Youda

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Youda Marina

22.12.2014
78%
Hra - Youda Marina
Video sa načíta
Parádna strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu vybudovať prístavné rekreačné stredisko is prístavom. Do prístavu budú jazdiť hostia a vy sa o ne musíte postarať. Podarí sa vám rozbehnúť podnikanie?

Youda Survivor

1.2.2014
88%
Hra - Youda Survivor
Video sa načíta
Youda Survivor je skvelá hra, v ktorej budete hrať za mladého chlapíka, ktorý stroskotal na pustom ostrove. V každom leveli budete mať úlohy, ktoré musíte splniť. Budete obmedzený časom, takže postreh a rýchlosť budú na mieste.

Youdovo Zlatnictví

16.2.2013
85%
Hra - Youdovo Zlatnictví
Video sa načíta
Predajcovia šperkov majú veľmi zaujímavú prácu. Ich úlohou je vyrobiť najlepšie šperky, ktoré sa budú predávať za vysoké ceny. Šperky je potrebné vyrobiť úplne presne podľa požiadaviek, čo bude tiež Vašou úlohou v tejto hre. Budete sa zaoberať výrobou prsteňov, náramkov, náušníc a ďalších šperkov.…

Youda Farmer

19.1.2013
89%
Hra - Youda Farmer
Video sa načíta
Staňte sa úspešným pestovateľom a chovateľom vo veľmi podarené farmárske stratégii, v ktorej budete musieť plánovať aj veľa dopredu premýšľať, aby Vaše hospodárstvo bolo úspešné. Hrou vás budú sprevádzať jednotlivé úlohy ale aj veľká miera slobodného rozhodovania, čo podniknúť s zarobenými peniazmi,…

Youda Farmer 2

17.1.2013
86%
Hra - Youda Farmer 2
Video sa načíta
Druhé pokračovanie skvelej farmárske hry, v ktorej budujete farmu od ničoho. Vaším najväčším odberateľom je blízke mestečko a na vás je, aby ste zásoby dodali čo najskôr.

Youda Safari

1.6.2012
79%
Hra - Youda Safari
Video sa načíta
Dokážete sa postarať o vlastné safari zoo? Hlavnou úlohou bude správne a rýchlo vykonávať návštevníkov a ukazovať im krásna exotické zvieratá. Keď sa Vám dobre povedie, budete si môcť zoologickú záhradu aj vylepšovať a rozširovať.

Youda Farmer 3

30.5.2012
90%
Hra - Youda Farmer 3
Video sa načíta
Je tu ďalší z výborných farmárskych hier, ktoré si určite užijete. Tentokrát sa ocitnete v zimnom období, kde budete hospodáriť s drevom a aj nevyhnutnými zásobami.

Youda Sushi Chef

7.3.2012
93%
Hra - Youda Sushi Chef
Video sa načíta
Ďalšie zo skvelých hier, v ktorej budete variť a čo najrýchlejšie plniť priania svojich zákazníkov. Tentoraz máte za úlohu vyrábať exotické sushi. Začnete s jednoduchými tromi druhmi a postupom času bude výroba čím ďalej náročnejšie. Dôležité je nepliesť si ingrediencie a včas dopĺňať zásoby.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)