Krv

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Avoid

18.11.2015
67%
Hra - Avoid
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi, aby prežil čo najdlhšie v aréne s ozubenými kolesami. Tie sa budú pohybovať čoraz rýchlejšie, takže bude náročnejšie prežiť. Počas hry môžete zbierať rôzne bonusy a mince.

Collapse It

23.12.2014
65%
Hra - Collapse It
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu oddeľte pomocou bômb všetkých ľudí v danom leveli. Hlavne musíte počítať s fyzikálnymi zákonmi.

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video sa načíta
V úlohe hladného žraloka budete ničiť všetko, čo vám príde do cesty. Čím viac toho zničíte, tým viac dostanete bodov. Dostanete sa až do konca?

Abobo's Big Adventure

18.10.2014
70%
Hra - Abobo's Big Adventure
Video sa načíta
Zahrajte si túto starú hru od Nintenda! Budete hrať za drsného Abobo, ktorému uniesli kamaráta, ale on to len tak nenechá. Trochu mu ruplo v bedni a jediné čo sa mu ženie hlavou je pomsta. Vašou úlohou bude dať nakladačku každému, koho stretnete. Klávesou S môžete zdvíhať predmety a zároveň ich…

Zombie Toss

27.7.2014
70%
Hra - Zombie Toss
Video sa načíta
Odpaľujte zombie do vzduchu a sledujte, kam až doletí! Neskôr ho budete môcť aj vylepšiť, aby mohol doletieť ďalej. Najprv to bude horšie, ale akonáhle sa vám ho podarí vylepšiť tak to pôjde lepšie.

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video sa načíta
Skvelý piaty diel brutálnej hry je tu!! Feed Us je klasika, v ktorej hráte za piraňu a snažíte sa pozabíjať čo najviac ľudí a získať čo najviac krvi. Za získanú krv potom môžete vašu rybku ďalej vylepšovať. Zaobstarať jej silnejšie telo, chvost alebo väčšie zuby.

Acid Bunny

8.4.2014
69%
Hra - Acid Bunny
Video sa načíta
Vži sa do úlohy malého zajačika. Cestou musíš zbierať cievky s niťou aj mrkvy, ktoré potom používaš ako strelivo. Zvládneš sa v tejto peknej skákačce dostať až na koniec?

Strike Force Heroes 2

8.1.2014
65%
Hra - Strike Force Heroes 2
Video sa načíta
Strike Force Heroes 2 je akčná strieľačka, v ktorej ako člen bojovej jednotky budete bojovať proti nepriateľským jednotkám. V boji vám pomôžu rôzne vylepšenia, v podobe nových zbraní, ochrannej výzbroje a podobne, ktoré môžete získať počas hry. Podarí sa vám zdolať všetky misie?

Penguins Castle

1.1.2014
77%
Hra - Penguins Castle
Video sa načíta
V tejto hre budete postavení pred veľmi náročnú úlohu. Z neba vám budú padať tučniaky, ktoré musíte dostať na breh pomocou nafukovacej plošiny, od ktorej sa odrážajú. Máte tri životy. Snažte sa vyhýbať cencúľom, ktoré vám budú na plošinu padať, inak prichádzate o život. Najlepšie by bolo, keby sa…
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto hry, v ktorej opäť budete operovať ťažko zranených pacientov. Nebude to nič ľahké, pretože tento škriatok je poriadny nezbedník. Keď budete niečo z neho vyťahovať, tak buďte veľmi opatrní. Použite nástroje tak, aby pacientovi ubudlo čo najmenej krvi.…

Commie Crush

22.8.2013
63%
Hra - Commie Crush
Video sa načíta
V brutálnej hre Commie Crush sa so svojím autom vydáte na nepriateľské územie, pričom vašou jedinou úlohou bude zlikvidovať čo najviac protivníkov. Aby sa vám to podarilo musíte si priebežne dokupovať nové upgrady, ktoré vám výrazne vylepšia vaše vozidlo i jeho ničivú silu.

The Torture Game

19.6.2013
65%
Hra - The Torture Game
Video sa načíta
Ak máte radi mučenie a brutálne násilie, tak ste na správnej adrese. Na kovovom kolese máte chlapíka, ktorého môžete zabiť štyrmi spôsobmi. Buď ho utopíte v kyseline, alebo ho môžete brutálne rozpárať a dorezať nožom, poprebodávať ho oceľovou trubkou alebo ho doslova vyzliecť z kože aj mäsa pomocou…
Hra - Retardo And The Iron Golem
Video sa načíta
Táto skvelá advetura na skóre vás určite pobaví! Hráte za chapíka menom Retard, ktorý sa nikoho nebojí. Dostanete za úlohu od kráľa Moronie zabiť železného golema a za odmenu dostanete jeho dcéru, tú najkrajšiu princeznú z celej Moronie. Riešte úlohy čo najrýchlejšie, prebite sa cez Golemovo stráže,…

Barnville Massacre

17.6.2013
65%
Hra - Barnville Massacre
Video sa načíta
Na našu planétu sa zrúti objekt, ktorý dopadne na vašu farmu. Po dopade sa vaše zvieratá začnú správať veľmi agresívne a vám neostane nič iné, ako vziať do rúk zbraň, zabarikádovať sa na streche a začať ich nemilosrdne strieľať. Odrážajte vlny a vylepšujte svoju farmu a zbrane. Je len na vás, ako…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)