Budovanie cesty

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Snail Bob 8 Island Story

31.12.2014
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať slimáka menom Bob v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte si poradiť s rozličnými prekážkami a nepriateľmi. Dôležité bude nielen logické myslenie, ale i rýchle reakcie a dobrý postreh.
Hra - Dibbles 4: Christmas Crisis
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu, už štvrtý diel tejto logickej hry. Vašou úlohou bude bezpečne prepraviť mravčieho kráľa. Budete musieť zdolať veľa prekážok, takže musíte obetovať aj niekoho z družiny. Podarí sa vám ho zakaždým dopraviť na miesto?

IQ Marathon

15.8.2014
83%
Hra - IQ Marathon
Video sa načíta
Ak máte radi logické hry, túto rozhodne oceníte tiež! Budete pomáhať kravičke dostať sa až k poháru. Takže rozmiestnite šípky do poľa a naveďte ich až k poháru. Neskôr to nebude tak jednoduché. Zvládnete všetky levely?

Rail Roads

1.8.2014
70%
Hra - Rail Roads
Video sa načíta
Dokážete si poradiť so stavbou koľají pred idúcim vlakom? Je nutné, aby ste ho nenechali vykoľajiť a tiež nesmie naraziť do stromu či inej prekážky. Ako si s touto úlohou dokážete poradiť?

Hungry Insects

27.7.2014
83%
Hra - Hungry Insects
Video sa načíta
Hungry Insects je logická hra, v ktorej budete kŕmiť hmyz. Musíte rozmiestniť prvky tak, aby sa ohavný šváb dostal až k jedlu, ktoré okamžite spracuje. Na začiatku to bude ľahké, ale neskôr sa aj zapotíte.

Apple Harvest 2

29.3.2014
87%
Hra - Apple Harvest 2
Video sa načíta
Zahrajte si túto bezchybnú logickú hru, v ktorej budete robiť cestu pre jablká. Vašou úlohou ich bude dopraviť do správnych krabíc podľa farby. Iba ľavým tlačidlom myši musíte namaľovať dráhu pre jablká. Podarí sa vám vyriešiť každý level?

The Right Way

17.2.2014
78%
Hra - The Right Way
Video sa načíta
Tento nový robot je testovaný na testovacej dráhe. Vašou úlohou ho bude správne nasmerovať tak, aby vždy dorazil k teleportu, ktorý ho prenesie do iného levelu. Zvládnete ho zakaždým dostať na miesto?

Blockgineer 2

3.2.2014
76%
Hra - Blockgineer 2
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou dopraviť guličku až do dverí. Budete mať k tomu geometrické tvary a ďalšie rôzne pomôcky. Neskôr to bude náročnejšie, pretože bude viac guličiek a viac dverí.

Go Home Ball 2

2.1.2014
78%
Hra - Go Home Ball 2
Video sa načíta
Cieľom hry Go Home Ball 2 je dopravenie guličky do jednofarebnej jamky. Pomôcť si môžete tromi schopnosťami, ktoré sa dajú prepínať. V prípade viacerých guličiek ich musíte dopraviť do jamiek s rovnakými farbami. Dokážete vždy dopraviť guľôčku na miesto určenia?

Snail Bob 6 Winter Story

22.12.2013
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video sa načíta
Snail Bob k nám prichádza v ďalšom pokračovaní série, ktoré sa volá Snail Bob 6 Winter Story. V tomto diele sa ocitnete v krutej zime, ktorá mu nerobí dobre. Preto sa snažte čo najrýchlejšie vyriešiť jednotlivé hádanky, aby ste slimáka dostali do domčeka.

Snail Bob 5: Love StoryNÁŠ TIP

15.11.2013
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video sa načíta
Máme tu opäť nášho slimáčika Boba a s ním aj hŕbu dobrodružstiev! Čaká na vás niekoľko desiatok úrovní, v ktorých budete musieť prekonať mnoho zákerných prekážok. Odmena vás však neminie, vaša cesta totiž smeruje k vašej milovanej.

Rats

31.10.2013
80%
Hra - Rats
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou pomáhať malému krysímu robotovi sa dostať až k syru. Pomocou myši otáčajte potrubia tak, aby sa vždy k nemu dostal. Na začiatku to bude jednoduché, ale neskôr to bude náročnejšie. Zvládnete vyriešiť všetky levely?

Robot Go Home

26.10.2013
80%
Hra - Robot Go Home
Video sa načíta
Cieľom hry Robot Go Home je dostať strateného robota k teleportačnej plošine. Po ceste si musíte však poradiť s množstvom prekážok a vyhnúť sa vražedným laserom. Kedže robota i prekážky ovládate za pomoci myši, dôležité budú rýchle reakcie a správne načasovanie.

Mouse House

21.9.2013
88%
Hra - Mouse House
Video sa načíta
Pomôžte malej myšičke dostať sa k syru. Kliknite na spiacu mačku, ktorá syr pustí a potom už len musíte doviezť syr až k myši. Klikajte na predmety, ktoré zmiznú. Môžete ich aj obnoviť. Zdá sa to jednoduché, ale musíte ešte po ceste vyzbierať zlaté hviezdičky. Zvládnete zakaždým malú myšku nakŕmiť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie