Hello kitty

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Hello Kitty Bathroom

6.9.2013
73%
Hra - Hello Kitty Bathroom
Video sa načíta
Máte radi Hello Kitty? A čo by ste povedali na to, keby ste si mohli zariadiť svoju vlastnú kúpeľňu v jej štýle? Zahrajte si i vy Hello Kitty Bathroom a vytvorte si svoju originálnu kúpeľňu.
Hra - Hello Kitty Apples And Bananas Cupcakes
Video sa načíta
Máte rady sladké? A kto nemá? Upečte si výborné košíčky s Hello Kitty. Najskôr musíte urobiť poriadne cesto, takže pridávajte ingrediencie do misy a miešajte. Keď bude hotové, tak ho rozlejete do nádobiek, ktoré potom strčíte do rúry. V momente dopečenia ich môžete vyzdobiť.
Hra - Hello Kitty Veggi Drive
Video sa načíta
Máme tu skvelú hru pre dievčatá a najmenších hráčov! V tejto hre budete mať za úlohu dostať sa vždy k obrázku Hello Kitty. V ceste vám však budú stáť prekážky: ovocie či zelenina. V každom leveli však existuje cestička, ktorou sa môžete k obrázku dostať.
Hra - Hello Kitty Strawberry Cheese Cake
Video sa načíta
Pripravte si vlastný lahodný Cheese Cake!! K dispozícii budete mať všetky ingrediencie, ktoré budete postupne pridávať do misy a nakoniec ich zmiešate. Následne zmiešanú zmes prelejete z misky do pekáča a vložíte do rúry.
Hra - Hello Kitty miska na polévku
Video sa načíta
Všetkým, ktorí majú radi mačičku Hello Kitty sa iste bude páčiť táto dekoračná hra, v ktorej si budete môcť podľa svojich predstáv vyrobiť vlastné mištičku na polievku. Zvoľte si svoju obľúbenú farbu, ktorú chcete aby mala miska, tanierik aj lyžica. Vyberte zo zaujímavých vzorov a samozrejme…

Hello Kitty Fan Shoe

26.10.2012
77%
Hra - Hello Kitty Fan Shoe
Video sa načíta
Táto hra sa bude páčiť hlavne tým najmenším milovníčkam krásnych topánok. Jeden pár lodičiek budete totiž môcť zachrániť. Najskôr topánky umyjete a osušíte a potom ich podľa svojho vkusu ozdobíte. A malé slečny určite nadchne, že okrem rôznych kamienkov, mašličiek a srdiečok môžete dať na topánky aj…

Izba pre Hello Kitty

10.8.2012
70%
Hra - Izba pre Hello Kitty
Video sa načíta
Zriaďte pre mačičku Hello Kitty ten najkrajší izbičku. Vyberte jej postieľku, skrinky na hračky, obrázky na stenu i okno, koberec a osvetlenie. Nakoniec si budete moc zvoliť, ako bude Kitty vo svojom novom izbe vyzerať.
Hra - Hello Kitty omalovánka
Video sa načíta
Pre všetkých, ktorí majú radi Hello Kitty je tu krásna omalovánka s touto sympatickou mačičkou v hlavnej úlohe. Na obrázku, ktorý si budete môcť podľa seba vyfarbiť, Kitty práve sama maľuje mačacie pár, ktorý by mohol byť jej rodičmi.

Včely v záhradke

22.7.2012
75%
Hra - Včely v záhradke
Video sa načíta
Mačička Hello Kitty má problém. Do jej záhradky sa nasťahovali včely a ona si chce dôjsť do schránky pre poštu. Pomôžete jej vybrať listy a vrátiť sa domov tak, aby ju žiadna včielka nepichol?

Hello Kitty obliekačka

20.6.2012
66%
Hra - Hello Kitty obliekačka
Video sa načíta
Ako by podľa vás mala vyzerať obľúbená mačička Hello Kitty? Vyberte jej v tejto hre tie správne šaty, topánky, šperky i doplnky. Je len na Vás ako bude nakoniec vyzerať ...
Hra - Hello Kitty preteky na korčuliach
Video sa načíta
Zúčastnite sa super pretekov na kolieskových korčuliach, kde si ako svojho reprezentanta budete môcť vybrať niektorú z roztomilých mačičiek seriálu Hello Kitty. Pohybujete sa striedavým stláčaním kláves Z a X. Pripraviť sa, k štartu, pozor, TERAZ!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie