Baseball

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Baseball Kissing

16.3.2020
80%
Hra - Baseball Kissing
V tejto roztomilej hre bude tvojou úlohou bozkávať sa so svojou milovanou láskou, musíš si však ale dávať dobrý pozor, aby ťa nikto neukázalo, pretože vaša láska je tajná a nesmie o nej nikto vedieť. Musíš preto dávať dobrý pozor a sledovať, či ak sa niekto nepozerá. Cieľom kola je naplniť Laskomer,…

Backyard Sports

25.10.2012
70%
Hra - Backyard Sports
Video sa načíta
Vyskúšajte si zahrať americký baseball v skvelej športovej hre Backyard Sports a splňte všetky zadané úlohy. Splnenie jednotlivých úloh vám pridá nielen body, ale posunie vás i k ďalšej a náročnejšej úlohe. Celý váš úspech bude záležať od rýchlych reakcii a dobrého postrehu.

Power Swing

26.4.2012
82%
Hra - Power Swing
Video sa načíta
Vyberte si svoju hernú postavu a zahrajte si baseball trochu inak v hre Power Swing. Vašou úlohou bude odpáliť loptičku, ktorá na vás letí a to tak, aby ste súpera zhodili z plošiny, na ktorej obaja stojíte. Avšak aj súper vás môže zhodiť, ak nestihnete ním nahodené loptičky včas odpáliť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie