Obľúbené online hry zadarmo

Zpět
Hra - Rocket Cap
Video sa načíta

Rocket Cap
Hra - Design Your Fashionable Uniform
Video sa načíta

Design Your…
Hra - Party Hairs
Video sa načíta

Party Hairs
Hra - Oriental Dancers
Video sa načíta

Oriental Dancers
Hra - Fairytale Maiden
Video sa načíta

Fairytale Maiden
Hra - Dinogeddon Character Maker
Video sa načíta

Dinogeddon Character…
Hra - Police Monster Truck
Video sa načíta

Police Monster Truck
Hra - Čas na upratovanie
Video sa načíta

Čas na upratovanie
Další

Hry pre baby a dievčatá online zadarmo

Split It Right

23.3.2021
80%
Hra - Split It Right
Podarená logická hračka, v ktorej musíte vyriešiť hádanku a správne rozdeliť modrú tekuktinu do všetkých pripravených baniek. Dokážete to?
Hra - BFFs Underwater Social Media Adventure
Vynikajúca hra, v ktorej bude vašou úlohou obliecť krásne princezné do roztomilých oblečkov vodných víl, ktoré chcú vyzerať krásne a pôvabne. Pomôžete im?

Europe Spring Break Trip

19.3.2021
85%
Hra - Europe Spring Break Trip
V tejto hre budete musieť pomôcť krásnym princeznám s nalíčením a celkovou úpravou na dôležitý jarný výlet. Oblečte je a nalíčte podľa svojich predstáv. Pomôžete krásnym princeznám?
Hra - Hand Doctor - Hospital Game
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o všetky vaše pacientov, ktorí za vami prišli s prosbou o pomoc. Každý má iný problém, o všetky sa ale musíte dobre postarať a zabezpečiť im tak dlhé zdravie.

Pichon: The Bouncy Bird

16.3.2021
85%
Hra - Pichon: The Bouncy Bird
Vynikajúca hra, v ktorej musíte nájsť všetky diamanty a potom utiecť do cieľa a to pred vypršaním časového limitu. Cieľom každého kola je získať maximálny počet hviezd v čo najnižšom čase. Tak hor sa do toho.
Hra - Anime Dress Up-Gacha Anime Couple Salon
Vynikajcí hra, v ktorej je vašou úlohou nalíčiť krásny japonský pár a obliecť ich do vhodných oblečkov. Dokážete to?

Paper Animals Pair

14.3.2021
85%
Hra - Paper Animals Pair
V tejto hre budete musieť nájsť všetky rovnaké dvojice obrázkov rôznych zvieratiek. Akonáhle dokončíte úroveň, presunie vás hra do ďalšieho levelu, ktorý bude zase o niečo ťažšie. Dokážete pokoriť všetky úrovne?
Hra - Ella's Rainy Wedding Planner
V tejto hre budete musieť obliecť krásnu princeznú Ellu do svadobných šiat a patrične ju nalíčiť. Za pár dní sa bude vydávať a potrebuje všetku pomoc. Pomôž princeznej s oblečením a nalíčením tak, aby sa páčila svojmu budúcemu manželovi.

Lab Escape Online

12.3.2021
87%
Hra - Lab Escape Online
Dnes budeme spoločne utekať z výskumného strediska, v ktorom vás ako húsenicu testujú. Dokážete utiecť čo najďalej, než vás chytí? Po ceste zbierajte peniaze, vďaka ktorým môžete potom vylepšovať svojho červa.
Hra - Baby Hazel Doctor Dressup
Video sa načíta
Hazel sa chce hrať na sestričku a preto potrebuje pekný kostým. Vyberte pre ňu ten pravý a nezabudnite ani na nový účes.

Hot Dog Bush

10.3.2021
75%
Hra - Hot Dog Bush
Video sa načíta
Vynikajúca hra, v ktorej budete musieť rýchlo obsluhovať svojich zákazníkov v stánku s rýchlym občerstvením. Ako obsluha budete samozrejme ako inak než slávny americký prezident George Bush. Koľko dokážete urobiť sendvičov a párkov v rožku?
Hra - Princess After Back Surgey
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o všetky princeznej, ktoré za vami prišli s prosbou o vyliečenie. Každá z nich má iný problém a vašou úlohou je im pomôcť. Dokážete to?
Hra - #OOTD Floral Outfits Design
V tejto hre budeš musieť pomôcť krásnym princeznám s výberom vhodného outfitu na jarnú prechádzku. Dokážeš vybrať sama alebo so svojou kamarátkou správny a vhodný outfit pre všetky princezné?

Family Barn

7.3.2021
89%
Hra - Family Barn
Dnes budeme spoločne vytvárať vašu vlastnú farmu, v ktorej budete musieť stavať rôzne polia alebo chlievoch a budovať vlastnú farmu.

DIY Boots Designer

6.3.2021
84%
Hra - DIY Boots Designer
Máme tu pre vás vynikajúci hru, v ktorej bude vašou úlohou vymyslieť a navrhnúť tie najkrajšie a najoriginálnejšie topánky, ktoré potom spoločne s našou designérkou vyrobíte. Ako budú vyzerať vaše topánky?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie