrať na planétach vo vesmíre. Vždy sa musíte snažiť dostať loptičku do jamky na čo najmenej pokusov.

Mini Putt Garden

2.6.2015
75%
Hra - Mini Putt Garden
Video sa načíta
V tejto športovej hre si môžete zahrať zaujímavý minigolf. V každom kole budete mať za úlohu trafiť loptičku do lamky na čo najmenší počet úderov. Pritom sa snažte pozbierať všetky vzácne drahokamy, za ktoré získate body navyše.

Mini World of Golf Ball

28.5.2015
76%
Hra - Mini World of Golf Ball
Video sa načíta
Výborná hra, kde si zahrajte minigolf na zákerných jamkách. Bude na vás čakať mnoho prekážok, ktoré musíte prekonať. Snažte sa trafiť jamku na čo najmenej pokusov.

Mini Golf Wild West

5.3.2015
80%
Hra - Mini Golf Wild West
Video sa načíta
Zahrajte si mini golf na divokom západe, táto unity3D hra vás určite pobaví. Všetko sa ovláda iba myšou, nastavte si balónik, určte silu, ktorou poletí a je to. Dokážete každý balónik dostať na čo najmenší počet pokusov? Tiež si môžete užiť peknú hudbu.

Crazy Golfish

20.10.2014
60%
Hra - Crazy Golfish
Video sa načíta
Zahrajte si minigolf so zlatou rybkou. Rybku musíte dostať do akvária na čo najmenej pokusov. Dávajte si však pozor na mnoho prekážok, ktoré vás môžu rozkrojiť alebo nabodnout.

Mini Putt 3

3.9.2014
59%
Hra - Mini Putt 3
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru minigolf a staňte sa najlepším hráčom. Princíp hry je jednoduchý po poležení loptičky na zem ju musíte trafiť do jamky a to s najnižším počtom pokusov. Každé kolo je náročnejšie a musíte zvoliť inú taktiku.

Velikonoční golf

23.4.2014
88%
Hra - Velikonoční golf
Video sa načíta
Veľkonočné golf je veľmi zábavná hra, v ktorej sa budete snažiť s zajačikom pozbierať čo najviac vajíčok na každej jamke a pritom sa trafiť do jamky na čo najmenej pokusov. Podarí sa vám to?

Mini Golf Islands

4.2.2014
78%
Hra - Mini Golf Islands
Video sa načíta
Aké sú Vaše golfové schopnosti zistíte v hre Mini Golf Islands. V mnohých kolách, ktorých náročnosť sa lineárne zvyšuje, si môžete vyskúšať, ako to v golfe funguje. Starostlivo mierte a premyslite všetky odrazy, pretože hrozí, že loptičku pošlete mimo hraciu plochu.

Fluffy Golf

3.2.2014
86%
Hra - Fluffy Golf
Video sa načíta
Golf je hra pre všetkých a pod titulom Fluffy Golf nájdete skutočne originálne poňatie. Cieľom je odohrať všetky jamky čo najlepšie. Odpaľovať však nebudete loptičku, ale malú ovcu, ktorá je pripravená na konfrontáciu so všetkými prekážkami.
Hra - Dora Star Mountain Mini Golf
Video sa načíta
Milovníci športu si môžu s Dorou aj zašportovať. Stačí zobrať golfové palice a môžete vyraziť na green. Cieľom je samozrejme odpáliť loptičku do jamky, nie vždy sa Vám to podarí na prvý pokus, takže starostlivo mierte a sústreďte sa.

Squibballs Hole In One

16.1.2014
71%
Hra - Squibballs Hole In One
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať golf, ale trošku inak. Na začiatku budete nastavovať, ako bude vyzerať vaša loptička. Myšou nastavíte uhol a medzerníkom nastavujete silu úderu. Po ceste vás bude čakať veľa prekážok. Podarí sa vám odpáliť balónik čo najďalej?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)