Obľúbené online hry zadarmo

Zpět
Hra - Catch the Candy Mech
Video sa načíta

Catch the Candy Mech
Hra - Ghoulia Freaky Makeover
Video sa načíta

Ghoulia Freaky…
Hra - Baby Hazel Summer Fun
Video sa načíta

Baby Hazel Summer…
Hra - Incredipede
Video sa načíta

Incredipede
Hra - Lilly Kissing Pet Salon
Video sa načíta

Lilly Kissing Pet…
Hra - Baby Hazel At Beach
Video sa načíta

Baby Hazel At Beach
Hra - Monster High Zombie Shake Venus McFlyTrap
Video sa načíta

Monster High Zombie…
Hra - Nail Studio Beach Design
Video sa načíta

Nail Studio Beach…
Hra - Catwalk Model Makeover
Video sa načíta

Catwalk Model…
Další

Hry pre baby a dievčatá online zadarmo

Hra - Cute Unicorns and Dragon Puzzle
Niekedy je lepšie si proste len zapnúť hru a s pokojom si zložiť nejaké to puzzle. A práve to budete v tejto hre robiť. Skladať puzzle roztomilých nádherne farebných dráčikov a jednorožcov. Postupom času sa budete proskládávat k zložitejším a krajším puzzlím, ktoré si len hovoria o to, aby ich…

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

15.7.2020
85%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta
Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

Candy and Monsters

15.7.2020
85%
Hra - Candy and Monsters
V tejto hre budete zachraňovať príšerky. Vždy je dôležité príšerku dostať na bezpečnú podložku a to klikaním na jednotlivé bloky, ktoré týmto zničíte. Musíte dobre predvídať, ktoré bloky zle zničiť a ktoré nie.
Hra - Unicorn Dress Up - Girls Games
Uprav si svojho jednorožca podľa svojich predstáv. Najskôr mu urob krásnu hrivu a ten najpestrejšia jednorožcov roh a potom ho ozdôb roztomilými ozdobami. Hru ovládaš myšou.
Hra - Princess Animal Style Fashion Party
Krásne princeznej si chcú urobiť poriadnu narodeninovú párty. Zároveň sa dohodli, že budú mať všetky roztomilý zvieracie kostým. Pomôžeš princeznám s prípravami? Všetky najskôr nalíč a potom je vhodne obleč do roztomilých kostýmov. A všetko je pripravené, zábava môže začať.

Princess Rock Ballerinas

12.7.2020
85%
Hra - Princess Rock Ballerinas
Obleč tri krásne princezné, ktoré sa rozhodli stať sa profesionálnymi baletkami. Princezné však majú trochu odlišný štýl baletu. Rockový balet. Obleč všetky tri a potom sa len kochaj, ako všetky tri vyzerajú spoločne.

Pixie Twins Birth

11.7.2020
80%
Hra - Pixie Twins Birth
Krásna čarovná víla je sobote a práve bude rodiť. Pomôž jej a jej krásnemu vílímu muži dostať sa včas do nemocnice a potom sa postarať o ich narodené dieťatka. Hru ovládaš myšou.

Tulip Back to Home

10.7.2020
85%
Hra - Tulip Back to Home
Tulip má výborný nápad. Chcela by si urobiť so svojím obľúbeným domácim miláčikom výlet. Pomôžeš ísť s prípravami? Najskôr Tulip obleč do vhodných šiat do každej príležitosti. Potom sa už môžete spoločne vydať ústrety dobrodružstvo.
Hra - Western Vs Korean Glass Skin Routine
V tejto hre si zahráte na influencery snažiaci sa zistiť, ktorý zo štátov je lepší. Vašou úlohou bude obliecť vašu modelku do obleku či odevu typického pre danú kultúru a potom pozorovať, ako sa na to tvári ostatné verejnosť. Čím krajšie oblek, tým väčšie hodnotenie môžete očakávať.

Fruits Equations

8.7.2020
90%
Hra - Fruits Equations
V tejto hre budeš musieť vyriešiť všetky hádanky, ktoré na teba v každej z mnohých úrovní čakajú. Tvojou úlohou bude dosadiť za všetky ovocie správne čísla tak, aby si správne vyriešila hádanku. Dokážeš toto vo všetkých pripravených leveloch?
Hra - Baby Taylor Daily Life in Kindergarten
Malá dievčatko Taylor si chceš dnes vyraziť so svojimi kamarátkami na výlet. Najskôr sa ale musíš poriadne pripraviť. Pomôžeš dievčatku s prípravami? Najskôr jej obleč do slušivých oblečkov. Potom je Taylor pripravená užiť si poriadne dobrodružstvo.
Hra - Princess Girls Air Balloon Trip
Krásne princeznej sa rozhodli, že si urobia výlet balónom. Predtým samotným štartom sa ale všetky musia poriadne pripraviť. Pomôžeš im s prípravami? Princezné najskôr nalíč a potom im obleč vhodné oblečenie, v ktorom sa budú cítiť pohodlne. Hru ovládaš myšou.
Hra - Craft Subway Runner Boy
Utekaj ako najrýchlejšie môžeš. V tejto hre budeš utekať v mestských uliciach a pritom zbierať mince, za ktoré si potom môžeš kupovať nové vzhľady pre tvojho bežcov. Ako ďaleko dokážeš bežať bez toho by si narazil na prekážku?

Filled Glass

5.7.2020
85%
Hra - Filled Glass
Naplň pohár rôznofarebnými loptičky až po okraj. Ľavým tlačidlom myši na hornej obrazovke vypúšťaš loptičky, ktoré musíš vplyvom gravitácie a fyziky dostať do pohára. Pozor však na ostré bodce. Ak sa nejaký z loptičiek dostane na tento bodec, je koniec hry a ty musíš úroveň opakovať.

Wedding Planner

5.7.2020
85%
Hra - Wedding Planner
Pomôž budúcej neveste s prípravami na svadbu s mužom ich snov. Najskôr slečnu vhodne obleč a potom sa postaraj o všetky potrebné záležitosti, ktoré je potrebné cez svadbou samotnú urobiť. Pomôžeš im?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie