Zmrzlina

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Yummy Churros Ice Cream

20.7.2021
85%
Hra - Yummy Churros Ice Cream
Urobte si vlastný zmrzlinu, ktorá bude presne podľa vašich predstáv. Dokážete to?

Eliza Ice Cream Workshop

25.2.2020
85%
Hra - Eliza Ice Cream Workshop
Pomôž Elize s jej stánkom so zmrzlinou. Tvojou úlohou bude vyrábať pomocou z príslušných surovín podľa receptu tú najchutnejšie zmrzlinu, ktorú po tebe budú zákaznícic chcieť. Recept zakaždým vidíš na tabuli v ľavej časti. Musíš ale vyrábať rýchlo, inak budú zákazníčkou naštvaní a Eliza nedostane…

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta
Princíp hry je jednoduchý musíte pozbierať ovocie, ktoré sa vám v hra bude objavovať. jednoduché už nebude to, že sa počas zberu musíte vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budú snažiť zničiť. Jedinou vašou ochranou je to, že môžete kocky vytvárať, ale aj ničiť. Zvládnete hru dohrať až do konca?

Home-made Ice-cream

11.7.2015
65%
Hra - Home-made Ice-cream
Video sa načíta
Urobte si poctivú domácu zmrzlinu v tejto hre! Najprv musíte nakúpiť ingrediencie a potom môžete začať.

Ice Cream Mania

1.4.2015
69%
Hra - Ice Cream Mania
Video sa načíta
Staňte sa predavačom zmrzliny. Vašou úlohou bude správne pripraviť zmrzlinu s polevou pre vašich zákazníkov. Musíte byť veľmi rýchli, pretože zajačikovia sú veľmi netrpezliví. Dokážete všetkých obslúžiť a postúpiť do ďalších levelov?

Sophia's Ice Cream

12.3.2015
55%
Hra - Sophia's Ice Cream
Video sa načíta
Sophia si chce pripraviť krásny zmrzlinový pohár. Pomôžeš jej s prípravou a zdobením?

Elisa Magic Ice Cream

17.9.2014
55%
Hra - Elisa Magic Ice Cream
Video sa načíta
Podarí sa vám spoločne s Elisou pripraviť výbornú zmrzlinu pre Olafa? Vybrať môžete len 4 ingrediencie.

Homemade Ice Cream Maker

20.8.2014
68%
Hra - Homemade Ice Cream Maker
Video sa načíta
Vyrobte si chutnú zmrzlinu za pár minút. pripravte ju na tanier a vyberte k nej pekné dekorácie.

Ice Cream Slacking

19.8.2014
82%
Hra - Ice Cream Slacking
Video sa načíta
Sarah je zmrzlinárka a jej úlohou je predávať zmrzlinu, ale poznáte Sarah tá musí neustále niečo vymýšlať. Spoločne s ňou budete písať smsku, jesť zmrzlinu alebo ju zdobiť. Pomôžte Sarah pri týchto úlohách, ale tak aby vás nevidel malý chlapec.

Mama's Ice Cream

10.3.2014
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút predajcom tej najlepšej zmrzliny v okolí. Vašou úlohou bude prijať od zákazníka objednávku a splniť mu ju, podla jeho predstáv. Každým kolom musíte nazbierať určitý počet peňazí. Podarí sa vám prejsť všetky kolá?

Bunny's Ice Cream Maker

10.2.2014
67%
Hra - Bunny's Ice Cream Maker
Video sa načíta
Vytvorte si svoju vlastnú a chutnú zmrzlinu. V tejto hre ju síce jesť nebudete, ale za to si ju môžete vytvoriť podľa svojich predstáv. Vybrať si môžete napríklad kornútok, kopček zmrzliny a všemožné dekorácie, čím sa vaša zmrzlina stáva unikátna.
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video sa načíta
Naučte sa spoločne so Sarah, ako si pripraviť chutnú vanilkovú a k tomu ešte domácu zmrzlinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli Sarah vám bude pri každom kroku radiť.

Anis Ice Cream Shop

16.12.2013
78%
Hra - Anis Ice Cream Shop
Video sa načíta
V dekoračnej hre Anis Ice Cream Shop sa stanete designérom, ktorý má za úlohu zariadiť nový obchod so zmrzlinou. K dispozícii budete mať široký výber sedačiek, stolov, kobercov, okien, ale i menších dekorácii, ktoré vám pomôžu váš obchod zútulniť.

My Little Bakery

27.11.2013
73%
Hra - My Little Bakery
Video sa načíta
My Little Bakery je kreatína hra, v ktorej si môžete ozdobiť napríklad torty, koláče, zmrzlinové poháre alebo muffiny. Vyberte si jeden z ponuky a ozdobte ho, čo najkrajšie. V hornej časti hry nájdete farby a dekorácie, ktoré môžete v hre využiť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie