Obľúbené online hry zadarmo

Zpět
Hra - Prom Braided Hairstyles
Video sa načíta

Prom Braided…
Hra - Ever After High Ramona Badwolf Dress Up
Video sa načíta

Ever After High…
Hra - Tessa´s Manicure Shop
Video sa načíta

Tessa´s Manicure…
Hra - Solarmax 2
Video sa načíta

Solarmax 2
Hra - Totally spies mise
Video sa načíta

Totally spies mise
Hra - Vox Populi Vox Dei
Video sa načíta

Vox Populi Vox Dei
Hra - Bella's Wedding Cake
Video sa načíta

Bella's Wedding Cake
Hra - Shadow Rising Unleashed
Video sa načíta

Shadow Rising…
Další

Hry pre baby a dievčatá online zadarmo

Princess Maid Academy

31.5.2021
85%
Hra - Princess Maid Academy
V tejto hre budete musieť pomôcť našej princeznej obliecť sa takým spôsobom, aby vyzerala ako krásna maid slúžka. Dokážete to?
Hra - Mary Knots Garden Wedding Hidden Object
V tejto hre musíte nájsť všetky skryté predmety, ktoré sa ukrývajú v útrobách stodoly. Dokážete ich všetky nájsť?

Creative Coloring

29.5.2021
85%
Hra - Creative Coloring
Nádherná hra s nádherným grafickým spracovaním, v ktorom budete musieť kresliť naspamäť roztomilé obrázky zvieratiek. Na výber máte širokú paletu farieb.
Hra - Cat Family Educational Games
Podarená Vzdelávacie hra pre najmenších, ktorí sa ešte len učia novým veciam. Roztomilé mačičky vás prehľadne prevedú mnohých jednoduchými úlohami, ktoré majú za cieľ naučiť tie najmenšie z nás niečo nové.

Bubble Shooter Rainbow

27.5.2021
87%
Hra - Bubble Shooter Rainbow
V tejto hre bude vašou úlohou získať všetky farebné guľôčky, ktoré sú potrebné k rozbitiu a splnenie danej úrovne. Hraním odomykáte ďalšie hrdinov, ktorí so sebou prinášajú aj špeciálne schopnosti.

Microsoft Jigsaw

26.5.2021
83%
Hra - Microsoft Jigsaw
Podarená oddychová puzzle hra, v ktorej je vašou úlohou zloženie jedného z mnohých pripravených obrázkov. Tých je celkom 2 264 a každým dňom stále pribúdajú nové. Vyberte si jeden z roztomilých kvetín alebo zvieratiek, zvoľte si obtiažnosť a hor sa do zábavného skladania puzzlí.

Monster Destroyer

25.5.2021
85%
Hra - Monster Destroyer
Podarená logická hra, v ktorej je vašou úlohou ničenie blokov takým spôsobom, aby sa dve príšerky dostali k sebe. Dokážete to?

Winx Slide

24.5.2021
85%
Hra - Winx Slide
V tejto hre si vyberiete jeden z troch pripravených obrázkov nádherných puzzlí na motív vodných víl, potom si zvolíte obtiažnosť a potom už vám nič nebráni vrhnúť sa do oddychového skladania puzzlí.

Love Tested Deluxe

23.5.2021
85%
Hra - Love Tested Deluxe
V tejto hre môžete ľahko zistiť, či sa vaše meno a meno vašej lásky k sebe hodia. Jednoduchým vpísaním vašich mien môžete zistiť, či ste si súdení alebo nie.

Birdy Trick

22.5.2021
85%
Hra - Birdy Trick
V tejto hre budete musieť doletieť čo najďalej s vaším vtáčikom, ktorého ovládate pomocou klikanie ľavého tlačidla myši. Zbierajte ostatné vtáčiky a hviezdy, za ktoré si potom môžete kupovať nové vzhľady vášho vtáčika.

Baby Hippo Care

21.5.2021
80%
Hra - Baby Hippo Care
Pomôžte malému roztomilému hrošímu mláďati s večernou hygienou predtým, než odoberie do ríše snov. Zároveň si spoločne precvičíte všetky dôležité úlohy, ktoré je potrebné vykonať pred spaním do postele.
Hra - Princess Military Fashion
Pomôžte krásnym princeznám s výberom vhodného vojenského outfitu na prehliadku, ktorá sa koná už za pár hodín. Jednotlivé princeznej potrebujú vyzerať ako slušné vojačky. Vašou úlohou je pomôcť princeznám s výberom armádneho oblečenia.

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou odpaľovať letiaci loptičky od vášho zvieracieho súpera. Ako hráč máte tri životy a vaším cieľom je poraziť všetky vaše protivníkmi, ktorí majú rovnaký počet životov ako vy.
Hra - Little Girls Kitchen Time
Vynikajúca hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť dvoma mladým princeznám Anne a Elze z rozprávky Ľadové kráľovstvo pomôcť s výberom vhodného oblečenia pre spoločné varenie. Dokážete im pomôcť?

Venom's Adventures

17.5.2021
85%
Hra - Venom's Adventures
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou prekonať všetky prekážky a dostať sa tak do cieľa a to v každej z mnohých pripravených úrovní. Dokážete to?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie