Obľúbené online hry zadarmo

Zpět
Hra - Grow RPG
Video sa načíta

Grow RPG
Hra - Polly Cool Hairstyle
Video sa načíta

Polly Cool Hairstyle
Hra - Ever After High Way Too Wonderland Madeline Hatter
Video sa načíta

Ever After High Way…
Hra - Wordsmith V6
Video sa načíta

Wordsmith V6
Hra - Monster High I Love Fashion Wydowna Spider
Video sa načíta

Monster High I Love…
Hra - Cutie Hair Salon
Video sa načíta

Cutie Hair Salon
Hra - White Christmas Night
Video sa načíta

White Christmas…
Hra - Baby Hazel Halloween Castle
Video sa načíta

Baby Hazel Halloween…
Hra - Ever After High Ashlynn Ella Enchanted Makeover
Video sa načíta

Ever After High…
Další

Hry pre baby a dievčatá online zadarmo

Hra - Superhero Violet Fashion Shoot
Mladé dievča Violet sa rozhodla, že si urobí kolekciu oblečenia podľa rôznych štýlov. Spoločne sa teda môžeme pozrieť napríklad do Anime štýlu, superhrdinského alebo sociálneho, v ktorom sa Violet oblečie do krásnych spoločenských šiat. Pomôžeš Violet vybrať najvhodnejší outfit do každej situácie?

Funny Rescue Carpenter

17.6.2020
85%
Hra - Funny Rescue Carpenter
Mladé dievča Leila je ale nešika. Pri snahe doma vymaľovať spadla z rebríka a škaredo sa poranila. Pomôžeš nebohej dievčaťu? Spoločne upracte neporiadok, zavolaj záchranku a Leila ošetri tak, aby bola čoskoro zase zdravá a spokojná.
Hra - Music Festival Hairstyles
Ella ide na hudobný festival. Než ale na samotnú akciu príde, musí sa najskôr poriadne pripraviť. Pomôžeš jej s neľahkými prípravami? Najskôr spoločne urobte mladej dievčine účes, ktorý jej potom môžeš ozdobiť a na záver ju obleč do slušivých šiat. Hru ovládaš myšou.

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všetky zombie príšery číhajú na teba v každom leveli. K tomu si môžeš dopomôcť prakom, ktorý vystreľuje obrovské lebky. Dôležité je sledovať dráhu lebky a podľa toho sa rozhodovať, ktorú lebku ako vyhodíš.

Route Digger

15.6.2020
85%
Hra - Route Digger
V tejto hre budeš hrabať v krajine a vytvárať tak tunely, cez ktoré musia farebné guľôčky prejsť do tunelov rovnakej farby, ako je gulička. Prvých pár levelov sa zdá ako ľahká záležitosť, avšak už po pár úrovniach zistíš, že zase tak jednoduché to nie je. Hru ovládaš myšou.
Hra - Influencers Colorful Fashion
Toto leto sa princezná Ella a Mermaid rozhodli, že usporiadajú vlastné súťaž o tom, ktorá z nich sa dokáže lepšie nalíčiť a obliecť, aby bola krajšia. Pomôžeš im v ich rozhodovaní? Najskôr je obe nalíč a potom im obleč tie najkrajšie šaty, ktoré môžu získať. Hru ovládaš myšou.

Ellie Makeup Magazine

14.6.2020
85%
Hra - Ellie Makeup Magazine
Ellie sa rozhodla, že vytvorí časopis a to na tému krása a móda. Presnejšie teda riešené o správnom make-upu. Pomôž krásnej dievčine s prípravami a samotnou výrobou tohto časopisu. V každej stránke ju spoločne namaľujeme tak, aby bola čo najkrajšia.

Ellie Weekend Fun

14.6.2020
85%
Hra - Ellie Weekend Fun
My už máme víkend skoro za nami. Komu by sa chcelo späť do školy. Poďme si ho teda ešte aspoň na chvíľu pripomenúť v tejto roztomilej hre, v ktorej sa spoločne s krásnou Ellie budeme pripravovať na víkendovú zábavu. Ellie najskôr spoločne umyjeme, urobíme jej pekný make-up a potom ju oblečieme do…

Ball Fill

13.6.2020
80%
Hra - Ball Fill
Dostaň požadované množstvo loptičiek do nádoby práve v tejto hre. V každom leveli musíš správne nasmerovať posuvné terče takým spôsobom, aby sa vďaka nim odrazené loptičky dostali do nádoby. Hru ovládaš myšou.

Cube Shift 2

13.6.2020
82%
Hra - Cube Shift 2
Meň výšku a šírku svoje guľôčky práve v tejto hre. Dôležité je správne odhadnúť požadovanú veľkosť kocôčky natoľko, aby si prešla pripraveným otvorom pred tebou. Hru ovládaš myšou.

Traveling Guide Curly

12.6.2020
80%
Hra - Traveling Guide Curly
Vydaj sa s krásnou modelkou na cestu okolo sveta. Tá sa rozhodla, že sa v každej krajine oblečie podľa tamojších zvyklostí. Môžeš si teda vyskúšať, ako sa obliekajú napríklad v Paríži, Japonsku alebo dokonca na Bali. Obleč krásnu modelku do najkrajších šiat alebo oblekov, ktoré sa v danej krajine…
Hra - Ice Princess Holiday SPA Relax
Krásna princezná Elsa z rozprávky Ľadové kráľovstvo si vyrazila na dovolenku do kúpeľov, kde si užíva pokoja a pohody. Súčasťou dovolenky je tiež oživovacie kôra, v ktorej sa bude klásť veľký dôraz na princezninu krásu. Pomôž princeznej s oživovacie kôrou. Hru ovládaš myšou.
Hra - Baby Taylor Designer Dream
Malé dievčatko Taylor má tuho zaujímavé sny. Spoločne sa vydali do šijacieho salónu, kde malé Taylor budeme spoločne šiť šaty na mieru. Potom sa malé dievčatko okúzlená svojimi novými šaty vracia domov a večer spokojne zaspáva. Čo sa ale nestane. Taylor má živé sny o tom, že je slávna módna…

Funny Bunny Logic

11.6.2020
85%
Hra - Funny Bunny Logic
V tejto hre bude tvojou úlohou přeskládat jednotlivé bloky na lúke takým spôsobom, aby si odstanil všetky prekážky a lúka bola razom čistá bez akýchkoľvek prekážok a králiček mohol bezpečne prebehnúť do ďalšej úrovne. Hru ovládaš myšou.
Hra - Eliza Boomer vs Millennial Fashion Remix
Princezná Elsa sa rozhodla, že urobí vlastný módnu prehliadku a to z celkom troch rôznych štýlov. Pomôžeš jej? Najskôr spoločne oblečte princeznú do retro štýlu, potom sa zamysli nad výberom najvhodnejšieho oblečenia modernej doby a záverom sa pokus tieto dva smery skombinovať. Výsledkom môžu byť…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)