Hello kitty

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Hello Kitty Summer Break
Video sa načíta
Mačička Kitty potrebuje trochu zmeniť vizáž na leto. Dokážete jej pomôcť s vytvorením novej image? Môžete kombinovať mnoho prvkov, ktoré by mali vo výsledku ladiť dohromady.
Hra - Hello Kitty's Pink iPhone
Video sa načíta
Hello Kitty dostala nový iPhone, avšak má to malý háčik. Všetky časti sú rozmiestené po jej domčeku, pomôžte jej ich nájsť!

Hello Kitty Prom Prep

26.6.2015
62%
Hra - Hello Kitty Prom Prep
Video sa načíta
Hello Kitty sa chce v dnešný deň zúčastniť plesu preto potrebuje nové šaty. Pomôž jej ich vytvoriť a rôzne skombinovať, aby medzi ostatnými vynikla.
Hra - Hello Kitty Hide And Seek
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s Hello Kitty a jej kamarátmi hru na schovávačku a pomôžte každému s hladaním hráčov. Podarí sa vám každého nájsť?

Hello Kitty City Ride

4.3.2015
77%
Hra - Hello Kitty City Ride
Video sa načíta
Pokúste sa prejsť všetky nástrahy na zvlnenej trati a ešte pozbierajte čo najviac ružových mašličiek. Dokážete sa dostať do cieľa vo všetkých kolách?

Hello Kitty Pexeso 2NÁŠ TIP

10.12.2014
80%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video sa načíta
Máme tu skvelé pexeso na tému Hello Kitty. Máte túto tému radi? Hra vám ponúkne aj niekoľko obtiažností. Hľadať tak môžete medzi 12, 20 alebo 30 kartičkami.

Hello Kitty Cross Stitch

11.11.2014
58%
Hra - Hello Kitty Cross Stitch
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vyšiť obrázok s Hello Kitty a jej kamarátmi. K tomu budete potrebovať nite, ktoré nájdete na pravom boku. Stačí sa riediť podľa jednotlivých farieb a vznikne vám nádherný obrázok.

Hello Kitty Laundry Day

13.10.2014
76%
Hra - Hello Kitty Laundry Day
Video sa načíta
Kitty si zašpinila pri hraní svoje šaty, preto jej musíte pomôcť s praním, sušením a žehlením. Pomôžte Hello Kitty, aby si mohla obliecť krásne čisté šaty?

Hello Kitty MahjongHra na skóreHra o medaily

6.10.2014
76%
Hra - Hello Kitty Mahjong
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej budete z pyramídy odoberať vždy dve rovnaké kocky. Na výber máte 3 typy pyramíd, ktoré majú rozdielny počet kociek. Ak sa zaseknete, môžete 3x zamiešať rozloženie kociek.
Hra - Hello Kitty House Makeover
Video sa načíta
Hello Kitty prídu navštíviť dve kamarátky, avšak doma má veľký neporiadok. Pomôžte jej upratať domček a nakoniec ho ozdobiť novými doplnkami a farbami.
Hra - Boutique Character Color Plate
Video sa načíta
Vymaľujte si postavičky z rozličných animovaných filmov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Hello Kitty, Dora a iní.
Hra - Sweet Kitty Chamber Decoration
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vyzdobiť tri obrovské miestnosti v tejto veľkej vile. Zapojte fantáziu a vyzdobte si ich podľa vašich predstáv.

Hello Kitty Gear

9.2.2014
71%
Hra - Hello Kitty Gear
Video sa načíta
Táto mladá slečna má rada Hello Kitty natoľko, že ju nosí úplne všade na sebe. Začnite najskôr líčením a potom ju oblečte do Hello Kitty súpravičky. Vyberte jej to, čo jej podľa vás najviac pristane.
Hra - Hello Kitty Beauty Secrets
Video sa načíta
Máte radi Hello Kitty? Tak v tom prípade, by ste si nemali nechať ujsť hru Hello Kitty Beauty Secrets, kde modelke vyberiete kozmetiku značky Hello Kitty, potom jej upravíte vlasy, vyberiete vhodný účes a nakoniec jej môžete vybrať oblečenie a doplnky v štýle Hello Kitty.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie