Bozkávanie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Bedroom Kissing 2

25.3.2020
80%
Hra - Bedroom Kissing 2
Táto jednoduchá hračka rozpráva o mladom zamilovanom páru, ktorý sa veľmi rád bozkáva. Ty musíš Naplniť Laskomer tým, že budeš odrážať všetky negatívne efekty brániace páru v ich milosných povinnostiach. Musíš zabaviť mladšieho brata, odohnať kamarátmi či vypnúť telefón, ak zvoní. Hru ovládaš myšou.

Baseball Kissing

16.3.2020
80%
Hra - Baseball Kissing
V tejto roztomilej hre bude tvojou úlohou bozkávať sa so svojou milovanou láskou, musíš si však ale dávať dobrý pozor, aby ťa nikto neukázalo, pretože vaša láska je tajná a nesmie o nej nikto vedieť. Musíš preto dávať dobrý pozor a sledovať, či ak sa niekto nepozerá. Cieľom kola je naplniť Laskomer,…
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video sa načíta
Pomôžte Jasmíne a Aladinovi, aby sa mohli spoločne bozkávať. Uchráň ich pred tým, aby ich niekto spoločne videl. Zvládneš to?

Nick and Judy Kissing

3.5.2016
70%
Hra - Nick and Judy Kissing
Video sa načíta
Nick a Judy taja svoju lásku a preto nechcú, aby o nej ktokoľvek vedel. Pomôž im, aby ich u bozkávania nikto nevidel.
Hra - Monster High After School Party
Video sa načíta
Draculaura si našla nového chlapca a nechce, aby sa o tom niekto dozvedel. Preto sa môžu bozkávať len v tedy, ak ich nikto nevidí. Pomôžeš im?
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta
Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať aj na verejnosti. Problém je v tom, že ich nemôžu vidieť i priatelia. Podarí sa vám im splniť želanie?

Barbie Halloween Kissing

8.11.2015
58%
Hra - Barbie Halloween Kissing
Video sa načíta
Barbie by sa chcela bozkávať s kenom počas Halloweenu, problém je však v tom, že ich nikto z prítomných nesmie vidieť. Zabezpečte im súkromie a vyhnite sa nepriateľským pohľadom.
Hra - My Little Pony Equestria Sweet Kiss
Video sa načíta
Twilight miluje jedného chlapca, s ktorým si rozumie aj Pinkie. Pomôžte Twilight, aby sa s ním bozkávala počas neprítomnéhpohľadu Pinkie a iných. Podarí sa vám to?

Kissing During Work

20.10.2015
53%
Hra - Kissing During Work
Video sa načíta
Anna má v práci problém pretože miluje svojho kolegu Tima a rada by sa s ním bozkávala, problém je však v tom, že ju nesmie pri ňom vidieť jej šéf. Pomôžte jej, aby ju nevidel a nikto nedostal vyhadzov.

Tom Cat Love Kiss

18.10.2015
77%
Hra - Tom Cat Love Kiss
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre je bozkávať sa a nebyť pristihnutí. Myslíte si, že to zvládnete? Musíte si dávať veľký pozor.

Super Barbie Kissing

14.10.2015
63%
Hra - Super Barbie Kissing
Video sa načíta
Super Barbie sa zamilovala do super Kena o ich vzťahu a náklonnosti sa nemôže dozvedieť jej sestra. Pomôžte im, aby sa bozkávali počas neprítomného pohľadu jej mladšej sestry.

Elsa Wedding Kiss

13.10.2015
79%
Hra - Elsa Wedding Kiss
Video sa načíta
Elsa by sa chcela so svojím partnerom bozkávať ešte pred svadbou, avšak v jej kráľovstve je to zakázané. Doprajte jej trošku rozkoše so svojim nastávajúcim a postarajte sa o to, aby ich nikto nevidel.
Hra - Tom & Angela Wedding Kiss
Video sa načíta
Angela a Tom sa vzali a na vás bude nechať ich bozkávať, čo ale nebude jednoduché. Nesmú byť pristihnutí. Myslíte si, že to zvládnete?

Minion Love Kiss

28.8.2015
65%
Hra - Minion Love Kiss
Video sa načíta
Jeden Mimoň sa zamiloval do hasiaceho hydrantu a chcel by s ním stráviť celý život, avšak predtým si musí overiť jeho lásku dlhými bozkami. Pomôžte im, aby ich nikto nevidel.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)