Krv

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

The Breach

2.4.2012
94%
Hra - The Breach
Video sa načíta
The Breach je veľmi dobre spracovaná strieľačka, v ktorej sa spolu s hlavným hrdinom pokúsite objasniť nevysvetliteľnú záhadu. V ceste vám však bude stáť mnoho nepriateľov, ktorých musíte zničiť, skôr než oni vás.

Larry and the Gnomes

27.3.2012
70%
Hra - Larry and the Gnomes
Video sa načíta
Vydajte sa s hrdinským bojovníkom Larrym na dobrodružnú cestu a zachráňte celú krajinu od nebezpečných škriatkov. Svoju cestu si budete musieť doslova prebojovať, aby sa vám podarilo svoj hrdinský cieľ naplniť. Hra vás dozaista nadchne svojou úžasnou grafikou a výbornou hrateľnosťou.

Fire Fighter

22.3.2012
80%
Hra - Fire Fighter
Video sa načíta
Staňte sa hasičom, ktorý zachraňuje ľudí uväznených vo vysokom dome. Nepôjde to ale inak, než klasicky chytaním do natiahnutej plachty. Za každého človeka, ktorého sa Vám podarí chytiť a dopraviť do sanitky dostanete body. Keď niekoho naopak spadne, body stratíte. Podarí sa Vám všetky zachrániť?

Vox Populi Vox Dei

10.3.2012
87%
Hra - Vox Populi Vox Dei
Video sa načíta
Staňte sa vlkolakom dychtiacím po krvi nepriateľov a pripraveným zničiť každého, kto sa mu postaví do cesty. Vašou obrovskou výhodou je fakt, že sa môžete stať neviditeľným, ale aj napriek tomu poraziť všetkých nepriateľov nebude ľahké.

Hanger 2Hra s ocenením

3.11.2011
88%
Hra - Hanger 2
Video sa načíta
Podarená onlinovka, u ktorej určite strávite veľa času. Čo je jej cieľom? V každom leveli musíte dostať panáčika až do cieľa a to iba pomocou lán, ktorými sa prichytáva na strop. Cestou by ste ho mali čo najmenej zraniť ak tomu, aby ste sa dostali do cieľa by ste mali použiť minimum lán.
Hra - Noob Saibot Kreate A Fatality
Video sa načíta
Máte radi Mortal Kombat? Ak áno tak Vás pobaví táto krátka a brutálna hra. Skúste si za Saibot rozsekať bezvládneho Sub-Zera! Doporučujej sa pozrieť na MOVE LIST, kde nájdete všetky kombá so zbraňou aj bez a to sa týka aj fatalít. Tak smelo do porcovania Sub-Zera!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)